Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2021]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 5 minutami:

Mass Effect 1 počasi peljem proti koncu.

 

Imam pa vprašanje. Dvojko sem preigral kako leto nazaj, ne bi spet. A je kak problem če grem direkt v trojko zdaj? Nekje sem slišal (mogoče se motim), da se iz dvojke nekaj prenese v trojko??

Vglavnem, nimam pojma, bi pa šel direkt v trojko. Bom kaj zamudil?

Če ne preneseš imaš na začetku ena vprašanje in pokljukaš in dobiš to kar rabiš, tako, da ne rabiš prenašat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Se mi zdi, al pa je blo to samo na WiiU verziji... je že dolg nazaj, ko sem igral sorry :huh:

@Vučko3

Tko pravijo...

Navedek

Without the Mass Effect 1 Data… You Will Have:
– The colony on Feros was not saved.
– Shiala (the Asari taken by the Thorian on Feros) was killed
– The Racni Queen on Neveria was killed
– The Council died, and the Destiny Ascension was destroyed.
– Udina is the Councilor
– No DLC events will be transferred over.
– Garrus was recruited
– Wrex was recruited

Without the Mass Effect 2 Data… You Will Have:
– Garrus is alive
– Jack died on the last mission
– Tali was recruited and alive
– Samara was never recruited.
– Thane died on the last mission
– Miranda is alive
– Jacob is alive
– Shepard destroyed the Collector’s Base
– Shepard did not complete Mordin’s loyalty mission.
– Tali was exiled by her people
– No N7 missions are completed
– No DLC will be transferred over (Arrival, Overlord, or Lair of the Shadow Broker)

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Ender Lilies: igral cca 4 urce. Gre za luštno metroidvanio kjer začneš z enim spiritom ki ima navaden napad z mečem nakar z pobijanjem mini šefov dobivaš dodatne spirite z različnimi napadi od glavnih šefov pa poleg tega dobiš še dodatne sposobnosti za premagovanje ovir (dvojni skok, plavanje itd) Začetek je zelo enostaven in lahek a igra zelo hitro navije težavnost in s tretjim šefom sem se že kar konkretno namatral. Največja pomankljivost zaenkrat je pa zemljevid ki prikazuje samo na katerem "zaslonu" si, koliko izhodov naprej iz zaslona si našel, povezave med njimi in ali si vse pobral. Nimaš pa pojma kaj ti v določenem zaslonu preprečuje pot naprej, niti nimaš nobenih markerjev... K sreči se lahko teleportiraš na poljuben checkpoint ki se nahajajo na cca vsake 3 "zaslone" V bistvu je zemljevid podoben tistim iz Vanillaware iger s tem da tam lahko zoomiraš v te kvadratke za še bolj podroben zemljevid. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 1 uro:

Zelda Skyward Sword HD nisem igral na WII tko da prvič igram na Switch-u not bad  men je cool

Meni špil ob prvi najavi bil totalno anti a morem rečt, da se mi vedno bolj dopade. Digital Foundry je tudi mel dober video o njem in očitno ne gre za tak lazy remaster kot se je sprva mislilo. Skoraj vse težave ko so igralci imeli s špilom pred desetimi leti so jih rešli s QoL spremembami. Edino kar berem je, da je pri večkomu minus so button kontrole ali ti bojo všeč ali pa ti bojo totalno mimo. 

 

Sicer pri meni še vedno ne upravičuje, da bi dal polno ceno za špil bom pa ga enkrat ziher nabavo ali rabljenega ali novega po znižani ceni.

Povezava do prispevka

koncal z RE4 na pro diff, odigral vse razen Merceneries, ki so s tank kontrolami neuzivantski. 

Assignment Ada je dost meh, medtem ko je Separate Ways res kul dodatek. edina resna zamera igri je, da nima platine oz trofej za razne challenge, tko da tistih 12 trofej mal smesno izpade, kot nek  indie izdelek s 100%

komaj cakam remake

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

Meni špil ob prvi najavi bil totalno anti a morem rečt, da se mi vedno bolj dopade. Digital Foundry je tudi mel dober video o njem in očitno ne gre za tak lazy remaster kot se je sprva mislilo. Skoraj vse težave ko so igralci imeli s špilom pred desetimi leti so jih rešli s QoL spremembami. Edino kar berem je, da je pri večkomu minus so button kontrole ali ti bojo všeč ali pa ti bojo totalno mimo. 

 

Sicer pri meni še vedno ne upravičuje, da bi dal polno ceno za špil bom pa ga enkrat ziher nabavo ali rabljenega ali novega po znižani ceni.

Igram na  button kontrole ker ne maram motion kontrole in je zakon jaz sem se takoj navadil ker pred tem spila nisem igral  z motion kontrolami.. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 23 urami:

@Hernier OBVEZNO drkaj toliko časa Arcade mode, dokler ti ne rata! :D  Kot že 100x rečeno - Arcade mode doda čisto novo dimenzijo špilu, noro kul je.

 

Pa javi s kerim likom ti bo uspelo obrnit Arcade :) Jaz sem na normal obrnil z Axlom in Adamom.

Evo, Arcade mode z Axlom obrnjen (also tip pri uppercutu reče "alah akhbar" :D). Zdaj drkam survival mode in mi je tudi res carski roguelite mode, pismo ga nabija adrenalin :D  

 

Ne res. Br00tal sladki mali paket od igrice

 

Sedaj se bom lotil drkat še s katerim drugim likom, že to da jih je 8 se mi zdi huge, kot da bi bil proper pretepačina :)

 

Noro uživam, pa sem približno leto dni or so nazaj obrnil story mode in bil povsem ravnodušen 

 

Ćamir hall of fame v beležki glatko 

Povezava do prispevka

Obrnil Ričet. Prva polovica igre je res na polno carska. Komot bi ji stisnu kar 9/10. Potem drugi del pa zvodeni, ker se začne vse skupaj preveč vleči in ponavljati (6/10).

Predvsem razočarajo boss fighti, ki so vsi narejeni po istem kopitu. Dokler je novelty, je res carsko in fun, sam pol samo pada.

Če bi v kasnejšem delu igre dodali še ene 3-4 nove igralne mehanike, kot so vožnja raka, letenje z zmajem in rail grindanje, ter absolutno malo bolj raznolike boss/mini boss fighte, bi zadeva verjetno bila komot 8.5/10 material. Tako pa ji dam max 7/10. Missed opportunity za še en Sony Studios hit.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

K sem s hribov in par let za leseno žlico (pa ker sem dobil bundle s ps+) sem ta teden igral Detroid: become human.

 

Šel v igrico z nizkimi oz. brez pričakovanj, pač neke casual interaktivne zgodbice brez gameplaya. Užival jaz, žena kadar je spala zraven na kavču, čist sem se jim pustil peljat skozi njihovo vizijo prihodnosti.

 

Ampak daleč najboljši del je bil, ko obrnem in mam debato s frendom kako je blo pa kje sem zaključil kakšno zgodbo, kdo je umru itd. Mu rečem kurac, jaz sem v prvo počel vse tko ko bi naredu jaz v RL. On "Jaz tud". Jaz: "S Hankom sva bla frenda, ustrelu je mojga dvojnika, na konc skup na hot dogu". On: "Pr men je naredu samomor .. ". Top igrica.

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Men je bil Fahrenheit takrat kar všeč, pomoje sem ga ene 5x obrnil.

 

Nisem pa imel zanimanja za ostale David Cage igre, imam pa vse tri na Ps5. To je neki kar bi lah z ženo igral, čeprou so nama ble bl kul zabavne igre a la Tales from the Borderlands za skupi igrat, tega je dost manj

 

 

Until Dawn noče sploh gledat, moram na slušalke igrat :D

 

Povezava do prispevka

Detroit: Become Human je bila do zdej edina PS ekskluziva, pri keri je ženska dejansko sedela zraven, gledala in dajala pomembne gameplay komentarje (o lej ta je pa robot, o fak z zamorcem igraš, tale detektiv je pa ziher peder itd).

 

Tko da ja, David Cage igrice imajo mega cool casual faktor. Res svinjsko škoda, da je Until Dawn firma do konca zvesta horror zapuščini in je šla čist po regelcih v totalne trash tier vode :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Daj ja... ko je v kaki akciji je res poceni. Mogoče je celo zdaj v summer sale. Jaz mislim, da ti bo tudi dogajalo. Jebe jih edino malo nadzor lika in kamere, ki zna biti štorast, zgodbe pa so super.

12e je bundle...Tole bo kr buy zame. Thnx. Detroit in Until dawn sta mi bili jaki ko pes. 

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Zadnja igra od njih, ki sem jo dal skoz, je bil Farenheit. Sej pomoje si bom ubodu ta collection k ima Heavy Rain in Beyond v paketu.

Kot pravi @tomazek se itak splača, ko dobiš oboje za par dolarjev v kaki akciji.

Drugače pa Detroit >> Heavy Rain >>>>>>>> Beyond imo.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Detroit: Become Human je bila do zdej edina PS ekskluziva, pri keri je ženska dejansko sedela zraven, gledala in dajala pomembne gameplay komentarje (o lej ta je pa robot, o fak z zamorcem igraš, tale detektiv je pa ziher peder itd).

 

Tko da ja, David Cage igrice imajo mega cool casual faktor. Res svinjsko škoda, da je Until Dawn firma do konca zvesta horror zapuščini in je šla čist po regelcih v totalne trash tier vode :D

 

Men je pa ta tvoja negativa totalno pozitivna stvar te igrice :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Kot pravi @tomazek se itak splača, ko dobiš oboje za par dolarjev v kaki akciji.

Drugače pa Detroit >> Heavy Rain >>>>>>>> Beyond imo.

 

Mene je Heavy Rain potegnil kot nor, res top mi je bil za tisti čas in ga močno priporočam. Potem sem na PS4 kupil Beyond in ga nikakor nisem mogel igrat: nardil par chaptrov in obupal. Detroit imam še na seznamu za preigrat, ampak po videnem mi je top, sem preigral dva chaptra (mislim, da je bil to demo) in mi daje Heavy Rain vibe.

 

Vsekakor vidim, da so igre zelo subjektivno dojete od različnih ljudi, enim bolj doagaja Beyond, drugim HR, tretjim Detroit. 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 46 minutami:

 

Mene je Heavy Rain potegnil kot nor, res top mi je bil za tisti čas in ga močno priporočam. Potem sem na PS4 kupil Beyond in ga nikakor nisem mogel igrat: nardil par chaptrov in obupal. Detroit imam še na seznamu za preigrat, ampak po videnem mi je top, sem preigral dva chaptra (mislim, da je bil to demo) in mi daje Heavy Rain vibe.

 

Vsekakor vidim, da so igre zelo subjektivno dojete od različnih ljudi, enim bolj doagaja Beyond, drugim HR, tretjim Detroit. 

 

How the fuck lahko 130 ur igraš AC: Valhallo in nimaš časa za Detroit ki si ga dobi zastonj v PS+? :D Men je drugač tud Beyond najslabša od teh treh iger z naskokom.

Povezava do prispevka

Meni so vse tri omenjene igre zelo zelo dogajale. Pač, vsaka je nekaj čisto svojega glede zgodbe. Vse sem itak preigral večkrat in odkril različne skozihode in posledične konce.  

Detroit se mi zdi, da je od vseh še najbolj spolirana, sploh kar se igralnih mehanik tiče. Heavy Rain je recimo malce "posiličen" glede čisto osnovnih zadev, kot so npr. odpiranje vrat in podobnega (na pamet govorim). Dočim Beyond je igralno še najmanj zahteven (veliko več hollywood filma, kot igranja), čeprav ima načeloma dobro idejo (mislim to z "duhcem"). 

Težko pa vse tri igre uvrstim na lestvico, ampak vseeno bom rekel: Detroit -> Heavy Rain -> Beyond. 

Odvisno pač komu kako sede zgodba / setting. Eni so bolj za noir, drugi za cyberpunk (čeprav je Detroit bolj Bladerunner/Asimov varianta), tretji za X-files. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 20 urami:

Pls do Golden Axe 4

 

prejle sem videl na enem gaming agregatorju novičko Classic Konami Beat 'em Up Vendetta Now Available on PlayStation and Switch. Itak nikad čuo za špil, ma grem vseeno pogledat na YT kaj je to zaena zadeva, ker se glih o SOR 4 menimo na forumu.

 

In itak da izgleda špil cool as fuck :D Fak da bi imeli take avtomate kje okrog moje osnovne šole, pa da so potem še ostali beatem up klasiki in pretepačine... Nimam pojma, kako bi naredil šolo :D 

 

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...