Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pač, good for you model, pomoje smo ti vsi fovš da ti je tak experience good enough, veš kok več bi nam keša ostalo če bi lahko kupovali dirt cheap toasterje namest gaming konzol. :D Sam ne pričakovat da bo kdo napisal kakšen strinjajoči se post ker to pač ni tak forum.

Povezava do prispevka

Kero brezvezno zapravljanje denarja. Jaz sem imel teto zaposleno v Sonyu pa mi je povedala vnaprej, da naj ne kupujem PS4 in PS4Pro, ker se bo na PS5 lahko igralo vse igračke z več fpsji.

Vmes ta leta je šel denar, ki bi ga sicer zapravil za dve brezvezni konzoli, za kurbe, droge in čips. Kr brukice zate, Shemso000

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 31 minutami:

 

Ja to je to v lajfu za plebejca. Igrat MS FS na XSS 720@30fps lol Sej ne rečem XSX je beast in iger jea na Gamepass Ultimate res celga fuka za max 180€ letno ampak tole kar pa ti pišeš je pa res fucking joke no.

Pa kaj se ti sekiras kaj js spilam? To je pa res cist moja stvar. MS Flight Simulator in novo Forzo mam zeljo sam sprobat, da vidim kak zgleda na S-ju, ce mi bo ful dobr bom pa ze enkrat X-a nabavu. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 minuto:

Opažam, da mi PS5 kontroler drifta(leva gobica). Sicer opazno zares samo v eni igri do zdaj ampak jebiga sej bi moral biti še pod garancijo.

 

Ej @ke_kit a nisi ti nesel nazaj v BB na servis? Dej povej kaj več ? A so kompliciral ? A si dobil prec novega ?

Hmm zanimivo, men na mojem toasterju iz Eurospina pa nic drugega ne drifta ko Lancer v Forzi 🤔🤔

Povezava do prispevka
kemik reče pred 10 minutami:

 

No pol jo je prodal zato da jo je scalpnil, ne pa da tuki lapa kako je obrnil PSpetko5 :D 

 

Kako pa ti ves zakaj sem jo prodal? Pa nihce ne "lapa" da sem obrnil PS5ko, ampak samo da sem se jo od novembra do junija dovolj naigral, da vem da je ni vredno trenutno imet. Mi vec 700e pomen ja, ce jo eni tako obupano hocejo pa naj placajo. In ce eno konzolo prodaš to ni scalpanje, scalpanje je da ti kupujes konzole z namenom preprodaje. Jaz sem svojo kupil z namenom, da jo bom imel, potem sem pa pac ugotovil, da je trenutno jo brezveze imet, ker se ni nekih pametnih iger za PS5 zunaj (Gran Turismo, GoW, Horizon...). Ko pa bojo, konec naslednjega leta jo bom pa ze nazaj kupil, upam da se kaksno izpopolnjeno verzijo z vecjim diskom. 

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Pač si mel konzolo, potem si pa dojel da ti bolj diši 700 EUR kot pa trenutna količina igric na trgu. A boš mar rekel, da bi jo prodal tut po isti ceni kot si jo kupil, pa potem leta 2022 spet po isti ceni kupil? Komu se da s tem jebat? 

Saj sej rekel ja, da mi 700 e vec pomen kot pa da mi konzola stoji doma, medtem ko vse dobre eksluzive v tem letu na Xbox prihajajo. Raje za ta denar Series X kupim + PS4 proja. Jebes Sony pa njihove izgovore...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

Xbox ekskluzive ze vec let prihajajo ja

Jah pricakoval sem da bo tut kaj vec PS5 exluziv v tem letu prišlo pa je polomija totalna, vse prestavljajo. In mi je zarad tega dopizdl pa sem raj prodal pa na Xbox presaltu..PS4 itak mam se sam zato da lahk s kolegi, ki ostajajo na PS skupaj online spilamo..da bi pa GoW, GT in Horizon letos ven prisu pa absolutno ne bi prodajal. 

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

Vidim da si na tekocem, a lah v stevilkah oz po naslovih poves, kere ekskluzive so prisle letos na ps5 in kere na xboxu?

Jaz govorim za tiste, ki mene zanimajo...te 3 sem pa ze povedal

 

Obožujem dirkačine in mam najvec zaradi tega - zarad Forze Xbox. In tut game pass mi je vsec. Na PS5 pa cakam na vecje eksluzive, predvsem na 3 ze omenjene.

uredilo bitje Shemso666
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Se pravi na xboxu ni se nobena ekskluziva prisla, medtem ko na ps5 so. Tezkokategornike na ps5 se je pac prestavl, na xboxu pa (se) ne. Zal ravno tiste ps5 k te zanimajo. 

Nobena taka ni se na PS5 prisla, ki bi mene zanimala na žalost ne. Pricakoval sem da bodo konec leta prisli "tezkokategorniki" na PS5, ampak kot vidis jih se zal ne bo ne. 

 

Na Xboxu pa prihajajo konec leta oz ze zdaj julija tut ta Flight Simulator. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Opažam, da mi PS5 kontroler drifta(leva gobica). Sicer opazno zares samo v eni igri do zdaj ampak jebiga sej bi moral biti še pod garancijo.

 

Ej @ke_kit a nisi ti nesel nazaj v BB na servis? Dej povej kaj več ? A so kompliciral ? A si dobil prec novega ?

Niso komplicirali, sam nikakor niso želeli samo zemenjati, ampak sem moral pustiti tam, da pošljejo na servis.

Vsaj mi ni bilo treba puščati celotne konzole.

Povezava do prispevka
Shemso666 reče pred 1 minuto:

Nobena taka ni se na PS5 prisla, ki bi mene zanimala na žalost ne. Pricakoval sem da bodo konec leta prisli "tezkokategorniki" na PS5, ampak kot vidis jih se zal ne bo ne. 

 

Na Xboxu pa prihajajo konec leta oz ze zdaj julija tut ta Flight Simulator. 

 

 

Se pravi problem ti je, ker so na ps5  prisle ekskluzive, ki niso po tvojem kislogrozdje okusu, medtem k na xboxu se ni nobene. Ampak ps5 je bad, ker ne bojo se vsi tezkokategorniki prisli se letos (hzd glede na news bo late 2021, tko da 🤷🏼‍♂️)

 

Ampak today i learned: upanje, da bojo prisle prve ekskluzive se letos > steady supply ekskluziv razlicnih zanrov

Povezava do prispevka

Pa dobro no, pustite tipa naj igra kar mu paše. Saj je lepo napisal, da se je pač nategnu z nakupom ob izidu in mu vse prednosti PS5 pred PS4 Pro niso vredne tistih dodatnih 200-300 eur, kolikor je razlike med rabljeno projko in PS5. Zraven je še malo zaslužu. Win win zanj.

 

Men gre bolj na jetra pristop. Nov uporabnik (?), ki namesto, da bi se pogovarjal o igrah, ki so mu kul, raje utruja folku, da je easy dobit konzolo. Krneki lol.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

 

 

Se pravi problem ti je, ker so na ps5  prisle ekskluzive, ki niso po tvojem kislogrozdje okusu, medtem k na xboxu se ni nobene. Ampak ps5 je bad, ker ne bojo se vsi tezkokategorniki prisli se letos (hzd glede na news bo late 2021, tko da 🤷🏼‍♂️)

 

Ampak today i learned: upanje, da bojo prisle prve ekskluzive se letos > steady supply ekskluziv razlicnih zanrov

Ja kaj pa naj mam konzolo doma da se mi prah na njej nabira? Al mi bos ti povedu kire spile lahk spilam? 

 

Sploh pa vsi vemo da nove konzole prve generacije nikol niso glih slovele po zanesljivosti in je tudi to bil eden izmed razlogov da bom raje na kaksno izpopolnjeno verzijo z vecjim diskom pocakal. Kontrolerji ze vidis da so problematicni, konzole pa tut vprašanje casa kdaj se bodo zacel problemi pojavljat.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Pa dobro no, pustite tipa naj igra kar mu paše. Saj je lepo napisal, da se je pač nategnu z nakupom ob izidu in mu vse prednosti PS5 pred PS4 Pro niso vredne tistih dodatnih 200-300 eur, kolikor je razlike med rabljeno projko in PS5. Zraven je še malo zaslužu. Win win zanj.

 

Men gre bolj na jetra pristop. Nov uporabnik (?), ki namesto, da bi se pogovarjal o igrah, ki so mu kul, raje utruja folku, da je easy dobit konzolo. Krneki lol.

Jah men je dejansko blo uizi dobit konzole, (eno zame pa se 3 sem kolegom pomagal dobit), zgleda da sem pac neverjetno sreco mel sodec po komentarjih..

Povezava do prispevka

Meni tudi ni noben problem obdržati konzole, ki je ne igram, ker se kopam v denarju. Valjda je ne bom, kot nek revež, prodajal za jebenih 200 eur dobička.

 

(Upam, da končno dojameš jeben point (tvoj pristop) in sarkazem s katerim ti skušam pokazati kak bedak izpadeš.)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...