Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče Pravkar:

lite je kaj, bolj budget varianta? kakšna je pa razlika med v1 in v2 oz. a so to spet neke letne refresh fore, da bo naslednje leto že v3?

Lite je izključno prenosna verzija.

v2 ima daljši battery life od v1.

Navedek

The difference between the two versions of the modular Switch is a processor upgrade that promises improved battery life (newer processors are often more power efficient than their predecessors). The new V2 battery claim from Nintendo is 4.5 to 9 hours, vs. 2.5 to 6.5 hours for the first-gen hardware.

 

BTW, jaz se želim losat mojega Switch v2. Imam tudi nekaj opreme in iger zraven. Če te zanima, mi vrži en ZS.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 3 minutami:

lite je kaj, bolj budget varianta? kakšna je pa razlika med v1 in v2 oz. a so to spet neke letne refresh fore, da bo naslednje leto že v3?

Lite je handheld only. Ne moreš priklopit na tv. Je pa ene 100€ cenej.
v2 naj bi imela boljšo baterijo.

To z v3 ali bo "pro" verzija so pa samo rumorsi in edino Nintendo ve kaj sledi.

Imaš pa pri vsem možnost, da se ti pojavi drift. Tudi na lite.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Bom še tle podelil ponudbo, da vidim kaj se vam zdi. Pojma nimam al je to pošten deal al sem umazan scalper.

Navedek

Zadeva je bila kupljena 29.11.2019 (se pravi ima eno leto in drobiž). Mislim, da ima še eno leto garancije (EU neki neki). Kupljena je bila v Italijanskem GameStopu. Imam še original škatlo (ni Italijanska ampak international) in račun.

Rabljen je bil ene 100 ur in je v mint condition. Nobenih Joycon driftov, prask, karkoli. Kar se obrabe tiče so prstni odtisi vse kar se opazi.

Za samo konzolo bi zahteval 220 EUR.

 

Zraven mam sledeče:

 DODATKI

- Dodaten par Joyconov (LINK) - 60 EUR

- Polnilni Joycon Grip nastavek (LINK) - 20 EUR

- Nastavek, ki ti spremeni osnovni switch v joycon grip verzijo (LINK) - 10 EUR

- 256GB Memory Card (LINK) - 30 EUR

 

IGRE

- Zelda: Breath of the Wild (ITA verzija*, še zapakirana) - 40 EUR

- Luigi's Mansion 3 (ITA verzija*) - 30 EUR

- Super Mario Maker 2 (ITA verzija*, še zapakirana) - 35 EUR

- Super Mario Odyssey - 30 EUR

- Super Mario 3D All Stars (Še zapakirana) - 50 EUR

- Zelda: Link's Awakening - 30 EUR

 

*ITA verzije imajo italijanske ovitke (samo zadnja stran). Igre kot take so MultiLanguage.

 

Za komplet 500 EUR.

 

SLIKE

06.jpg

 

01.jpg     02.jpg

 

03.jpg     04.jpg

05.jpg

 

EDIT: Sem znižal ceno osnovne konzole in kompleta, ker sem narobe prebral ceno na računu za novo (290 namesto 320 EUR).

 

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Jaz sem sicer spraševal ali je deal pošten, ne ali je dober.

Saj menda ti je znano, da Nintendo drži cene v višavah leta in leta po izidu česarkoli.

 

Tko, samo informativno, za vse na seznamu sem dal cca 730 EUR (brez raznih poštnin za dodatke in igre iz tujine). In če bi kupoval sedaj vse na novo, bi me prišlo isto, oz. verjetno še kake par deset EUR več, ker sem takrat deal huntal.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Sicer še vedno imaš možnost par špilov posebej prodaš, dodaten joy-con set tudi. Tako, da recimo potem prodaš konzolo, grip in recimo dva špila. Cena pade seveda. Ven boš dobo pa približno isto.

Odyssey in Link's Awakening, če je škatla angleška se na bolhi redno prodaja rabljene po 40€. Pač to je moje skromno mnenje.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...