Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

drugač en carski feature next gena, ki ne vem če se je kaj hypal

 

Ćamir mi neki taunta po msngrju da me je prehitel v astro mountain run levelu

 

prižgem plejca, vidim notification "ćamir sqeezed your balls neki neki", piše njegov čas in moj, pol pa zravn tipka "play"

 

kliknem in me vrže direkt v level, ne v meni igrice al karkoli, dobesedno direkt na štart levela, v dveh sekundah

 

meni je tole res mega nice

 

aja, valda sem ga odlomil

 

K2UzM3Q.png

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

kliknem in me vrže direkt v level, ne v meni igrice al karkoli, dobesedno direkt na štart levela, v dveh sekundah

 

To je verjetno samo za ta Astro al kako? Drugače bi menda znalo bit celo nadležno, če imaš dosti kolegov in bi igral več takih tekmovalnih iger (ploščade, dirkačine...) in bi ti non stop nekaj tulilo, ko te bilokdo v bilokateri igri prehiti. Mogoče pa se celo lahko pri posamezni igri naštima kje hočeš notifikejšne in kje ne.

Povezava do prispevka

jop, za vse notificatione se da naštimat kaj naj teži in kaj ne

 

drugač pa zaenkrat sem samo v astrotu opazil, samo je tudi edina taka igrica z leaderbordsi in to, ki sem jo igral na petki, pričakujem da se bo ful implementiralo v naslove, ki imajo ta element

 

mislim da je bilo omenjeno v nekem predstavitvenem videju, samo da nisem bil toliko pozoren

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

@bigboss82 se mi zdi, da poznaš največ teh makaronarskih štacun... je kero vredno čekirati in da pošilja v Slovenijo? Ker vsepovprek iskati se mi zdi brezveze.

Unieuro, Mediaworld, Trony

 

Ma ne posilja noben v slovenijo

 

Sam ga ne bos dobu.. mislim ce hoces gledat.. ma nima smisla, to je isto ko jaz za bitcoin.. je sel mimo vlak boljse da ne gledam koloko je zdaj cena =))

 

Sicer pa sem ti reku.. imas ql pc.. lahko igras vse razen Demon Soulsov..

 

Sem pa vidu, da ga prodajajo za 700 eur na FB ce si ga res ful zelis

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Unieuro, Mediaworld, Trony

 

Ma ne posilja noben v slovenijo

 

Sem pa vidu, da ga prodajajo za 700 eur na FB ce si ga res ful zelis

 

Ma ne, saj vseeno. Ne saj ni take sile, ko bo pač bo. Sem mislil, če je kaka stran kjer bi se pač lahko prijavil samo za obvestilo preko maila, da dobim... Saj sploh več ne gledim po straneh, če je kje na razpolago, ker itak ni.

Ko bo pač bo. Saj zdaj bo Cyperpunk, potem pa se mi še kje niti tega ne bo ljubilo igrat :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Ma ne, saj vseeno. Ne saj ni take sile, ko bo pač bo. Sem mislil, če je kaka stran kjer bi se pač lahko prijavil samo za obvestilo preko maila, da dobim... Saj sploh več ne gledim po straneh, če je kje na razpolago, ker itak ni.

Ko bo pač bo. Saj zdaj bo Cyperpunk, potem pa se mi še kje niti tega ne bo ljubilo igrat :D

Ma stari zadnjic na Unieruo so objavli par kosoc kao da bo ob 9h na voljo.. stran je crashala, nisi se mogu logirat in vse je bilo razprodano ze pred 9h.. tako da... 

 

Nima smisla res. Al ga kupis za drazje od resellerja al pozabi

 

Ni glej.. imas ql pc.. lahko igras vse razen Demon Souls.. je irracijonalno istok o jaz ki iscem kje bi kupil xboxa in pol cez 2 minuti se spomnem da he glupo ker nimam kaj igrat 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 23 urami:

jop, za vse notificatione se da naštimat kaj naj teži in kaj ne

 

drugač pa zaenkrat sem samo v astrotu opazil, samo je tudi edina taka igrica z leaderbordsi in to, ki sem jo igral na petki, pričakujem da se bo ful implementiralo v naslove, ki imajo ta element

 

mislim da je bilo omenjeno v nekem predstavitvenem videju, samo da nisem bil toliko pozoren

 

Sem enkrat štartal nek side event za Milesa,  in te isto vrže v event v parih sekundah. Te cardi so res huda pogruntavščina.

Povezava do prispevka

Kako handlate chat partije z drugmu folkam? Zdej ti očitno party ostane v game vase al kar kol je ze tist. 

 

Do zdej smo z bojsi bli navajeni da se vsakic nardi nov party, plus ps4 userji nimajo tega game base-a da bi lahko rejoinal ze obstoječi party.  Mene moj OCD trigerra na polno ker mam miljon nekih partijev preden sploh  pridem do friends liste. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...