Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 45 minutami:

Vidim, da sta nova uporabnika

 

Bosta že sproti spoznala lore uporabnikov te izbe, kar uizi se naslonita nazaj in uživajta 

X64_uZKYAk3bxqeaaudiyvvCtNupSw7lPY2cDQJD

 

Pleya reče pred 14 minutami:

Eh, to je že pase. Zakaj pc verzija tolk drži ceno? ps4 je cca 26 eur....

Ker je že nextgen ready

Povezava do prispevka
pleya81 reče pred 10 urami:

Nice, zanima me še, a se splača uprejdat na 32 GB rama? Trenutno imam 16 GB, pa da sem future proof. Nabavil nov pc pred kratkim.... 


Wtf ???  Upgrejdaj, če imaš možnost, mislim... zakaj se ne bi splačalo? 
Drugače pa imamo izbo Železnina. To je tam ko klikneš tja in potem imaš pač te določene teme, kjer se debatira o tem in onem v vezi železnine in lahko ...     eh, saj se mi ne da  :) 

Povezava do prispevka
darksaga reče pred 10 minutami:

Odvisno za kaj rabiš ta ram. Če maš v mislih igre, pol ne, ne rabiš.

Razen če maš višek dnarja. Saj takrat, ga tudi neboš rabo, sam ga boš mel in se neboš več s tem ukvarjal. :)


Saj se mi zdi, da je itak bolj troll varianta vprašanja, poleg tega pa tudi čisto offtopic. Ampak še enkrat: če ima višek denarja, potem ni problema, kot tudi sam praviš. Pa ima mir za par let.
Drugače pa, realno gledano: vsak dodatni RAM sila prav pride pri kakšnem bolj resnem delu na compu.

Povezava do prispevka

Nice nice, se veselim mnenja, ker še sploh nismo imeli proper debate o tej igrici. Drugače pa najboljši review te igre, kar sem ga prebral, 100 % resničen :D: 

 

1. You should play Outer Wilds.

 

2. When you start Outer Wilds, you will struggle to understand why people say “you should play Outer Wilds”.

 

3. When you finish Outer Wilds, you will tell others “you should play Outer Wilds”.

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 14 minutami:

gog?

a na steamu ni

 

po moje je ista fora kot bethesda, enostavno ne zgenerirajo steam keyjev, lahko kupis samo direkt, imajo pa keyje v obtoku za svojo platformo (edit: ker bo fizicna izdaja za gog)

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 17 minutami:

 

Slabih 48, solid deal

 

 

 

Odličen! Ampak... ne vem, če bi si želel naročiti nekaj iz otoka kar bi igral D1 (spljoh če k temu dodaš še teto korono in veseli december)

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...