Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

S_i_D reče pred 5 minutami:

Bolan dvig cen. Potem pa to novico objavijo ob takem venčku igric lol

ja, čisto spodaj v tekstu :D

 

Sploh za essential je čisto prenor dvig, Extra še nekako preživiš za ceno pira na mesec (glede na knjižnjico naslovov, ki jo maš na voljo v primerjavi z osnovno stopnjo), Premium pa itak vseeno če ga skinejo IMO

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 16 urami:

PS+ naročnine se dražijo... in to kr konkretno

 


 

 

https://blog.playstation.com/2023/08/30/playstation-plus-monthly-games-for-september-saints-row-black-desert-traveler-edition-generation-zero/

 

Bi pa znali recimo prihajajoče Helldivers 2 dobit gratis na Extra, kot tudi ostale GaaS naslove v prihodnosti

 

GaaS igre si lahko direkt v rit zatlačijo. Te nove cene so naravnost absurdne in če že bom imel PS+ exxtra potem bom še manj iger kupil day1 in bom lepo čakal da prej ko slej pridejo na exxtra al pa deepsale 70%+ Premium je pa zdej res sam še za norce. Absolutno pa ne podaljšam brez BF popusta. Že tako sem letos enormno zmanjšal kupovanje iger - day 1 sem kupil samo RE4 remake, WoLong in FFXVI do konca leta je za taka samo še BGate3. Spiderman 2 bom nabavu iz druge roke nalašč ostalo bom vse 100% čakal vsaj na BF popuste.

Povezava do prispevka

Končno so DS kontrolerji v akciji. Sam imam 3 ki bodo vsak čas stari 3 leta. En tko drifta da je neuporaben za večino iger. 2 imata pa kar naenkrat baterijo ki zdrži samo 2-3 ure in to se je začelo mislim da po izidu D4 ki je na sorci notorično skos gonil haptiko... 

 

64f070d0b15bdcaf8c1e136f

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 38 minutami:

Sorry, sam faaak. Mislim, kake fore to majo. Back to šola.. Res rabiš PS5 za šolo. In God of War je namesto učbenika za zgodovino...<_< 

 

Dej mulcu patike kup, pa žogo, pa šeleshamer pa plastelin pa ga steraj ven, dokler je še lepo vreme. :lol:

Ne sej, ta reklama je mišljena za starše.

Tamali končno ne bojo več stalno pod nogami. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 urami:

Končno so DS kontrolerji v akciji. Sam imam 3 ki bodo vsak čas stari 3 leta. En tko drifta da je neuporaben za večino iger. 2 imata pa kar naenkrat baterijo ki zdrži samo 2-3 ure in to se je začelo mislim da po izidu D4 ki je na sorci notorično skos gonil haptiko... 

Verjetno unpopular opinion ampak meni je vseeno za večino teh modernih tehnologij, ki jih dan danes hočejo vturit v kontroler. Naj jim bo prioriteta čimdaljša batarija. 

 

Pride en banger ven, vzameš dopust. Komaj čakaš, da začneš geekat pa ti po dveh urah batarije gre :D  Neka Persona glih prvi teden narediš ko moreš kontroler menjati :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Vse se da izklopit ali pa zmanjšat pa dela baterija dlje (še vedno manj od Switch Pro kontrolerja, jbg)

 

Jaz nočem imeti zvoka iz kontrolerja, haptics so kul tud na mid, vibra je lah na low (pa tako ali tako bolj malo PS5 špila izkorišča vibro to the fullest)

 

Vse kar mi je moteče je izklopljeno ali na low

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...