Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Žvrkljotron reče pred 18 urami:

lahko vedno naročiš na mailboxde pa ti oni prepošljejo v SLO za kakih 10 evrov, tako, da te pride okoli 130 evrov. Ne vem pa, če potem koda za igro velja pri nas ali se rabiš povezati skozi kak VPN. Pa, če boš moral uveljavljati garancijo mislim, da bo potrebno na svoje stroške miško poslati nazaj. Ker, če se ne motim, Amazon krije poštnino le do naslova kamor je poslal robo.

To vem ja. Je itak že ena nespametna gospodična na supportu brez moje izrecne želje preklicala naročilo miške in še enega izdelka iz naročila. Potem mi je drugi pomočnik ponudil 10% popusta na miško, če jo kupim še enkrat. Glede promocije je pa potrdil, da velja samo za DE naslove. Bom videl če bom še enkrat naročil, popust mi pokrije dodatno poštnino tako, da nič ne gubim. 

Povezava do prispevka
reaper reče Dne, 23. 9. 2023 at 9:43:

To vem ja. Je itak že ena nespametna gospodična na supportu brez moje izrecne želje preklicala naročilo miške in še enega izdelka iz naročila. Potem mi je drugi pomočnik ponudil 10% popusta na miško, če jo kupim še enkrat. Glede promocije je pa potrdil, da velja samo za DE naslove. Bom videl če bom še enkrat naročil, popust mi pokrije dodatno poštnino tako, da nič ne gubim. 

si potem naročil? Koliko te je prišlo? Koliko poštnina?

Povezava do prispevka

Absolutno verzija brez lučk, vidim pa da je na IT RGB model enaka cena kot ne-RGB model na DE strani. Držalo me je zaradi igre, zdaj se mi pa ne da s tem zajebavat, itak imam še polno drugih iger za preigrat. Bo Starfield še počakal nekaj časa. 

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 21 urami:

Če kdo rabi:

 

Free Adobe Creative Cloud Photography for two months** (value: 23.98€) or Adobe Creative Cloud All Apps one month free*** for one month (value: €61.95). This offer is valid until to 30.11.2024.

 

 

 

cancelation fee je pa (ponavadi) 200+ eur, ce ne placujes vsaj eno leto

 

adobe je nategunska firma, stran od njih

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Samo to niti smešno ni... ker sem skoraj za hec uporabil kodo čeprav nimam pojma o teh programih in bi mel neko pizdarijo potem. Koji kurac to talajo na Amazonu!

 

Ne ljubi se mi brat vsega, na hitro pa nisem našel. Saj vseeno.

 

https://helpx.adobe.com/si/manage-account/using/cancel-subscription.html

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...