Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tisti ki ste kupili na BB spletni trgovini, kako dolgo ste čakali na konzolo? Je kdo dal prevzem v poslovalnici in če,  kako dolgo je trajal prenos?

Tale nakup se vije po malo čudni poti zgleda (že pri naročilu je prišlo do neke čudne napake, ampak so zadevo korektno resili). Me pa malo skrbi, da pride zadeva v poslovalnico in jo tam prodajo dalje ( glede na to kako naval je na te konzole).

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Tisti ki ste kupili na BB spletni trgovini, kako dolgo ste čakali na konzolo? Je kdo dal prevzem v poslovalnici in če,  kako dolgo je trajal prenos?

Tale nakup se vije po malo čudni poti zgleda (že pri naročilu je prišlo do neke čudne napake, ampak so zadevo korektno resili). Me pa malo skrbi, da pride zadeva v poslovalnico in jo tam prodajo dalje ( glede na to kako naval je na te konzole).

Narocil 22.11

Dobil mail 24.11 da lahko prevzamem v poslovalnici.

Je komentiral prodajalec da imam veliko sreco, dvomim pa da prodajo kr nekomu pol pod pultom

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 48 minutami:

Narocil 22.11

Dobil mail 24.11 da lahko prevzamem v poslovalnici.

Je komentiral prodajalec da imam veliko sreco, dvomim pa da prodajo kr nekomu pol pod pultom

 

+1

Razen, da ni komentiral, da bi imel srečo.

 

Je bil pa tudi ob naročitvi nasploh napisan previden datum 24.11. torej je bilo se točno. Je pa mail prišel šele ob petih popoldne tako da sem prevzel naslednji dan.

Povezava do prispevka

Sem bil ravni kontaktiran s strani BB. Ne vedo točno kje se je zalomilo, naj pa bi jo dobil v naslednjih nekaj dneh. Glede na prvotne informacije naj bi jo prevzel sicer danes v lokslni trgovini BB,  a ko sem prišel tja povorasat kako je z zadevo, so me bolj ali manj le čudno gledali. Tudi preverba po naročilih ni šla skozi, zato sem pa cviknil. Saj se ne sekiram če je par dni zamude, da bo le vse stimalo...in ne bom na koncu dobil še opeke v skatli:D.

 

Uspešen lov čez vikend. Upam, da informacije držijo in uspete tisti ki kupujete nabaviti konzolo.

 

Moram pa pohvaliti BB, če so se res lotili skalperjev z doloceno omejitvijo naročil.

 

Lp

Povezava do prispevka
1309976 reče pred 4 urami:

Sem bil ravni kontaktiran s strani BB. Ne vedo točno kje se je zalomilo, naj pa bi jo dobil v naslednjih nekaj dneh. Glede na prvotne informacije naj bi jo prevzel sicer danes v lokslni trgovini BB,  a ko sem prišel tja povorasat kako je z zadevo, so me bolj ali manj le čudno gledali. Tudi preverba po naročilih ni šla skozi, zato sem pa cviknil. Saj se ne sekiram če je par dni zamude, da bo le vse stimalo...in ne bom na koncu dobil še opeke v skatli:D.

 

Uspešen lov čez vikend. Upam, da informacije držijo in uspete tisti ki kupujete nabaviti konzolo.

 

Moram pa pohvaliti BB, če so se res lotili skalperjev z doloceno omejitvijo naročil.

 

Lp

Upam da niso "izgubili" tvoj PS5 tak ko moj sušilni stroj ki je med premikom iz Kopra do Aleje v LJ izginil neznano kam in ga v 2 tednih niso našli... :)

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Stipe ne škrtarit, ko se gre za PS5! Zelo neresen izpadeš kako si ga hvalil celo večnost, potem pa nisi pripravljen nič dat za to. Sin bo igral Fifo in Vanguard. Kaj nisi en dan omenjal, da daš za "suhega" takoj 600€?

 

Od tebe pa res ne bi pričakoval, da si škrtica pri Sony-u in Cernyu :(

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Stipe ne škrtarit, ko se gre za PS5! Zelo neresen izpadeš kako si ga hvalil celo večnost, potem pa nisi pripravljen nič dat za to. Sin bo igral Fifo in Vanguard. Kaj nisi en dan omenjal, da daš za "suhega" takoj 600€?

 

Od tebe pa res ne bi pričakoval, da si škrtica pri Sony-u in Cernyu :(

 

Če bi bilo kaj pametnega za igrat (pametnega zame), bi že nabavil...sem oddal naročilo pri Sony ACS kot gospod, pa do izida GT7 bo ja prišel. :)

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 59 minutami:

 

Če bi bilo kaj pametnega za igrat (pametnega zame), bi že nabavil...sem oddal naročilo pri Sony ACS kot gospod, pa do izida GT7 bo ja prišel. :)

pa si kaj komuniciral s trgovcem glede dobave in koliko jih je v vrsti pred tabo? si plačal vnaprej?

 

ne pozabit, da acs ni uvoznik za PS, samo navadni trgovec, odvisen je od tega koliko enot dobi od uvoznika, tako kot ostali

uredilo bitje bendeho
Povezava do prispevka

ACS so gnoji ja. Pri prvem naročilu so gladko pustili, da je folk preskakoval vrsto, če je plačal 100% avans (nekih 50 eur je itak bil avans za vsakega). Seveda niso povedal, da to počnejo (niti da je zaželjen 100% avans), tako da smo tisti, ki smo prednaročili med prvimi (še pred uradno najavo izida/cene) gladko izviseli.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...