Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 18 urami:

Da bi kr naredili Bloodborne 2, not sure if want.

So rahlo zajebali pri rimejku DS, da niso dodali še tiste šeste mape.
Bi vsaj videli česa so zmožni z malo "manjšo podlago"

Drugače sem pa vedno nahajpan za igro studia, ki ponavadi dela čisto nekaj drugega.
npr. HP igrico delajo frajerji, ki stojijo za igram, ki jih daš igrati malemu otroku ali pa opici, kot eksperiment al pa Šilxu, kot eksperiment
Pa Fable 4 delajo playground games. Mogoče bo igra dobra... mogoče bo pa fable racing

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Moram rect da je igrat persono na ps5 par fino, konzola je komaj slisna za razliko od 300ktisoc decibelov na prostati.

 

Na PS5 dejansko nima veze kaj igraš. Konzola je konstantno enako glasna/tiha in to po enem letu. Ko sem imel 1 leto star PS4 sem imel reaktivca in sem ga zamenjal ob prvi priliki ko je bila akcija PS4 + dodaten joypad -25% :D 

Povezava do prispevka

Kakšna je kaj Fifa 22 na ps5? Zadnjih nekaj let sem bil bolj na pesu oziroma efuzbalu (če sem že igral efuzbal), a tega letos zgleda se nekaj časa ne bo. Torej kakšna je kaj zadnja Fifa? Se vedno script shitshow ali je kaj bolj podobna nogometu (brez raznih vsiljenih drama momentov in pokvarjenih mehanik)?  Saj ne da je bil lanski pes veliko boljši od preteklih Fif...se pač Konami zgleduje po velikem zasluzkarju in želi svoj kos potice.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 5 minutami:

Kakšna je kaj Fifa 22 na ps5? Zadnjih nekaj let sem bil bolj na pesu (če sem že igral fuzbal), a tega zgleda se nekaj časa ne bo. Torej kakšna je kaj zadnja Fifa? Se vedno script shitshow ali je kaj bolj podobna nogometu (brez raznih vsiljenih drama momentov in pokvarjenih mehanik)? 

Ne vem če ti bo kaj pomagalo, meni je isti špil kot zadnjih pet let. Ko kupiš PS5 verzijo dobiš tudi PS4 verzijo, tako da lahko igraš s kolegom na PS4 preko neta ali pa prinese svoj kontroler od štirke pa se igra PS4 verzijo. 

Ni tako dober fuzbal kukr PES, je pa res da sem se zdej navadil na tako igranje in igram res samo zaradi Seasons oz. da s kolegi igramo. Je pa folk stalno na voljo za igrat, to je res velik plus.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...