Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 uro:

Lihkar padu mail, da PS Plus Collection igrice so na voljo sam se do 9. Maja. Lah si jih das v biblioteko in pol jih mas skos na voljo z aktivnim ps plus racunam. Sam to dejansk pomeni, da novi ps5 playerji po 9. Maju ne bojo mel vec dostopa do teh 20 igric kr tak

Yep. To je bil očiten bait za privabiti kupce ob izidu konzole.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Glede GoW...sem se spravil igrat prejšnjo, pa me sploh ne potegne. Sem kar zbrisal po eni uri.

 Po kar nekaj letih neigranja tovrstnih iger, sem v dveh tednih preigral Ghost of Tsushima in zadnjo Laro, pa sta mi bili obe super. Sploh Tsushima, me je res potegnila in bom čez čas še enkrat na hard težavnosti, ker si igra kot je. res zasluži in tudi omogoča ponovno igranje. Tudi Tombriderja mi je bil užitek igrat, čeprav mi je bila igra kar prekratka, saj je trajala dva dneva. Po teh dveh preigranih, sem hotel biti še Kratos, pa kot pravim, ni šlo. Zdaj sem začel z Watch Dogs2, pa deluje precej obetavno. Bi moral najprej igrat prvi del?

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 7 urami:

Glede GoW...sem se spravil igrat prejšnjo, pa me sploh ne potegne. Sem kar zbrisal po eni uri.

 Po kar nekaj letih neigranja tovrstnih iger, sem v dveh tednih preigral Ghost of Tsushima in zadnjo Laro, pa sta mi bili obe super. Sploh Tsushima, me je res potegnila in bom čez čas še enkrat na hard težavnosti, ker si igra kot je. res zasluži in tudi omogoča ponovno igranje. Tudi Tombriderja mi je bil užitek igrat, čeprav mi je bila igra kar prekratka, saj je trajala dva dneva. Po teh dveh preigranih, sem hotel biti še Kratos, pa kot pravim, ni šlo. Zdaj sem začel z Watch Dogs2, pa deluje precej obetavno. Bi moral najprej igrat prvi del?

 

Zakaj te pa gow ni pritegnil? Sploh 2018 igra ima pomojem najboljši pacing kar sem ga kdaj imel v igri. 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 8 urami:

Glede GoW...sem se spravil igrat prejšnjo, pa me sploh ne potegne. Sem kar zbrisal po eni uri.

 Po kar nekaj letih neigranja tovrstnih iger, sem v dveh tednih preigral Ghost of Tsushima in zadnjo Laro, pa sta mi bili obe super. Sploh Tsushima, me je res potegnila in bom čez čas še enkrat na hard težavnosti, ker si igra kot je. res zasluži in tudi omogoča ponovno igranje. Tudi Tombriderja mi je bil užitek igrat, čeprav mi je bila igra kar prekratka, saj je trajala dva dneva. Po teh dveh preigranih, sem hotel biti še Kratos, pa kot pravim, ni šlo. Zdaj sem začel z Watch Dogs2, pa deluje precej obetavno. Bi moral najprej igrat prvi del?

 


Kje si bil ob relisu Marvels Avengers, da bi imel vsaj enega soigralca?
 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 9 urami:

Glede GoW...sem se spravil igrat prejšnjo, pa me sploh ne potegne. Sem kar zbrisal po eni uri.

 Po kar nekaj letih neigranja tovrstnih iger, sem v dveh tednih preigral Ghost of Tsushima in zadnjo Laro, pa sta mi bili obe super. Sploh Tsushima, me je res potegnila in bom čez čas še enkrat na hard težavnosti, ker si igra kot je. res zasluži in tudi omogoča ponovno igranje. Tudi Tombriderja mi je bil užitek igrat, čeprav mi je bila igra kar prekratka, saj je trajala dva dneva. Po teh dveh preigranih, sem hotel biti še Kratos, pa kot pravim, ni šlo. Zdaj sem začel z Watch Dogs2, pa deluje precej obetavno. Bi moral najprej igrat prvi del?

 

Jaz sem tudi prvič prišel nekje do polovice in se mi ni dalo več, ker mi ni bila všeč - potem sem lani šel še enkrat od začetka in užival na polno - nimam pojma kaj se je spremenilo (mogoče zaradi PS5 tišine in 60fps, boo). :D

Tako da probaj spet čez nekaj časa, mogoče ti bo ok - je pa res da nekje do polovice se mogoče malo vleče, potem pa začne dogajat...

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 6 urami:

Zakaj te pa gow ni pritegnil? Sploh 2018 igra ima pomojem najboljši pacing kar sem ga kdaj imel v igri. 

Pa kaj vem? Sicer sem preigral prvi GoW še na dvojki. Sij ne vem kdaj, ampak je res že 20 let od takrat? :)

Zgleda, da me je sekljanje pošastkotov minilo. Glede na par komentarjev, pa mogoče še enkrat poskusim.

AMF reče pred 4 urami:


Kje si bil ob relisu Marvels Avengers, da bi imel vsaj enega soigralca?
 

Še Marvel filmov ne gledam, kaj šele, da bi igral.

 

ke_kit reče pred 55 minutami:

Ma jaz bi vzel tudi brez. PS5 je bila najboljša nadgradnja ever za PS4 katalog iger.

Prav to sem razmišljal in glede na to, da mi leva gobica na kontrolerju škriplje in tudi sicer berem o kvarljivosti novih joypadov, si bom kupil kar dualshocka. 

Povezava do prispevka
Logihack reče Pravkar:

Prav to sem razmišljal in glede na to, da mi leva gobica na kontrolerju škriplje in tudi sicer berem o kvarljivosti novih joypadov, si bom kupil kar dualshocka.

Mnja, tej Dualsense so mi sumljivi. Moj prvi, ki sem ga dobil poleg konzole je dobil drift na levi gobici. Na srečo ne paničarijo in ti zamenjajo za novega (BigBang v mojem primeru).

Drugače se moraš zavedati, da DS4 ne deluje s PS5 igrami. Sony rabi sweet sweet money. :sick:

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 6 minutami:

Prav to sem razmišljal in glede na to, da mi leva gobica na kontrolerju škriplje in tudi sicer berem o kvarljivosti novih joypadov, si bom kupil kar dualshocka. 

 

DS4 je bil absolutno bolj občutljiv glede drifta oz so imeli slabše nastavljen deadzone. Ob nakupu PS5 sem vzel še 2 dodatna kontrolerja in med igranjem še noben ne drifta. Na testni strani pa že vsi kažejo blag drift, ki je pa nasrečo še znotraj deadzone nastavitev. 

 

https://gamepad-tester.com/

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Noben dualshock controller v moji gaming karieri ni imel drifta razen DualSense po ene 100 urah uporabe (kar je absolutno nedopustno).

 

Resno? Fak jaz sem ob nakupu PS5 imel doma 4 kom DS4 od tega 3 V2 in vsi razen enga so imeli očiten drift, en pa tazga da se overcooked sploh ni dalo igrat nanj :D Pa vmes sem še 2 v smeti fuknu.

Povezava do prispevka

Obljubim, da ne lažem. Se spomnim, da si že pravil o tem, kako si imel drift na kontrolerjih in mi je že takrat bilo na polno neverjetno (valjda ti verjamem :D), ker enostavno nisem vedel, da to sploh obstaja, dokler nisem slišal za Switch in PS5 težave.

 

Imam pa na DS2, DS3 in DS4 na tisoče ur igranja raznih Fif in PESov, kjer neprestano maltretiraš desno gobico. Nikoli nobenih problemov.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

Noben dualshock controller v moji gaming karieri ni imel drifta razen DualSense po ene 100 urah uporabe (kar je absolutno nedopustno).

 

@LogihackVse je odvisno od (ne)sreče posameznika.

+1. Izpustil sem samo ps1, ampak tudi sam sem za ta drift prvič slišal pri težavah z novimi joypadi. Zamenjajo ti ga pa v obdobju enega leta, kar je garancija in sevda je nedopustno, da se to zgodi po 100.urah igranja. Sicer pa vem, da se z DS lahko igra samo ps4 igre, ampak razmišljal sem glede na extra katalog. Sicer imam dva nova kontrolerja, pa vseeno. 

Povezava do prispevka

Se strinjam, popolnoma nesprejemljivo, tudi pri drugih proizvajalcih. Na PS2 se mi je po tisočih urah igranja zjebala gobica, ampak tukaj govorimo dobesedno o tisočih urah solo in CO-OP igranja in ob dejstvu, da sem kot 12-letnik konkretno manj pazil na joypad kot zdaj pri 30, ko dejansko bolj pazim na stvari. Na PS5 mi je začela gobica driftat in trigger škripat po 30 urah :rolleyes:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...