Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Tole pa ne bo držalo, ker sem ravno prejšnji teden si do 2025 podaljšal in še vedno kaže isto kot pred tednom

 

Te pa opalijo če narediš upgrade ja, ker ti ne šteje iz trenutne essential cene, ampak tiste cene ki si jo plačal - torej moram za eno leto če bi hotu spremenit doplačat 13€ več zato ker mam ps+ izdpred podražitve

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 57 minutami:

Tole pa ne bo držalo, ker sem ravno prejšnji teden si do 2025 podaljšal in še vedno kaže isto kot pred tednom

 

Te pa opalijo če narediš upgrade ja, ker ti ne šteje iz trenutne essential cene, ampak tiste cene ki si jo plačal - torej moram za eno leto če bi hotu spremenit doplačat 13€ več zato ker mam ps+ izdpred podražitve

 

Upam, da je res kar praviš in da imaš prav ti, ker sem prav namensko kupil še za eno leto pred podražitvijo. Njihov mail pa sem razumel, da bodo po 6.11. šteli po novih cenah.

Povezava do prispevka

V mailu piše da se bo zvišala ko se obnovilo in to se nama bo po preteku trenutno plačanega. Če pa spreminjaš paket se pa to zgodi ob spremembi. Sem pa šele zdaj v tretjem branju maila vidu da je govora o novembru, čeprav se je cena spremenila danes. Verjetno je to ona zakonodajna caka 30dni, tako da tisti ki imajo suban in jim poteče v naslenjih 30 dneh bi tud še mogl met obnovljeno po stari ceni.

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

For current 12-month subscribers, this price increase will not take effect until your next renewal date that occurs on or after November 6. However, any membership changes you make on or after September 6, such as upgrades, downgrades or buying additional time, will update your plan reflecting the new prices.  You can change or cancel your subscription at any time, details

 

 

Če imaš 2 leti in ne spreminjaš nič boš imel 2 leti. Drugače se bo pa nekaj rekalkuliralo. Kako pa verjetno niti oni ne vejo. Sej so imeli tudi ob prehodu na ta nov sistem neke bruke... BIMBO SPOKAJ!!!

Povezava do prispevka

Tole kar se grejo zadnje leto je men dejansko slabš k začetek PS3. Sam nekak ne vidim šanse da jih trg kaznuje dokler se šefi @Xbox ne zamenjajo ker so modeli dobesedno nesposobni z neomejeno malho denarja vsaj realna grožnja Playstationu postat kaj šele da bi jim nagnal strah v kosti.  

Povezava do prispevka

Začetek PS3 je bil vsaj smešen, ker je delovalo, kot da so na drogah

 

Npr. legendarna predstavitev Genjija, kjer je tip pribil, da so v igrici historično resnične bitke, pa da so se trudili bit zvesti zgodovini, pol pa v prvem kadru "so here is the giant enemy crab" :avadodo: 

 

Historical Accuracy in Videogames is Never Great – Arcadia Pod

 

Pa cel un banana kontroler je bil kot nek fever dream na drogah

 

Does this sub still worship the Holy PS3 Banana? : r/playstation

 

Tole zdaj pa ni smešno, je samo žalostno

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Navedek

For current 12-month subscribers, this price increase will not take effect until your next renewal date that occurs on or after November 6. However, any membership changes you make on or after September 6, such as upgrades, downgrades or buying additional time, will update your plan reflecting the new prices.  You can change or cancel your subscription at any time, details

 

Hudič je dostikrat v drobnem tisku.

 

Že vidim jok, ko bo random user iz Zg. Tungote nasedel na PS+ deal - 25% za Black Friday, dodal še 12 mesecev k svojim recimo še preostalim 5 mesecem, nato pa bo videl, da je kasiral 19' kipec od Spidermana v ta zadnjo.

 

Si bom pa moral zapomniti, da naj nikakor ne podaljšujem PS+ do izteka mojega obdobja. Imam še 2 leti plačane vnaprej. Torej drugo leto se beremo, ko bom pizdil na forumu, ker sem pozabil. Nato se bom za kazen preselil v Zg. Tungoto :D 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Ampak če je to res, je to scumbaggy over 9000, jaz upam, da so samo nerodno ubesedili :D 

 

Sej po moje je to res slabo napisano. Najbrž je mišljeno, da karkoli boš kupil na novo, bo pač po novi ceni. Ampak tisto niti ne terja pojasnila. But...it's Sony, tako da bomo vidli po 6.11. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...