Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz sem ga tudi dal gor zaradi tega, ker se mi je prah nabiral na njem. Nič več nisem igral že precej časa. V pol leta sem menda preigral TLOU 2 in GoT. Niti nisem videl več kake take igre, ki bi si jo želel preigrat, saj vse novejše nameravam preigrat na PS5 al pa PC. Ko sem konzolo dal na FB market place sem jo prodal brez, da bi ceno spustil za 1€ v roku 24ur sokrajanu.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

A ni že xbox one controller imel take triggerje? Čemu vsi delajo nek big deal? A je tolk boljše narejeno?

 

Xbox je imel samo rumble v triggerjih, sam kurc ko ni blo skor v noben igri to implementiran. Jaz sem igral na X1 Ori, GoW 4 in 5, DMCV in še kako igro pa se ne spomnim da bi sploh katera to uporabljala.

 

Evo cel seznam iger ki to funkcijo podpirajo na X1

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 urami:

Men je pa to panicno prodajanje da dobis 50€ vec ful smesno. Itak ne ves kdaj bomo lahko smrtniki kupli ps5, tko da razn ce mas res ful financne tezave in si ps5 sicer ne mores privoscit (v tem primeru je itak bolje ce ga ne kupis) totalno ne razumem.

Men je pa smešno, da danes sploh še kdo igra na PS4. Jest sem ga prodal, ker PS4 nimam več imet. 2020 in HDD mali disk s 5400 obrati, ker se mi kar obrne, nadgrajevanje ps4 par mesecev pred novo konzolo mi je tudi meh. Low end procesor, ki ne ne sfolga nič, niti 30fps nekje. Potem sma glasnost konozle, me kar mine da bi igral. Danes je na PCju za 500€ res neprimeno boljša izkušnja, nič od naštetih problemov gor, zdej z ultrawide monitirjem mi je itak no brainer.

PS4 že zadnje pol leta nisem rabil, samo ajde mogoče kaj pamentega pride ven...

Povrh vsega pa še smešnih 50€ v žepu. Ravno dovolj za leto naročnine PSN na petki.

 

Nč grem igrat Sekrio na PC @ 60fps in ne umazanih 38, pa glede nato koliko umiram, bom samo zaradi SSDja piršparal 10 dragocenih ur.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 17 minutami:

Men je pa smešno, da danes sploh še kdo igra na PS4. Jest sem ga prodal, ker PS4 nimam več imet. 2020 in HDD mali disk s 5400 obrati, ker se mi kar obrne, nadgrajevanje ps4 par mesecev pred novo konzolo mi je tudi meh. Low end procesor, ki ne ne sfolga nič, niti 30fps nekje. Potem sma glasnost konozle, me kar mine da bi igral. Danes je na PCju za 500€ res neprimeno boljša izkušnja, nič od naštetih problemov gor, zdej z ultrawide monitirjem mi je itak no brainer.

PS4 že zadnje pol leta nisem rabil, samo ajde mogoče kaj pamentega pride ven...

Povrh vsega pa še smešnih 50€ v žepu. Ravno dovolj za leto naročnine PSN na petki.

 

Nč grem igrat Sekrio na PC @ 60fps in ne umazanih 38, pa glede nato koliko umiram, bom samo zaradi SSDja piršparal 10 dragocenih ur.

Za kake neumnosti se eni kregate tu gor. Če hoče kdo prodat PS4 zdaj, ga naj. Če kdo hoče ga met pa izkoristit do konca, ga naj ma. Bog ve kdaj bojo prišle večje PS5 zaloge. Tisti, ki nimajo dobrih kompov morejo pač z current-gen konzolam čakat in upat, da drugi val korone še dodatno ne poveča probleme Sonyja z zalogo novih PS5.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Za kake neumnosti se eni kregate tu gor. Če hoče kdo prodat PS4 zdaj, ga naj. Če kdo hoče ga met pa izkoristit do konca, ga naj ma. Bog ve kdaj bojo prišle večje PS5 zaloge. Tisti, ki nimajo dobrih kompov morejo pač z current-gen konzolam čakat in upat, da drugi val korone še dodatno ne poveča probleme Sonyja z zalogo novih PS5.

Lej že drugič slišal, da tisti, ki smo prodali konzolo, da je edina logična razlaga klošarstvo ali finančne težave, pač odvisno od nivoja uporabnika. Pač obstaja tudi druga varijanta, da pač ne rabiš PS4, kot napirmer jaz in zato sem ga prodal, to da sem dobil 50€ je pa samo bonus in ne razlog.

Povezava do prispevka

Ne vem no, ampak tale tip ne bi premagal kakega Capra Demona v 100 letih, kaj šele kakega Pikachu/Snorlax dueta. Boss charga area of attack, on stoji on njemu in ga tolče z 10% healtha, itak bo crknil. Mu telegrafira napad z mečem, pa še vedno stoji na mestu. 

 

Pa oči so me začele bolet od barvnega overloada.:confused:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 2 minutama:

Ne vem no, ampak tale tip ne bi premagal kakega Capra Demona v 100 letih, kaj šele kakega Pikachu/Snorlax dueta. Boss charga area of attack, on stoji on njemu in ga tolče z 10% healtha, itak bo crknil. Mu telegrafira napad z mečem, pa še vedno stoji na mestu. 

 

Pa oči so me začele bolet od barvnega overloada.:confused:

 

Barve so res čist adijo. Še hujš je pa ko se ti lik nabilda in se kar bliska vsepovprek... Sam combat zna celo bit dober. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...