Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 30 minutami:

 

 

Ps5 sem dobil day 2, ps4pro sem šenkal prijatelju stomicu, ker je imel oldschool ps4 slim. 

 

Oba sva dobila graficni updejt, tko da win win za oba

Fajn pol ce mas prevec dnarja, da lahk PSje okol senkujes, js nimam 😅

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

Nice, koliko časa pa traja da preigraš ps5? Na howlongtobeat nič ne najdem. A dobiš kako trofejo?

Jealous much ker se nisi prisu do svoje 5kice? Mislil sem da sem se ga naigral, ampak dejmo dlakocepit za vsako besedo a ne? 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 minutami:

Kako si se lahko naigral PS5ke in prodal preden pride sploh katerikoli omembe vreden res dober špil za to konzolo :D

 

A pol boš nove kupoval

To je moj point, naigral sem se PS4 iger na njem pa next gen NBAja in Fife, zato sem ga pa prodal, ker sem ugotovil da se ga se ne splaca met trenutno. Nazaj ga bom pa kupil verjetno 2022, ko se ga bo dejansko splacal met. Sem raje do takrat na next gen Xboxu. PS itak sam zamika release date "zarad korone"..

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
Shemso666 reče pred 1 uro:

 

😂

Drugace pa se povsem strinjam glede diska - 825 GB je ABSOLUTNO premalo. Jaz sem svoj disk zafilal ze v enem mescu...itak Warzone pol diska zasede, potem se pa kak NBA, Fifa, pa je ze poln. Zgleda da bo potreba pocakat na PS5 Pro z 2 tb ssdjem al pa si vgradit dodaten disk ko bo to Sony koncno omogocil. 

Ajde jebeni warzone...ta spil je totalno preglomazen, kako jim to rata, svaka cast. Drugace pa jaz tudi nimam nobenih problemov s placom tukaj, trenutno namescenih 11 spilov:

- a plague tale

- re8 village

- returnal

- ratchet & clank

- wreckfest

- doom eternal

- astro's playroom

- nfs hot pursuit

- metro exodus

- rocket league

- streets of rage

 

...in imam se 284 giga frej. Tole je zame cist luksuz.

Povezava do prispevka
Shemso666 reče pred 40 minutami:

Jealous much ker se nisi prisu do svoje 5kice? Mislil sem da sem se ga naigral, ampak dejmo dlakocepit za vsako besedo a ne? 

 

Mogoče mu gre pa sam mal na živce da uleti klele en momak ves pameten kok je edini naredil dober deal, ostali pa nimajo pojma?

 

Ti si prodal konzolo naprej brez da bi igral eno samo dobro next gen ekskluzivo (po mojem štetju so 3-4 do zdaj) in si z razliko kupil škatlo gumijastih kurcev

 

En drug uživa v treh jakih ekskluzivah in boljšem poganjanju PS4 naslovov na PS5

 

Tretjemu se zdi PS5 brezveze nasploh ker ima dober pc

 

Pač vsakemu svoje a ne. 

 

Povezava do prispevka
Shemso666 reče pred 46 minutami:

Jealous much ker se nisi prisu do svoje 5kice? Mislil sem da sem se ga naigral, ampak dejmo dlakocepit za vsako besedo a ne? 

 

Ne vem stari ti si nek jezen uletu in razgrajas levo desno, pomoje si bolj kisel ker si moral prodat ps5 in zdaj igras igrice na """next gen 900p 30fps xbox series s"""

 

Sicer pa check yo facts, elitni nelidlic tukaj, lep lp

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Lol... a misliš, da jo je prodal po nakupni ceni? :)

Tolk neumen nisem, bil je pa dalec najcenejsi na Bolhi ☺️

 

Slinch reče Pravkar:

 

Ne vem stari ti si nek jezen uletu in razgrajas levo desno, pomoje si bolj kisel ker si moral prodat ps5 in zdaj igras igrice na """next gen 900p 30fps xbox series s"""

 

Sicer pa check yo facts, elitni nelidlic tukaj, lep lp

Na zivce mi sam gre jamraski folk, ki govori da se ne da dobit PS5ke, ker ti lahk iz prve roke povem, da ce se mal znajdes da se vse da. 

 

Mi ni pa niti najmanj zal da sem ga prodal, kolkr js igram mi je Xbox Series S in PS4 Pro puna kapa. Ce bi ze hotu pravi next gen bi verjetno trenutno raje imel Series X, ampak ne rabim za moje potrebe.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Ce mas pc ne rabis ja, ker ni extra igric na xboxu. To je pac poor mans pc

Js ga mam zarad Forze in MS Flight Simulatorja...za casual gamerje je Xbox cist kul, nismo vsi neki geeksoni z gamerskimi kompi 2k+€, raj vlagamo denar v kaksne druge namene ☺️

Povezava do prispevka
Shemso666 reče Pravkar:

raj vlagamo denar v kaksne druge namene ☺️

 

Samo to sem še čakal od nicka Šemso, ziher lambo mil hodl, a ne, pa zraven Bezosa sedet, pa na bluetooth JBL zvočnik navijat Sinana, a ne, vsi ostali pa dirty peasants, ker le zakaj kupujemo nekaj, kar nam ponuja zabavo ...

 

 

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 7 minutami:

 

Samo to sem še čakal od nicka Šemso, ziher lambo mil hodl, a ne, pa zraven Bezosa sedet, pa na bluetooth JBL zvočnik navijat Sinana, a ne, vsi ostali pa dirty peasants, ker le zakaj kupujemo nekaj, kar nam ponuja zabavo ...

 

 

Hahahah u nulo si me trofu stari res 😂 

 

Ce ze se "pc master race" gre te fore da so nekaj vec od nas s konzolami, za moje potrebe je pac Series S trenutno cist kul in ne rabim vec

Povezava do prispevka
Shemso666 reče pred 22 minutami:

Js ga mam zarad Forze in MS Flight Simulatorja...za casual gamerje je Xbox cist kul, nismo vsi neki geeksoni z gamerskimi kompi 2k+€, raj vlagamo denar v kaksne druge namene ☺️

 

 

A za 2k eur se dandanes sploh dobi gamersko grafo?

 

Pa a ni na tvojm xboxu grafika prakticno slabsa k na prejsnji generaciji, ker si vzel to eurospinovo verzijo xboxa?

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 29 minutami:

 

 

A za 2k eur se dandanes sploh dobi gamersko grafo?

 

Pa a ni na tvojm xboxu grafika prakticno slabsa k na prejsnji generaciji, ker si vzel to eurospinovo verzijo xboxa?

Pač tolk o tem kdo se ma za neki več in zali ljudi. 

 

Neverjetni ste res...za casual gamerje, ki igrajo po par ur na teden ce ze je to cist vredu. Ce bom igral kaj vec bom pa ze na Series X presaltu. Sicer pa poskusite Series S, preberte kak review o njem potem pa govorte. Za manj zahtevne uporabnike je konzola cist kul, se vseeno je hitrejsa od prejsne generacije. 

 

Pa uzivajte v vasih gamerskih kompih, dragi devicniki no liferski ☺️

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 47 minutami:

 

Samo to sem še čakal od nicka Šemso, ziher lambo mil hodl, a ne, pa zraven Bezosa sedet, pa na bluetooth JBL zvočnik navijat Sinana, a ne, vsi ostali pa dirty peasants, ker le zakaj kupujemo nekaj, kar nam ponuja zabavo ...

 

 

The irony 😅

Povezava do prispevka
Shemso666 reče pred 4 urami:

Js ga mam zarad Forze in MS Flight Simulatorja...za casual gamerje je Xbox cist kul, nismo vsi neki geeksoni z gamerskimi kompi 2k+€, raj vlagamo denar v kaksne druge namene ☺️

 

Ja to je to v lajfu za plebejca. Igrat MS FS na XSS 720@30fps lol Sej ne rečem XSX je beast in iger je na Gamepass Ultimate res celga fuka za max 180€ letno ampak tole kar pa ti pišeš je pa res fucking joke no.

uredilo bitje Gatsu
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...