Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gre za to da je PS5  gigantsko buggasto sranje z designom ki navduši ljudi med starostjo mojega ne-še-plazočega dojenčka in DaCapotovega pubeca (s tem da je safe bet da je pubecu že malo otroški).
Kako se prenese saves? Ker to bi blo kul, pol bi mogoče razmislu. Drgač raje počakam do naslednjega leta.

 

*edit
Ha, evo, že ima kupca, hvala bogu se ne rabim s tem ukvarjat :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 26 minutami:

Gre za to da je PS5  gigantsko buggasto sranje z designom ki navduši ljudi med starostjo mojega ne-še-plazočega dojenčka in DaCapotovega pubeca (s tem da je safe bet da je pubecu že malo otroški).

 

Od bugov ni ostalo praktično nič, itak pa buglista vedno zgleda huje, kot je -> realno od 10 bugov na listi ti mogoče fašeš enega ali dva, pa še to takoj spatchajo.

Dizajn je pa dizajn ja, razen če boš nabavil skupaj s črnimi platnicami se ne bo nikoli spremenil :D

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Men dobesedno sploh ni jasno

Lahko bi mel samo share - email - not bi bil že bindan email s katerim si vpisan v account in bi ti poslalo

 

Tko mal lame, ampak bi blo ok. Sam še tega ni, kako lahko ni tega? 

Ker so zadaj neke pravice neki neki. Najbrž so samo nesposobni.

 

Anyway. Jaz sem si naredu throwaway twitter acc samo za to in pol pač šeram tam in potegnem dol slike. Prek USBja je res glup postopek.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 38 minutami:

Gre za to da je PS5  gigantsko buggasto sranje z designom ki navduši ljudi med starostjo mojega ne-še-plazočega dojenčka in DaCapotovega pubeca (s tem da je safe bet da je pubecu že malo otroški).
Kako se prenese saves? Ker to bi blo kul, pol bi mogoče razmislu. Drgač raje počakam do naslednjega leta.

 

*edit
Ha, evo, že ima kupca, hvala bogu se ne rabim s tem ukvarjat :D

 

Če kupiš od kolega, imaš to prednost, da lahko prej preveriš, če ima verzijo z glasnim al tihim ventilatorjem - so našteli že 5 različnih ventilatorjev, kolikor berem. :D

 

samo vidim da si že zamudil

Povezava do prispevka

Ja sam

 

če ti en zabije tvoja mama je debela

 

in ti zabiješ nazaj ne tvoja mama je debela

 

pol je prišlo do tebe in the first place in je tvoja mama debela 

 

Najboljši taunt je itak jebem ti sestro, če nimaš sestre

 

Sam uno lagano ok whatever 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 18 minutami:

Ja sam

 

če ti en zabije tvoja mama je debela

 

in ti zabiješ nazaj ne tvoja mama je debela

 

pol je prišlo do tebe in the first place in je tvoja mama debela 

 

Najboljši taunt je itak jebem ti sestro, če nimaš sestre

 

Sam uno lagano ok whatever 

 

vem kaj hočeš povedat, čeprav ni nujno, ker o mami se pač ne govori nič slabega, če je res al pa ne...

 

najboljši taunt je pa meni  "kaj vedo tvoji starši, da si peder?" :D

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Mene je BigBang res pozitivno presenetil s prodajo PS5. Nobenih mučkih for s prevelikim številom preorderjev in lepo uštimali števec zaloge, brez nobenega nategunstva. Pol pa še deliverali day1. True MVP :avadodo:

 

Mene tut. Sam me hkrati mori, ker se moramo temu klanjat, to je dobesedno najlažji način prodaje - 100x lažje, kot pa da prejmeš 1000 prednaročil, ti maš pa zadi 6 plejcev in pol vsem odgovarjaš in pošiljaš kdaj bo, folk te kliče itd... js ne vem kaj ostalim ni jasno, razen tega da so  rabili preorder cash flow da vložijo v bitcoin. 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Pravkar:

Se pridruzujem pohvali Big Banga in zraven dodajam se Harvey Normana, ki je enako delivral v vseh tockah, ki si jih nastel.

 

Števca niso imel, vsaj ne da bi ga jaz videl :)

 

Ima pa pošta Slovenije očitno neke hude težave. Naprej so za en dan zajebal dostavo PS5 od Igabibe, zdej pa God Of War hodi že 4 dni iz štajerske.. Že 2 dni sem dobil smsje da bo dostavljeno in potem malo kasneje da jim ne bo uspelo. Danes nisem dobil pa še nobenga smsja od njih...

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Ima pa pošta Slovenije očitno neke hude težave. Naprej so za en dan zajebal dostavo PS5 od Igabibe, zdej pa God Of War hodi že 4 dni iz štajerske.. Že 2 dni sem dobil smsje da bo dostavljeno in potem malo kasneje da jim ne bo uspelo. Danes nisem dobil pa še nobenga smsja od njih...

Ob številu paketov se ni za čudit... potem pa dodaj še vreme...lokalna pošta tu komaj sfolga dnevno dostavo navadne pošte, kaj šele paketov, saj imajo še covid žurko

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...