Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 10 minutami:

Ne bo tak performance hit, ker tudi pri tem bodo konzolni razvijalci iznajdljivi - tako kot sklepajo DF, bo ray tracing uporabljan samo tam kjer šteje, ostalo bodo peglali po starih metodah...potem pa še imo genialna scena - ray traced odboji ne bodo 4K, ampak bodo verjetno 1080p in še to checkerboardan 1080p. :D

No sej, upam, da ne bo zavoljo RT norije trpel performance (pri sebi mislim, da valjda ne bo). Drugače je itak od devov odvisno kako in če ga uporabiti. Osebno mi je pač res zadnja stvar, ki jo rabim v igrah in sploh ni neki nujnega. Pač, smiseln bi mi bil, če bi to pomenilo lepši izgled v zameno za 0 performance loss; pol bi temu pravil gamechanger. Sam v taki obliki, kot je zdaj, mi je enostavno -meh-.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 34 minutami:

Edino kar sem zasledil omembe RTja na streamu je bil ko so govorili o sencah na Rachetu. Tko da ce je to ray tracing ki ga konzole premorejo, sence na glavnem liku, mi je dost whatever.

 

A Clanka si videl? Pa tale video od DF si poglej. Še faking PC entuzijast Bataglia je navdušen...

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Vem, da je nekaj blo že z enega Amazona, ampak mislim, da ne z Evro območja... je kdo zasledil ponudbo Francoskega Amazona? Neki srb je v Youtube posnetku kazal, da bi naj FRA Amazon mel fiksno ponudbo 499,99€ za disk verzijo in 399,99€ za digital verzijo. Jaz bi se kar strinjal s temi cenami. Saj kot smo že pogruntali bojo razliko pri digital itak dobili nazaj s plačilom digital vsebin. Jaz bi sicer na njihovem mestu dal digital 449,99€ in v to vključil letno PS+ naročnino.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
maksi reče pred 4 urami:

FIFA 21 na next-gen zgleda enako, očitno ne rabim PS5 to leto :D


Pa je že kak gameplay posnetek?

Ker tisto kar je EA pokazal včeraj ni gameplay niti ni in game footage. Je pa identično prikolici za fifo 20 iz zadnjega E3ja
 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 25 minutami:

Ker tisto kar je EA pokazal včeraj ni gameplay niti ni in game footage. Je pa identično prikolici za fifo 20 iz zadnjega E3ja

če pa še piše na začetku "game engine footage"

 

 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...