Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 10 minutami:

Oj. Imam dva dual sensa, en je še pod big bang garancijo. Tastari mi je začel driftat. A lahko nesem popravit z garancijo od novega, ali kaj počekirajo kakšen product code number in bodo pogruntali, da je drug joypad? Na videz sta itak oba nerabljena. 

Naredi se slovenca.:lol:

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Oj. Imam dva dual sensa, en je še pod big bang garancijo. Tastari mi je začel driftat. A lahko nesem popravit z garancijo od novega, ali kaj počekirajo kakšen product code number in bodo pogruntali, da je drug joypad? Na videz sta itak oba nerabljena. 

Pri meni je prodajalec zapisal serijsko številko Joypada.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 urami:

Ustvari US račun. Pol samo kupiš prepaid top up kartice z vsoto, ki ti ustreza in naložiš denar na račun.

Prišparal boš ogromno.

Kje nabavis te prepaid kartice in kako varna je ta varianta?

 

Sem ravno videl da sem danes preplacal Sekiro za cca 10 eur. Sem ga pred časom obrnil, pa sem ga želel še enkrat malo stestirati...35 eur za 4 leta star špil...na US acc, ki sem ga ustvaril že na ps4, pa 29? Do zdaj sem sicer vse kupoval na slo ps store, ampak tole je pa že smešno.

 

Lp

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 6 minutami:

Kje nabavis te prepaid kartice in kako varna je ta varianta?

 

Sem ravno videl da sem danes preplacal Sekiro za cca 10 eur. Sem ga pred časom obrnil, pa sem ga želel še enkrat malo stestirati...35 eur za 4 leta star špil...na US acc, ki sem ga ustvaril že na ps4, pa 29? Do zdaj sem sicer vse kupoval na slo ps store, ampak tole je pa že smešno.

 

Lp

 

Komot tukaj... in dostopaš preko njih do ostalih trgovin. Noben na forumu še ni najebal pri nakupu.

 

https://www.allkeyshop.com/blog/en-us/buy-psn-card-playstation-network-gift-card-playstation-network-compare-prices/?editions=usd50

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 21 minutami:

Kje nabavis te prepaid kartice in kako varna je ta varianta?

 

Sem ravno videl da sem danes preplacal Sekiro za cca 10 eur. Sem ga pred časom obrnil, pa sem ga želel še enkrat malo stestirati...35 eur za 4 leta star špil...na US acc, ki sem ga ustvaril že na ps4, pa 29? Do zdaj sem sicer vse kupoval na slo ps store, ampak tole je pa že smešno.

 

Lp

Playasia jih ima po ceni 1:1 ves čas. Torej plačaš recimo 20 usd, da dobiš 20 usd kartico.

Imaš pa tudi razne akcije s popusti na drugih straneh.

Jaz vedno pogledam tukaj, če je kaka dobra akcija: https://cheapdigitaldownload.com/psn-card-playstation-network-gift-card-code-price-comparison/?regions=psnus&editions=usd100#

Kopiraš popust kodo in klikneš na referral link, ki te pelje do prodajalca. Pol pri checkoutu uporabiš kodo. Malo je tečno samo, da imaš veliko različnih trgovin in moraš vsakič ustvarjati nove račune za nakupe. Pa včasih so tej popusti malo zavajajoči, ker ne upoštevajo raznih seller's tax in so pol cene mal višje (ampak se v vsakem primeru bolj izplača od klasičnega nakupovanja 1:1). Jaz večinoma kupujem pri gamivo, knguinu in enebi.

Do sedaj nisem še nikoli imel nobene težave. Kode so vedno prispele v par minutah in prijele na PSNju.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Gamivo, Kinguin in Eneba... tako.

 

Samo, če dobim 50€ kartico za svoj primarni EU account za 38€... moram razmisliti, če se mi sploh splača furat še sekundarni US :nicjasno:

EU igre so 10 enot dražje od ameriških.

Če je neki pri nas 80 EUR, je v US 70$.

Definitivno se bolj izplača kupovanje na US storu, če že jemlješ digitalno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

EU igre so 10 enot dražje od ameriških.

Če je neki pri nas 80 EUR, je v US 70$.

Definitivno se bolj izplača kupovanje na US storu, če že jemlješ digitalno.

 

Ne vem kolko je zdaj tečaj dolarja. Ampak, če dobim za 100€ za 76€ imam več kot 10€ razlike v ceni igre noter.

 

Ko bom kaj nabavljal, bom že takrat preračunal glede na ponudbo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...