Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tud tiste k smo avans placal so pojebaval, placal prednarocilo avans 50 za 500 evrov ceno, izvisel v prvem valu, ko je drugi prisel pa kr naenkrat da je cena 540 evrov. Ocitno gre to enostransko samo z avansom. Sicer sem potem vzel ker niti nisem jaz placal (pa glede na trenutne prakse je blo to se mal ocitno, lol) ampak to je zadnja stvar ki sem jo kupil pri njih.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
bendeho reče pred 2 urama:

pa si kaj komuniciral s trgovcem glede dobave in koliko jih je v vrsti pred tabo? si plačal vnaprej?

 

ne pozabit, da acs ni uvoznik za PS, samo navadni trgovec, odvisen je od tega koliko enot dobi od uvoznika, tako kot ostali

 

Nisem plačal nič vnaprej - pač naročil sem normalno, s plačilom po povzetju...sem dobil odgovor, da dobavo lahko realno pričakujem čez kake 3 mesece - pošteno.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 1 uro:

Tud tiste k smo avans placal so pojebaval, placal prednarocilo avans 50 za 500 evrov ceno, izvisel v prvem valu, ko je drugi prisel pa kr naenkrat da je cena 540 evrov. Ocitno gre to enostransko samo z avansom. Sicer sem potem vzel ker niti nisem jaz placal (pa glede na trenutne prakse je blo to se mal ocitno, lol) ampak to je zadnja stvar ki sem jo kupil pri njih.

Ja, saj to - avans 50€ sem plačal tudi jaz (že konec avgusta ali v začetku septembra, se ne spomnim več), konzolo je pa prej dobival folk, ki je (kasneje) plačal celotno kupnino. Ko bi šupki vsaj rekli, da naj se plača vse… Kakorkoli - me ne vidijo več… pa sem kar nekaj cekinov tam pustil.

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 2 urama:

Ja, saj to - avans 50€ sem plačal tudi jaz (že konec avgusta ali v začetku septembra, se ne spomnim več), konzolo je pa prej dobival folk, ki je (kasneje) plačal celotno kupnino. Ko bi šupki vsaj rekli, da naj se plača vse… Kakorkoli - me ne vidijo več… pa sem kar nekaj cekinov tam pustil.

 

A vi pa niste bili šupki, ki ste imeli pri vsakem prodajalcu prednaročilo?

Samo povem. :)

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 3 minutami:

Kaj ima preprodajanje z avansom?

Če nisi namigoval na to, da smo želeli nabaviti več kosov, pol tvoje prvotno sporčilo nima absolutno nobenega smisla.

Čemu bi nekdo bil šupak, ker plača avans za nekaj?

 

Ne vem al si res tako zabit, al se samo delaš zabitega, da se imaš s kom kregat, fak.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Če nisi namigoval na to, da smo želeli nabaviti več kosov, pol tvoje prvotno sporčilo nima absolutno nobenega smisla.

Čemu bi nekdo bil šupak, ker plača avans za nekaj?

 

Ne vem al si res tako zabit, al se samo delaš zabitega, da se imaš s kom kregat, fak.

 

Ne, ti si zgleda zabit, al se isto samo delaš (sam sumim na prvo) - debata je bila, da ACS so gnoji, ker so prej dali konzolo tistemu, ki je dal 100% avans, brez da bi prej obvestili tiste, ki so bili na vrsti pred njimi, ampak so dali samo 50€ al neki, bla bla bla...in pač sem napisal, da isto ste se vi posluževali svojih trikov za dobit konzolo - ste se dajali v vrsto povsod, kjer se je dalo, držali naročila za kolege forumaše ipd. - tako da isto kot je pri ACS kakšen forumaš ostal brez konzole, isto je zaradi vašega štulenja povsod kakšen neforumaš kje ostal brez...če zaradi sinaptičnih omejitev razumeš samo nogometni jezik, oni bi temu rekli 1:1.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

 

Ne, ti si zgleda zabit, al se isto samo delaš (sam sumim na prvo) - debata je bila, da ACS so gnoji, ker so prej dali konzolo tistemu, ki je dal 100% avans, brez da bi prej obvestili tiste, ki so bili na vrsti pred njimi, ampak so dali samo 50€ al neki, bla bla bla...in pač sem napisal, da isto ste se vi posluževali svojih trikov za dobit konzolo - ste se dajali v vrsto povsod, kjer se je dalo, držali naročila za kolege forumaše ipd. - tako da isto kot je pri ACS kakšen forumaš ostal brez konzole, isto je zaradi vašega štulenja povsod kakšen neforumaš kje ostal brez...če zaradi sinaptičnih omejitev razumeš samo nogometni jezik, oni bi temu rekli 1:1.

In jaz ti pravim, da si zabit, če dejansko misliš, da je to ista stvar. Še vedno upam, da se samo delaš tako zabitega.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 55 minutami:

 

Ne, ti si zgleda zabit, al se isto samo delaš (sam sumim na prvo) - debata je bila, da ACS so gnoji, ker so prej dali konzolo tistemu, ki je dal 100% avans, brez da bi prej obvestili tiste, ki so bili na vrsti pred njimi, ampak so dali samo 50€ al neki, bla bla bla...in pač sem napisal, da isto ste se vi posluževali svojih trikov za dobit konzolo - ste se dajali v vrsto povsod, kjer se je dalo, držali naročila za kolege forumaše ipd. - tako da isto kot je pri ACS kakšen forumaš ostal brez konzole, isto je zaradi vašega štulenja povsod kakšen neforumaš kje ostal brez...če zaradi sinaptičnih omejitev razumeš samo nogometni jezik, oni bi temu rekli 1:1.

To je isto samo v stipelandu kjer gospodje narocajo pri sony acs. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...