Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

See How/If PS5 Fits On Your TV Cabinet Using AR

 

Navedek

Virtual Studio recently uploaded an unofficial 3D render of the disc drive version of the console to Sketchfab, an online library of 3D assets (embedded below, thanks to Sam Watts for pointing it out online). If you access the model via either browser or the free app on your smartphone and click the AR icon (assuming your phone supports such a feature), you can project the model into your real-world surroundings to find a spot for it.

 

PS5-Size-AR-1536x838.jpg.webp

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 1 uro:

Zgleda, da bo podstavek prilozen konzoli.

 

Pa zdej, ko sem se malo navadil oblike, mi deluje manj gadno kot ob revealu. Ampak se vedno se mi zdi, da bo najboljse izgledala pokoncno in obrnjena z “zgornjim” delom proti kavcu.

Men je ful ful lepa oblika, sam ni to neki, kar bi pasalo v moje stanovanje. Sem vesel, da se da postavit pokonci, ker bo letelo direkt za TV :,)

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

 

 

 

Razlika je vsaj tako velka kot PS3->PS4 če ne še večja. In ja ni res da na tej predstavitvi ni blo Killzone SF momenta. Zgodil se je dobesedno takoj z R&C samo zarad res ostudno slabga streama je blo razliko težje opazit. Še najbolj je pa imo nastradal GT7 ko je stream dajal vtis pop-ina pol pa pogledam 4K 60fps video in je zgledal ko da bi iz low šaltal na ultra...

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

 

Dobr gummick ni no. Je ena najbolj pomembnih stvari pri grafiki.

Ma ja sej se strinjam, da je kul imet napredek in vse. Sam v stanju, kakršnem je na RTX grafah (skoraj prepolovljeni FPSji) ga ne morem imenovati drugače kot gimmick. Pa verjetno ne gre pričakovati dosti boljšega performansa na konzolah, ane?

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

 

Razlika je vsaj tako velka kot PS3->PS4 če ne še večja. In ja ni res da na tej predstavitvi ni blo Killzone SF momenta. Zgodil se je dobesedno takoj z R&C samo zarad res ostudno slabga streama je blo razliko težje opazit. Še najbolj je pa imo nastradal GT7 ko je stream dajal vtis pop-ina pol pa pogledam 4K 60fps video in je zgledal ko da bi iz low šaltal na ultra...

 

 

Se strinjam, GT7 je izgledal kot current gen igra, prav tako pa je bil Horizon II pravi zmazek v live streamu, šele 4k prikolica je dejansko pokazala zadevo v pravi luči

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 1 uro:

Se strinjam, GT7 je izgledal kot current gen igra, prav tako pa je bil Horizon II pravi zmazek v live streamu, šele 4k prikolica je dejansko pokazala zadevo v pravi luči

 

Ne vem no zame je biu pr HZ2 takoj viden velik napredek v osvetljevanju, vegetaciji ter vodnih efektih. Sam ja 4K prikolica je bla res še dodaten VAU efekt. Pa valjda v daljavo vse detajlirano v nulo kar je pri open world igrah takojšnji next-gen feeling. 

 

Če bo CDPR konkretno nadgradil Witcher 3 za next gen jim magari takoj dam še enkrat 60€ za GOTY verzijo čeprov sem jo že 2x kupil in platiniral, sam glede na to da so good guys bo verjetno nadgradnja kar lepo zastonj, sam temu primerno žal manj ambiciozna. 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

Ma ja sej se strinjam, da je kul imet napredek in vse. Sam v stanju, kakršnem je na RTX grafah (skoraj prepolovljeni FPSji) ga ne morem imenovati drugače kot gimmick. Pa verjetno ne gre pričakovati dosti boljšega performansa na konzolah, ane?

 

Ne bo tak performance hit, ker tudi pri tem bodo konzolni razvijalci iznajdljivi - tako kot sklepajo DF, bo ray tracing uporabljan samo tam kjer šteje, ostalo bodo peglali po starih metodah...potem pa še imo genialna scena - ray traced odboji ne bodo 4K, ampak bodo verjetno 1080p in še to checkerboardan 1080p. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 31 minutami:

 

Ne vem no zame je biu pr HZ2 takoj viden velik napredek v osvetljevanju, vegetaciji ter vodnih efektih. Sam ja 4K prikolica je bla res še dodaten VAU efekt. Pa valjda v daljavo vse detajlirano v nulo kar je pri open world igrah takojšnji next-gen feeling. 

 

Če bo CDPR konkretno nadgradil Witcher 3 za next gen jim magari takoj dam še enkrat 60€ za GOTY verzijo čeprov sem jo že 2x kupil in platiniral, sam glede na to da so good guys bo verjetno nadgradnja kar lepo zastonj, sam temu primerno žal manj ambiciozna. 

 

jap, ko se malo boljše poglobiš v HZ2, vidiš da je grafični preskok kar velik - komaj čakam, da se sprehodim po tem svetu...če bi nadgradili tudi prvi HZD, se nebi branil. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

 

Ne vem no zame je biu pr HZ2 takoj viden velik napredek v osvetljevanju, vegetaciji ter vodnih efektih. Sam ja 4K prikolica je bla res še dodaten VAU efekt. Pa valjda v daljavo vse detajlirano v nulo kar je pri open world igrah takojšnji next-gen feeling.

 

Možno da mi je zanihal net ravno ob predstavitvi HZ2FW in je bilo vse razmazano :D

 

CDPR pa dvomim da se bo tikal Witcherja 3 še kej, itak bodo moral Cyberpunk prilagodit PS5/XSX.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...