Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Matej24 reče pred 2 minutama:

in jih v trgovinah sploh ne bo (sprva je bilo rečeno, da bodo tudi v trgovinah na voljo).

 

Bilo je rečeno, da bojo samo v trgovinah na voljo in jih sploh ne bo na spletu. Če bi bile trgovine lahko odprte seveda. Sedaj, ko ostajajo zaprte, pa bo samo na spletu.

 

Veliko sreče vsem nam v petek/soboto :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Saj ne zamujaš dosti stari. Bluray enota je tako glasna, da boli glava lol. Preprodaja iger gor ali dol, je imo boljša izkušnja Digital PS5 + US PSN, ko so kaki popusti.

Mam že naročene neke disk verzije iger in nekaj sem pustil s PS4. Nebi baš mel brez diska kaj vem... rad šmuglam z igrami in jih preigram v prvem mesecu po izidu za 5-10€, potem pa letijo naprej, da ne rabim praha brisat :D

Povezava do prispevka

Kolikor sem jaz dobil informacije konzole bodo tega datuma na razpolago in ker bodo trgovine zaprte bo naročilo preko neta!

Če pa jih po nekem čudežu odprejo bodo pa fizično v trgovini in nič na netu! Nihče pa ni rekel da jih bo malo oz. da bo naročilo za naslednje leto!

Hvala za info za BD enoto,da je glasna...upam da dobim digitalno :)

Vso srečo nam vsem!

Povezava do prispevka
debl00 reče pred 3 minutami:

jaz pa še vseeno vrjamem, da bo dobil frišn PS5 premium izdelek znamke SONY. 

 

na strani jih ima baje še 11, razmišlam da bi še jaz naroču ene 2 :)

Tip prodaja iphone 12 pro max 256 gb za 900 dolarjev...Ta način prodaje kao omejenega stevila kosov pa je namenjen samo temu, da te pritegne k “nakupu” oz. nateganciji.

 

Ce bi to bilo legit, bi zaloga posla v petih minutah. 

Povezava do prispevka
debl00 reče pred 11 minutami:

jaz pa še vseeno vrjamem, da bo dobil frišn PS5 premium izdelek znamke SONY. 

 

na strani jih ima baje še 11, razmišlam da bi še jaz naroču ene 2 :)

 

pa še zelo carsko, da ti in kolega edina poznata to stran, ker pred dnevi ko si prvič linkal jih je bilo 13

 

tem popolnoma legit bolgarcem pa ni jasno, kako to da imajo edini zalogo plejcev in jih noben ne kupuje

 

zdaj hitro izkoristi, dokler se ne razve, pol bodo šli v sekundi

Povezava do prispevka
debl00 reče pred 15 minutami:

jaz pa še vseeno vrjamem, da bo dobil frišn PS5 premium izdelek znamke SONY. 

 

na strani jih ima baje še 11, razmišlam da bi še jaz naroču ene 2 :)

 

 

a se lahko tega modelčka prosim bana? Sej vem, da se šalimo pa to, sam model zgleda na polno shady, kšn boomer, ki se je učeri na mn3 registriru bo še mislu, da je legit

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...