Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Boba-Fett reče pred 3 urami:

Ne vem, ali sem še stara generacija, ampak tole "unboxing" al kako se temu reče.. kaj je to neko sranje zdaj? A to bi morali meti zdaj trdega, ker tam neki tipi stvari jemljejo iz škatle, in niti ne zadeve ne stestirajo. Jaoo te novi marketinški prijemi. Ampak res mi je to mimosunjeno. 

 

 

Povezava do prispevka
sekretar reče pred 27 minutami:

Nabor novih špilov za PS5 izgleda še bolj gnil kot je običajno za nove generacije. Malo sem iz scene. Kako jak bo bckwrd compatiblity v smislu performance izboljšav (znači: 60FPS); se splača vzeti, če sem preskočil prejšnjo gneracijo?

Nihce nima pojma, vsi samo neki spekulirajo.. ps5 fanboysi pravijo da bodo vs igr BC razen nekih smeti.. 

 

Pitaj boga MS vsaj neki kaze za BC.. ps5 se skriva oz imajo enbargo, do zdaj so lahko kazali samo unboxing, nic softwarskega... zdaj enkrat bodo lahko pokazali kako delajo BC igre na ps5 ipd.. 

 

MS ima to, spekuliramo, boljse postelano in po videnem, ce bo ps5 imel priblizno tako se izplaca. Fora je vecinoma al imas boljso resolucijo al isto in vec fps.. boljsi loading pa itak.. je pa odvisno od implementacije, pri nekaterih igrah aploh ni razlike razen loading, kar pa ni malo.

Povezava do prispevka

Še max 11 dni špekulacij potem bomo pa vse vedeli. Ko vidim kak vse hitro loada na PS5 me kar mineva igrat na PS4... Itak več ali manj igram samo Genshin Impact že en mesec ampak ravno tukaj je cel kup enga teleportiranja ter loadanja v temnice(domains) + če coopaš spet loada v njihov svet itd da res ne vem kako en folk ne vid ravno v temu največjega preskoka generacij kar smo jih kdaj imel. S tem da jaz imam PS4 Pro + SSD eni pa imajo še krepko daljše nalagalne čase na PS4 + HDD.

 

Bolje za Igabibo da ne zajebejo ker pomoje jih bom enmu krepko napel po telefonu če sem za brezveze plačal celo konzolo in bom ostal brez... :devil:

Povezava do prispevka

Kam nej fuknem opeko če so spletna trgovina? :ninja: Dokler so imel sedež v Ljubljani bi to res lahko storil. Bemti Igabiba mi je kar nekaj iger dala pred izidom svoje čase... WoW sem vedno dobil najkasneje dopoldan pred polnočnim štartom novega dodatka, da se mi ni blo treba gužvat na Brnčičevi ob polnoči. 

 

 

Evo Shu je že dobil svoj adapter za PS4 kamero.

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Men je pa to panicno prodajanje da dobis 50€ vec ful smesno. Itak ne ves kdaj bomo lahko smrtniki kupli ps5, tko da razn ce mas res ful financne tezave in si ps5 sicer ne mores privoscit (v tem primeru je itak bolje ce ga ne kupis) totalno ne razumem.

Še posebej, če bo drugi val še bolj delayal večjo zalogo next-gen konzol.

Povezava do prispevka

Ful panicno res. Zagotovis si petko pravocasno, med cakanjen pa prodas stirko. Ce lih ne igras nic taksnega pac prodas takoj in poberes vec kesa. Dvomim, da je kdo prodajal sred tlou2 seanse zato da dobi par eur vec. 

 

Smesno mi je kako za neko stvar tle gor velja da si res master dealer ce jo izpeljes (recimo ce ujames dobro akcijo in prisparas), ko pa optimalno switchas konzole je pa to "panicno prodajanje za drobiz" 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...