Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 32 minutami:

Mislim da je bil Cyberpunk glih ene par dni zunaj ko se je začelo glasovanje, folk ga je glih dobro začel špilat in je bil verjetno ful hyped.

 

In pa ja, lezbo-trans-dedce-na-veje scena v TLOU 2 je marsikoga tako zmotila da so obkrožili karkoli drugega

 

Točno ta prvo kar si napisal, tudi po moje. Jaz sem že takrat rekel, da če zmaga CB77 potem je nekaj resno narobe s to lestvico. 

 

Četudi odmislim buge, je ta igra veliko razočaranje in korak nazaj od Witcherja. Seveda je imela potencial, ampak danes če gledam za nazaj imam občutek kot da je priša 3 leta od tega in so vsi nekako pozabli nanjo. 

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 40 minutami:

Ne razumem, a je folk glasoval za Cyberpunk ker so hejtal Last of Us 2? Pa da so glasovali za Cyberpunk in ne za Doom Eternal je idiotizem.

 

Hades, Demon's Souls, Ori, HL:Alyx, Last of Us 2 so vsaj bli dokončani

 

Meni je Cyberpunk bistveno bolj dogajal kot Doom Eternal. U bisvu sem Doom refundal. Sem pa itak igral samo 3 igre na tem spisku, Alyx, Cyberpunk in Doom. Glas je šel sicer Alyx, ampak če nebi imel VR sistema bi šel gladko Cyberpunku, ker mi je bil odličen. 

Povezava do prispevka

Js priznam, da lani kaj dosti nisem igral, mam v spominu, da sem za taboljso igro leta omenil CP v oni temi, kjer se je glasalo. Jebatga, najvec cajta sem lani zapravil v njej tistih par preostalih dni v decembru, ko sem jo igral na polno, pa bolj sem uzival v njej kot pa recimo Hadesu (ne me ubit, bogoskrunstvo, sej vem) in pa Noiti, ki ju imam v spominu kot druga dva najvec igrana

 

Lepo za tale patch. Js cakam na kak Unofficial patch od moderjev tako kot leta nazaj v Elder Scrolls seriji, Oblivion in Skyrimu, kjer so z UO patchi popravli dobesedno vse. Ze zej tweaki in ostali tooli na nexusmods dost pomagajo, Reshade mod je sploh dober, da skine bek to rahlo sprano vanilla grafiko

 

Grem si crafting skillze zlevelat pa probat nacraftat najboljsi gear. Do zej nisem sploh pratil craftanja, zej naprej pa bom. Pa eno rare snajpo mi je uspelo dobit, one shot skor vse. Dobil sem se on legendary monowire upgrade, pa sem malo zamenjal mantis bladese. Ne vem kaj je s tem monowireom, ampak na very hard padajo banditi brez enga iztreljenga metka :D

 

Pa kupu sem on motor za 20 jurjev al kolk. Parkour mi glih ne koristi, ko je cez on most treba v Kabuki pridit

Povezava do prispevka

Ni lih Duke Nukem Forever type smeti, je pa daleč od hype-a

 

Nekatere story misije in stranke misije so zakon, spet druge zanič (ali zelo kratke) z bednim payoffom. AI je zanič, sam boj pa načeloma kar uživantski. Vožnjo so baje popravili, samo je bila tudi zanič. Bugfest, ampak na kompu še najboljše dela.

Recimo da lahko rečemo, da je enkrat za prešpilat, verjetno kasneje ko boš igral, boljše bo :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 43 minutami:

mislim da glasovat za nek špil dokler ga vsaj enkrat ne dokončaš, ne morš lih glasovati za igro leta, razen če je to edina igra, ki si jo igral tisto leto I guess

 

ampak koščice v možganih mn3 smetane so očitno zrasle konec leta

 

so že ostali odgovorili, ampak me je matralo in sem preveril - mislim da je dejansko celoten Smetana team glasoval za TLOU 2 :D  Kakšna harmonija, kakšen okus, kakšni pedri

 

rbYQvJ.jpg

 

GTI132.jpg

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 49 minutami:

največji troli so sicer itk uni, ki so glasovali za sushimamo

Rolling Eyes GIFs | Tenor

 

 

Sej ne da je igra na drugem mestu po osvojenih GOTY nagradah in da je zmagala pri glasovanju folka ;)

 

Najboljše in največkrat nagrajene igre 2020 (število osvojenih GOTY)

 

1.TLOU 2

2.Ghost of Tsushima

3.Hades

 

In od vseh treh zgoraj naštetih tudi najvišji users metascore !

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Ne spet te debate :D 

 

Drgač point teh glasovanj ob koncu leta ni objektivni pokazatelj, katera igrica je najboljša. Nimamo komisije, ki bi preigrala vse kandidate in podala strokovno oceno, pač pa glasujemo po teh par igrah, ki jih je vsak dal skozi. Čisti popularity vote. Meni je recimo najboljša 2020 igra poleg TLOU 2 Umurangi Generation, pa sem jo prvič igral šele par tednov nazaj.

 

Ta glasovanja so pač za chill razvaljivanje, kaj smo radi špilali, pa da je malo razgibano na forumu, ni pa to nek strukturiran in objektiven tournament :D 

Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 6 minutami:

Ko smo že ravno pri temu, zdej ko smo sredi 2021, kaj vm je blo letos najbolj kul igrat?

 

Letos kr mal suša

 

Meni se zdi pa za prvo pravo leto po launchu novih konzol ful močna scena letos :D Returnal, RE 8, R & C 2, It takes two... pa pridejo še HZD 2, Kena, Deathloop...

 

Poglej kaka driska je bila v letu 2014, torej Y1 po izidu PS4  / Xbone, prov uno ko ti si na 4-urnem sestanku in te prdnit pol se pa poserješ v hlače. Najvišje ocenjen "nov" PS4 špil je bil Dragon Age Inquisition, ffs :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...