Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 53 minutami:

Pa saj noben ne verjame milijarderjem, ampak pač pomanjkanje je. Pa itak ne samo pri teh čipih, pač tudi drugje so pomanjkanja, ki se jih kombinira z nerealnimi cenami, ki si jih v EU težje privoščimo, sploh naš ljubi Balkan. Recimo en izi primer: delam na eni knjigi, neka jadna znanstvena monografija. Tiskarna mi je ne more natisnit, ker ne dobi dovolj papirja. Obrnil je vse cifre, pobral papir od vseh možnih virov, pa je komaj nafilal zaloge za sprotne potrebe, kje je šele nek izvenserijski projekt ala moj. Ker mi je zaradi sofinanciranja pomembno, da zadeva izide, sicer moram naslednje leto spet se jebat z razpisom, sem mu rekel, da mu stisnem dodaten keš, če "pod mizo" najde nek izgubljen papir (in to konkreten dodatek, ne par evrov za salamo in čike, ampak 20 %+ vrednosti celega projekta). Papirja ni dobil, pa da se jebeš. Dočim en drug projekt pa bom dal v print maja 2022 in poizvedujem po različnih tiskarnah po EU, pa mi vsi pišejo, da hvala bogu se javljam pol leta prej, ker ni surovin. Seveda se vedno dobi nek papir, ampak ne za ceno, ki bi jo lahko privoščim jaz ali neke random firmice po svetu. Privošči si jo lahko res majhen delež top podjetij, pa še to ne za ziher, ker so nekatere firme predvidle pomanjkanje surovin (recimo konkretno papirja) in je par USA in kitajskih tiskarn postackalo nerealne količine papirja, tako da samo yolo dalje. Sony pa ne more fuknit neke nerealne količine denarja in odkupovat čipov po bizarnih cenah, ker je cena npr. PS5 in njihovih drugih naprav na fiksnih 500 € in bi bil samo backlash, če bi premosorazmerno z dražjo nabavo čipov konjzoli dvignili ceno 

 

Ne trdim da ni pomanjkanja, ampak da je umetno povzročeno...

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

DEC PS+

Dealabs, a French outlet that has been on the money in the past, states that the two PlayStation 4 titles on offer are Lego DC Super-Villains and Mortal Shell. The third game is apparently Godfall, and this will be available for both PlayStation 4 and PlayStation 5 subscribers, which is a change from form.VIR

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

PS5, ki sem ga prednaročil v ponedeljek je imel takrat napisan predviden rok dobave danes, ma ni prišlo nobeno obvestilo za prevzem. Upam, da ga ni kak BBjevec vzel iz skladišča in pod mizo prodal kolegu :D

Js sm ga sel danes iskat ker sem dal prevzem v lokalnem BB

Je reku prodajalec da mam sreco...bejz no bejz

 

Yeeeeey nism vec lidelic

 

Zdej pa v lov za Demon soulsi

uredilo bitje vlaho
  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 38 minutami:

Js sm ga sel danes iskat ker sem dal prevzem v lokalnem BB

Je reku prodajalec da mam sreco...bejz no bejz

 

Yeeeeey nism vec lidelic

 

Zdej pa v lov za Demon soulsi

Ps store, znizan na 50. Instabuy. (In tut edini razlog za nakup zares se letos;) )

 

Danes dobil od igabibe paket.

uredilo bitje DARKKK
Povezava do prispevka

Jz sem ze pred casom obupal s trgovinami in stisnil 600e scalperju na bolhi. Ni blo druge, ker mi je ps4 pro skurila strela, kmalu zatem sem pa pristal na bolniski. sem pa dobil polno ceno za leto in pol staro 4ko od zavarovalnice (370e) in oba kontrolerja prodal za 60e, tako da sem v bistvu dal za 5ko 170e in se ne pocutim tako zelo nategnjenega :D seveda je bil pogoj original zapakirano z racunom

  • Račka +1 1
  • Solzice 2
Povezava do prispevka
skiny reče pred 40 minutami:

Jz sem ze pred casom obupal s trgovinami in stisnil 600e scalperju na bolhi. Ni blo druge, ker mi je ps4 pro skurila strela, kmalu zatem sem pa pristal na bolniski. sem pa dobil polno ceno za leto in pol staro 4ko od zavarovalnice (370e) in oba kontrolerja prodal za 60e, tako da sem v bistvu dal za 5ko 170e in se ne pocutim tako zelo nategnjenega :D seveda je bil pogoj original zapakirano z racunom

 

eat your heart out @Mefisto da si ne bi slucajno drznil omenit svojga xbox x "deala" kot deal of the century. ps5 za 170 EUR od scalperja je next level shit 

Povezava do prispevka
skiny reče pred 49 minutami:

Jz sem ze pred casom obupal s trgovinami in stisnil 600e scalperju na bolhi. Ni blo druge, ker mi je ps4 pro skurila strela, kmalu zatem sem pa pristal na bolniski. sem pa dobil polno ceno za leto in pol staro 4ko od zavarovalnice (370e) in oba kontrolerja prodal za 60e, tako da sem v bistvu dal za 5ko 170e in se ne pocutim tako zelo nategnjenega :D seveda je bil pogoj original zapakirano z racunom

A pol praviš, da namest v delnice in shitcoine, bi bilo denar bolje vložit v nakup vsakega PS5, ki bo prišel v BB

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...