Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Po moje bi večina igralcev z veseljem raje imela delay, kot pa to. Še posebej ker je release igre tako blizu izdaj novih grafičnih in Ryzen procesorjev in bo ogromno ljudi, myself included, nadgradilo ali kupilo nove mašine preden se lotijo igre. Kar pa se zna zelo zavlečt glede na zaloge in izdaje AIB kartic.

Povezava do prispevka

Glede delaya je meni vseeno. Če bo potrebno, sem itak za (v smislu, da res še spolirajo, kaj dodajo...). Bolj v smislu, da ne bo že day-one patch, pa potem čez 14 dni spet kak večji patch itd. :) Ker patchev (dolgoročno) itak bo, v to ne dvomim. 
Tudi nekoliko grenka izkušnja z RDR2 PC na day-one mi ostaja v spominu (90% igralcev ni uspelo niti pognati igre, ker pač nek error). Saj so R* to uredili izjemno hitro, ampak vseeno...

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

pomoje cilja na crunch

 

samo tako no, ko nek page objavi da se pritiska folk , bi "vsi raje delay", če pa brez nekega pompa pade delay, pa sama jokanja

 

v bistvu pro tip za publisherje: pri vsakem delayu napisat zraven "prestavljamo ker smo proti crunchu" in se folk več ne bo pritoževal

 

ea activison donacije lahko na moj paypal hvala

Povezava do prispevka

jop

Sam lahko se delamo fine, ampak tbh sem bil kar razkurjen, ko je padel prvi delay, ki je bil lani (?). Aprila mi je pa vse dol padlo, ker si šparam (odvečen) dopust tko, da letos še nisem bil frej z izjemo bolniške :D

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 19 urami:

Še posebej ker je release igre tako blizu izdaj novih grafičnih in Ryzen procesorjev in bo ogromno ljudi, myself included, nadgradilo ali kupilo nove mašine preden se lotijo igre. Kar pa se zna zelo zavlečt glede na zaloge in izdaje AIB kartic.

To pa res nima nobene veze letu 2020. Priporočljive zahteve so so 7 let star procesor in 5 leta stara grafična. Minimum še precej precej manj. Leta 2005 je bila igra na low in na ultra druga igra, danes pač ne.

Po drugi strani pa niti tisti s kompom za 5k€ evrov ne bodo mogli igrat cryberpunka @ 4K @ 75+ fps & RTX ali pa 4K @ 100fps+ & no rtx.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

To pa res nima nobene veze letu 2020. Priporočljive zahteve so so 7 let star procesor in 5 leta stara grafična. Minimum še precej precej manj. Leta 2005 je bila igra na low in na ultra druga igra, danes pač ne.

Po drugi strani pa niti tisti s kompom za 5k€ evrov ne bodo mogli igrat cryberpunka @ 4K @ 75+ fps & RTX ali pa 4K @ 100fps+ & no rtx.

 

Kakor kdo. Jaz vem, da ne bom igre zagnal na 1080p z mojo trenutno kišto in R9 380, če lahko počakam malo in imam serious upgrade :D

 

Je pa res, da je moj položaj malo drugačen, ker bom zamenjal celoto + 1440p monitor, ne samo grafične :)

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 urami:

Meni grejo game developerji svinjsko na kurac in noro podpiram, da se jih cruncha ko male svinje. Dream job, dream plače, dream reference. Fuck that shit, delaj in trpi ob delu kot vsi ostali, driska usrana.

 

Tako da meni je tole samo še en extra razlog za nakup, tbh.

 

 

Pa tukaj bodo dejansko za razliko od marsikaterega drugega studia med zaposlene razdelil 10% profita in ta igra bo imela huuuuge fucking profit.

Povezava do prispevka

No evo, pa še to. 10% praviš, majko mila to pa zna biti brutalna cifra, če so pametno sestavili pogodbe. Je pa v CD "Cashing Developers" Projectu dejansko zaposlenih več kot 1.000 zaposlenih. Tko da če naredijo tam 300 mio profita, to pride nekje 30K po osebi če cashajo vse enako. IMO bo bolj tam nekje 50K nagrade po developerju; neki fancy poljskih vodk in zlatih križev bo pa že iz tega

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

No evo, pa še to. 10% praviš, majko mila to pa zna biti brutalna cifra, če so pametno sestavili pogodbe. Je pa v CD "Cashing Developers" Projectu dejansko zaposlenih več kot 1.000 zaposlenih. Tko da če naredijo tam 300 mio profita, to pride nekje 30K po osebi če cashajo vse enako. IMO bo bolj tam nekje 50K nagrade po developerju; neki fancy poljskih vodk in zlatih križev bo pa že iz tega

 

Povezava do prispevka

Ubogi so, dobesedno edina sluzba kjer mora folk sopat nadure ker deadline.

 

Ne morem si prectavlat grozot, na konc te pa se noben ne bo zaposlil ker kdo pa hoce R*/CD lenuha 

 

Galko reče Dne, 5. 10. 2020 at 16:31:

Meni grejo game developerji svinjsko na kurac in noro podpiram, da se jih cruncha ko male svinje. Dream job, dream plače, dream reference. Fuck that shit, delaj in trpi ob delu kot vsi ostali, driska usrana.

 

Tako da meni je tole samo še en extra razlog za nakup, tbh.

Based.

 

Type faster bi jim mogu en spustit :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...