Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

V kolikor ne mislijo rethinkat arhaičnega pristopa, da more bit konzola v obliki (velikosti) videorekorderja in konkretno spremenit pristop k hlajenju bi ps5pro itak bil dumpster fire.

 

Bi blo pa imo blazno zabavno, če bi sony začel še custom "konzole" prodajat (z obstoječimi off the shelf komponentami - letni refresh ali nekaj) s tem njihovim PS OSom in bi začel konkretno konkurirat v PC/razvaljivat v PS prostoru. me res zanima, če bi si s tem utrgali nov kos pogače in našli nov segment v tem crowded spejsu kjer si v nemilost mostly prepuščem samo microshaftu.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 urama:

Bi blo pa imo blazno zabavno, če bi sony začel še custom "konzole" prodajat (z obstoječimi off the shelf komponentami - letni refresh ali nekaj) s tem njihovim PS OSom in bi začel konkretno konkurirat v PC/razvaljivat v PS prostoru. me res zanima, če bi si s tem utrgali nov kos pogače in našli nov segment v tem crowded spejsu kjer si v nemilost mostly prepuščem samo microshaftu.

model tipi pri Sonyu ne znajo ene spetne trgovine narest in pregovorno so najvecji klovni kar se OS/UI tice, konkurirajo lahko oni samo avtorju spletne strani zombo.com

Povezava do prispevka
kemik reče pred 6 minutami:

Ej kako pošlješ screenshot iz PS5 kamorkoli drugam kot pa na jebeni twitter? Recmo da ga šeram direkt v fb chat grupo ali pa sebi na mail in potem od tam dalje? 

kemik hoče svojim momcem šerat direkt v FB grupo, kako premaguje sovražnike v igricah 

 

momci meanwhile

 

image.png.310be497c25a3b8c5edd65914dd44dc4.png

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 minuto:

Mislim da je edino twitter ,.. že kar dolgo,.. Vglavnem jst počim not USB vsake par mesecev,.. pa prenesem na PC. Ja je mal zamudno vse skup.

 

Kaj pa ancient device: email?

Ne mi rečt da v 2020 lahko samo na twitter dam oz uporabim USB, kot da se komu da na usb dajat? 

 

Jebi se @Ćamir (izbrisani) to so resni problemi, hočem pokazat da next gen izgleda skor tako kot master race, samo očitno ne morem, tako da master race > zony 

Povezava do prispevka

hahahahaha ta scena ko v razmaku dveh postov:

- en tip ugotavlja, da bi lahko software powerhouse Sony svoj OS siril na druge naprave in razfukal microsoftow windows monopol

- drug tip ugotavlja, da edini nacin, da iz sony OS konzole preneses sliko nekam drugam = twitter

 

:avadodo:

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 minutami:

Men dobesedno sploh ni jasno

Lahko bi mel samo share - email - not bi bil že bindan email s katerim si vpisan v account in bi ti poslalo

 

Tko mal lame, ampak bi blo ok. Sam še tega ni, kako lahko ni tega? 

Ni že neki časa, jaz imam TW skoraj samo za screenshoote :fun: pa da pač spremjam druge.

Povezava do prispevka

Neki je bilo govora o pravicah uporabe fotka sem pa tja pa se niso mogl zment s FB, pa zoni ima kao neko svoje Playstation socialno omrežje in so se prej mešali frendi sem pa tja in enemu ali pa obema (FB/Zoni) to pač ni bilo všeč.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 urami:

Zakaj ne, kako veš.

Vsaj ne v taki obliki, kot je bil to generacijo. 

7 let nazaj, sem bil največji kloven na forumu, ko sem se trudil dokazati, da je PS4 strojno podhranjen, tako da sem delal primerljive PCbuilde, medtem ko je forum iskal bluletooth dongle in windows licence. Ni minilo dolgo, ko so v prvič v zgodovini konzol naredili revizijo hardwara, kar je pomenilo 2,5x do 5x močnejši GPU.

 

Zdej je to nesmiselno, ker trenutno za ceno konzole, komaj CPU kupiš, ki je notri, medtem ko tako močnega amd GPUja na PCju sploh bilo ni ob izzidu ps5. Edino logično, da bodo potem ta hardware povlekli globoko naprej, da se povečajo profiti s prodano konzolo. Ob taki strojni moči ni razloga za PS5pro čez 3 leta.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

model tipi pri Sonyu ne znajo ene spetne trgovine narest in pregovorno so najvecji klovni kar se OS/UI tice, konkurirajo lahko oni samo avtorju spletne strani zombo.com

 

kaj je pol OS/UI od Xboxa?

jaz sem bil prav presenečen kako zanič je, ko sem probal, ker sem pričakoval, da je boljše kot na PSju, vsaj tak vtis sem dobil iz raznih opisov ipd...

Povezava do prispevka

Mater kolega mi ponuja PS5 blu ray verzijo za nakupno ceno, sam če res ne rabim PS5 :D:D Edino lidlič nočem bit :/ Mogoče bi res lahko prodal prostato pa špilal naprej na 5ki.. Save file-ov verjetno ne moreš prenest, a?

 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Mater kolega mi ponuja PS5 blu ray verzijo za nakupno ceno, sam če res ne rabim PS5 :D:D Edino lidlič nočem bit :/ Mogoče bi res lahko prodal prostato pa špilal naprej na 5ki.. Save file-ov verjetno ne moreš prenest, a?

 

 

 

Če boš mel isto regijo špila se BAJE da.

 

Tako da v tem primeru ne vidim razloga, zakaj nebi vzel petke in igral tam, razen če si brez keša. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...