Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica


Priporočeni prispevki

Navedek

The director says that Hades 2 has been in development for around three years now, which pretty much means it began production shortly after Hades launched in 2020. Additionally, Kasavin also confirmed that Hades 2 is set to release in early access on PC between April and June 2024.

Jaz bom kar čakal na 1.0 in konzole. Verjetno 2025.

Povezava do prispevka

Indie fagsoni, a je kdo po Slay the Spire igral kak dober solo offline card game? 

Sprobal sem še Monster Train - dost okej, ampak nič posebnega, in Witcher cardgračke. 

Na raznih forumih vidim, da izide vsak mesec 10 indie card gamov, ampak da so vsi zelo povprečni. Je morda kak, ki pa je vseeno dovolj nadpovprečen, da bi ga predlagali?

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Balatro je bil že omenjen na forumu. Ampak to je poker (z nekaj "dodatki"). 
Meni je sicer super za vamo tamo preigravanje. 

Bi špilal, ampak nisem fan pokra, žal :hmm: 

 

Znam igrat neko osnovno igro, ampak nazadnje sem v srednji šoli igral, po tem nisem imel več poker družbe, od tega je pa zdaj 10+ let gladko 

 

Kako je igrica za poker neznalca, a predvideva, da znaš igrat? 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 18 minutami:

Bi špilal, ampak nisem fan pokra, žal :hmm: 

 

Znam igrat neko osnovno igro, ampak nazadnje sem v srednji šoli igral, po tem nisem imel več poker družbe, od tega je pa zdaj 10+ let gladko 

 

Kako je igrica za poker neznalca, a predvideva, da znaš igrat? 


Ma mislim da ne moreš imet nobenih težav. Karte, ki bi jih rad položil itak najprej označiš in ti napiše kaj imaš v roki in kaj lahko dejansko narediš iz tega. Potem se pač odločaš glede na to, kakšne karte imaš, simple.  Boš dal 2 para ali čakal na poker ali na celo lestvico? Boš menjal to ali ono karto (oz. več njih)? V bistvu res enostavna igra, ampak ima kar nekaj globine (predvsem zaradi unikatnih kart in paketkov, ki izboljšajo statistike itd. - slednje kupuješ s priigranim denarjem). Je pa rouge like, tako da lahko komot izgubiš ves napredek. Ampak dejansko je neke vrste drogica in se pač vračaš in igraš in igraš.

Pa poker je itak simple. To se res hitro naučiš.
+ to, da je všečen pixel art

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

14. maja izide Anniversary Edition briljantne indij gračkice, ki je v bistvu prinesla val sodobnih neodvisnih iger BRAID

 

https://store.steampowered.com/app/499180/Braid_Anniversary_Edition/

 

Z norimi količinami novega contenta, med drugim pune novih puzlov in 15 ur (!) developer commentaryja*, tako da še neke vrste interaktivni dokumentarec v enem 

 

Sem pred cca. 2-3 leti ponovno preigral, še vedno zelo dobre puzle in izjemna igralnost

 

HYPE > 9000

 

*Pa še to bi rekel, da to niso kar eni devi, ampak par najbolj nadarjenih ljudi, ki so kdaj položili dlani na tipkovnico, da bi devali igrice

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Kdo bi si mislu, da je že 16 let od izzida lol... Se pomnim, ker sem bil tko wtf, k je v jokerju dobila 2D igračka 91+ oceno al kolk... Sam men ni neki sedla, ker nisem dovolj smart :)

Zdaj si pametnejši, ker se družiš z mano, tako da lahko spet sprobaš

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...