Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Sem videl, da si mi zbil speedrun rekorde :D

 

a kaj za astrota imamo mn3 speedrun club? pol ga bom še jaz pognal :D 

 

za tetris effect je bila taka žalost na friendlisti, da sem kar nehal čekirat lestvice, ker bi vam začel iz usmiljenja še riž in mleko na dom pošiljat

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

Ni šans da grem karkol nazaj na PS4 igrat. Ko enkrat probaš God of War performance mode in potem preklopiš nazaj na resolution mode ki je 30fps ne moreš verjet da si lahko to igral. 

Valda nism mel performance mode enabled... Fak kasna razlika :lol:

Povezava do prispevka

Pizda.. si bom moral se slusalke od ps5 kupit.. 

 

Ce imam BT M+K in vklopim slusalke v kontroler, pol ne zazna tipkovnice in miske, ker je kao kontroler v igri.. 

 

Res je ql igrat CoD na M+K, sam brez alusalk ne slusis tako dobro

 

Zdaj bom moral slusalke vklopit v zadnji usb in mi bo skurlo ps5 🤣🤣

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 37 minutami:


evo, sem te premagal še v tistih, kjer si bil prvi :D v raketici in žogici te je sicer moj mož 🙈

 

Kako te igrica tudi potaunta, ko nekdo izboljsa, prav jezen sem postal :D

 

evo sem vaju odlomil v prvih stirih (ne vem pa kaj besko dela fak), zaj pa grem dalje glejat ted lasso

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 20 urami:

 

Ni šans da grem karkol nazaj na PS4 igrat. Ko enkrat probaš God of War performance mode in potem preklopiš nazaj na resolution mode ki je 30fps ne moreš verjet da si lahko to igral. Pa nalagalni časi. V Astrotu in Demon Souls se vse tko hit nalaga da ne moreš  verjet. 

 

Težavo sem imel samo drugi dan ko sem pustil Demon souls zalaufan v safemode in se je igra sesula nakar je nisem več mogu ponovno zagnat. Pol sem pa reštartal konzolo v safe mode in pognal rebuild database in odtlej mi vse dela bp, edino nobene igre trenutno ne puščam zalaufane v safemode, dokler mal ne popatchajo FW.

 

Baterija načeloma zdrži cca 12 ur, razen v Astrotu kjer je včeraj po 5 urih Astrota in eni uri Genshina ostala sam še ena črtica. Sam v tej igri res na polno konstantno delajo haptici in adaptive trigerji. Imel sem pa ves čas igranja pomoje faco ko mali presrečni otrok, ker kaj takšnega kot je ta igra in kaj dela s kontrolerjem še v lajfu nisem doživel. Res škoda ker ni igra daljša.

 

Kar se BC tiče je Sony presegel vsa moja pričakovanja. Igre ki sem jih probal deluje odlično in res veliko jih je takih ki sedaj delajo locked 60fps. Seveda je Xboxov BC bolj napreden, ampak da bo pa PS5 že v štartu tako dobro poganjal PS4 igre si pa verjetno noben ni upal niti sanjat. (tukaj je seznam BC iger ki so jih že testiral in kako delajo)

 

Jaz veliko igram Genshnin Impact ki je tud na PS4 Pro laufal večinoma sub 30fps, zdej pa laufa silky smooth 60fps in 50% hitrejše nalaganje čeprov še ni PS5 verzije in je res užitek igrat.

 

Mi na PCju že 10 let ne vemo kako lahko pure konzolaši to igrajo.

 

The human eye can only detect 30 fps pa to.

Pa kaj so še govoril... 30 fps je bolj "cinematično" LOL

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

 

Mi na PCju že 10 let ne vemo kako lahko pure konzolaši to igrajo.

 

The human eye can only detect 30 fps pa to.

Pa kaj so še govoril... 30 fps je bolj "cinematično" LOL

Eni al ne razumete kaj ljudje govorijo, al nočete razumet lol.

 

Bolj cinematično ni, ker ima manj frejmov. Bolj cinematično je, ker ima, zaradi manj frejmov, boljši izgled in se kao lahko bolj vživiš. Sicer pa marketinški slogani. Samo bebci nasedajo temu.

The human eye can make a smooth animation out of 24 fps ne pomeni the human eye can detect only 30fps.

 

Vi na PCju ste res cool guize, majkemi. :avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

 

Mi na PCju že 10 let ne vemo kako lahko pure konzolaši to igrajo.

 

The human eye can only detect 30 fps pa to.

Pa kaj so še govoril... 30 fps je bolj "cinematično" LOL

Obstajajo idioti v vsakem fandomu tako kot PC fanboyi nikoli ne bojo razumeli da so sony ekskluzive enostavno klasa nad vsem. Kaj me briga ce lahko na pcju igram cod na 120fps 4k ce god of war ne obstaja? Ce ghost of tsushime ni?

 

To je kot da bi trdil da je bolje gledati filme kot Avengers v 4k kvaliteti kot Se7en in Godfather v 1080p. Če si res fan iger si pač rabiš lastit vsaj ps ali switch.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 4 minutami:

Obstajajo idioti v vsakem fandomu tako kot PC fanboyi nikoli ne bojo razumeli da so sony ekskluzive enostavno klasa nad vsem. Kaj me briga ce lahko na pcju igram cod na 120fps 4k ce god of war ne obstaja? Ce ghost of tsushime ni?

 

To je kot da bi trdil da je bolje gledati filme kot Avengers v 4k kvaliteti kot Se7en in Godfather v 1080p. Če si res fan iger si pač rabiš lastit vsaj ps ali switch.

No, je pa ogromno iger tudi, ki so na voljo samo za PC. Če želiš igrat taktične streljačine kot npr. Squad, CS GO itd., je PC the way to go, potem so tu še tudi strategije, ki jih na konzolah tudi ni.  Sicer pa se mi zdi ta debata PC vs konzole malo neumna. Gaming PC ima svoje prednosti, kot tudi slabosti in isto velja za konzole. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...