Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 10 minutami:

A je že kdo uporabil na Amazonu plačilo SEPA? Kaj to je? Pač daš IBAN in BIC, kaj pa potem?

 

A ti moraš nekaj plačat preko TRR? Če bi rad fuknu denar skoz okn pol se kr pust nategnt na ta način... To je skor 100% scam.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 31 minutami:

A je že kdo uporabil na Amazonu plačilo SEPA? Kaj to je? Pač daš IBAN in BIC, kaj pa potem?

Jaz mam linkan bančni račun. Ne vem ali je to isto, ampak stvar preverjeno deluje.

Ti pa priporočam, da to opcijo uporabljaš samo za stvari, ki jih fullfilla Amazon. Za privat prodajalce je imo preveč tvegano, k nimaš nobene zaščite za povračilo denarja v primeru scamov.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 22 minutami:

Ne, problem je da imam na kartici 500€ limit, itak je Amazon in ne nek 3rd prodajalec.

Samo nikjer ne vidim, da je bila narejena transakcija... odposlal bojo pa "kao" vsak hip...

Tržejo ti šele ko je zadeva odposlana.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 minutama:

A, OK to me je zanimal, tenks, ampak nikjer nisem nič rabil potrdit al pa kaj...

Tudi sam nisem nikoli ničesar potrjeval. Niti na banki mi ni bilo treba potrditi trajne SEPA pogodbe z Amazonom.

Jaz sem na Intesi San Paolo. Najbrž je različno glede na banko.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...