Skoči na vsebino

[uradno] Indie zakladnica


Priporočeni prispevki

Jaz sem gledal en clip zadnjič, kao na YT 200 najboljših indij gračk izdanih v 2022

 

Najprej sem bil "ya ya moj kurac 200"

 

Pol po videu pa sem bil kar malo mindblown, ker jih je dejansko veliko zgledalo zelo proper, od tega sem jih za 100 slišal prvič :D 

 

Tako da dejansko smo na točki, da za večino igric sploh ne slišimo, kaj šele, da bi jih igrali :D 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Chenier reče pred 1 minuto:

WTF prvič v lajfu vidim tole, kako si sploh našel to. Zgleda kul, a je dobro? :D 

V nekem reviewu od Redfalla je bil prvi komentar od nekoga, da mu je tale Bramble ful boljši špil in da ima dejansko carski horror vibe. Pol sem pa sprobal, ko sem videl da ima dejansko še retail release :D

 

Zaenkrat je OK, kolikor sem špilal deluje kot nek walking simulator z light puzzli in nekim zelo u izi ciljanjem. Izgleda pa fenomenalno + precej evil deluje vse skupaj. Javim ko bom malo več prešpilal čez vikend, upam.

 

 

Chenier reče Pravkar:

To ga ostali motimo, ker med službo v FB chatu debatiramo o čupi od XCabularja, tako da mora pol zvečer dlje delat 

Bojim se da je to + rumena spletna stran tudi en faktor ja :D 

Povezava do prispevka

@Feget in ostali hardcore RPG homoerotičarji, predvčerajšnjim je izšla full verzija DARKEST DUNGEON 2. Tokrat ima namesto town hangout tematike temo roadtripa s kočijo :D. Baje je fino nadaljevanje in konkretno izboljšano od early access verzije

 

DD2-Driving-1-630x200.gif?t=1683560826

 

DD2-Combat-2-630x300.gif?t=1683560826

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka

Po ene desetih urah Darkest Dungeon 2 lahko potrdim, da je dvojka podobna drogica kot prvi del. Vrhunska igra. Tokrar bolj v slogu dungeon runov, kjer ni toliko grajenja likov, ki potem umrejo kot dreki pred šefom. Tako da po eni strani je manj naveze na posamezne like in grajenja rosterja svojih likov, po drugi pa je precej manj bolečine ko kateri od njih potem umre.

 

Gameplay je še boljši kot v prvem delu, mehanika runov in odnosov znotraj teama pa precej bolj dodelane kot v prvem delu.


Zelo priporočam, upam da pride tudi fizična verzija na ps5.

Povezava do prispevka

Čas za bogokletnost(3x):

 

Retro bowl (android):

- bogokletnost št.1 - špil je za mobitel

- bogokletnost št.2 - špil je simulacija ameriškega nogometa

- bogokletnost št.3 - špil je za mobitel in simulacija ameriškega nogometa in je faking fun :D

 

Igra vsebuje managerski in igralni del, v managerskem delu vodimo ekipo, ki vsebuje max 10 igračev(12 s premium verzijo) in 2 trenerja + lastnik aka plešasta spaka. V tem segmentu se ukvarjamo s sestavo ekipe, ki se v grobem deli na ofenzivce in defenzivce, vsak posameznik pa ima 4 statistike, ki vplivajo na samo igro (npr. catching, speed, stamina, strenght za wide receiverje). Poleg tega imamo še manjši del vzdrževanja in nadgrajevanja klubskih prostorov, s katerimi povečamo izkušnje, povečamo stadion in zmanjšamo dolžino rehabilitacije po poškodbah igralcev. Drugi del je igralni segment, v njem igramo napad(obramba se igra samodejno) in seveda poskušamo doseči zadetek, dejansko pa v tem delu lahko delno vplivamo na igro, saj smo aktivni pri podaji, kjer usmerjamo let žoge in pri samem teku z žogo, kjer igralca teramo gor in dol ter se izmikamo nasprotnikom.

 

Evo to je v grobem to, špil ne postane dolgočasen, ko ga zaobvladaš ampak te malo jebe z raznimi salary capi, ko po sezoni potečejo pogodbe in nimaš dovolj keša za podpis vseh igralcev, posledično potem filaš roster na draftu. Priporočam tudi folku, ki pojma nima o ameriškem fuzbalu, saj se v parih tekmah naučiš vse potrebno.

 

9/10 (za android špil)

 

Retro Bowl - Apps on Google Play

 

 

uredilo bitje Kastor
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 39 minutami:

Tole sem zbrisal po 5 minutah, ker mi ni jasno nič o tem športu in nimam pojma, kaj se sploh dogaja :cry:

Evo kolkr sem jaz dojel stvari:

- V 4 poskusih moraš prenest žogo 10 yardov, za kar dobiš nove 4 poskuse za 10 yardov,

- če ti zgornje ne uspe, dobi žogo nasprotna ekipa na mestu, kjer si failal prvo alinejo (zato se ekipe odločajo za brcanje žoge v 4 poskusu, da "porinejo" nasprotnika čimbolj stran od gola.

- Žoga, ki jo uspešno prineseš do konca igrišča, ti da 6 točk (Touchdown), žoga ki jo brcneš čez une prečke na koncu igrišča, ti da 3 točke.

- Po touchdownu ima ekipa možnost dodatnih točk, 2 dobi, če v enem poskusu žogo prinese do konca igrišča; 1 pa če žogo brcne čez tiste prečke, pozicija od kje brca mislim, da je pozicija od kjer je bil dosežen touchdown.

- Če imajo ekipe isto število točk se igra podaljšek, tukaj pa ne poznam čisto pravil, vem da tisti ki prvi doseže TD zmaga.

 

Mini pomembna pravila:

- Konec prve in tretje četrtine ne storita nič, je samo pavza, polčas pa resetira žogo,

- če gre žoga z igrišča v avt, lahko tudi skupaj z igralcem, se ura ustavi (pomembno, ko loviš zadnje sekunde za točke).

 

Evo če ti tole kaj pomaga :D

  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...