Skoči na vsebino

[hi-fi klub] Zvočniki, slušalke, gramofoni, DACi in ostala elektronika


Slinch

Priporočeni prispevki

Heraklej reče pred 3 urami:

Evo, da Slincha se mal sprovociram 😄

 

Kva so to neki taunti... V bistvu ne vem ce je sploh prisel info do tebe, sem jih jaz tudi nabavil. :) Ni prava barva, ma jebiga, ni se mi vec dalo cakat. Morm prilepit fotko ko pridem nazaj v lj.

 

Also, lahko bi se tudi @Jin kaj oglasil, da bo celoten helicon gang tu.

 

Ps. MkI > MkII :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče Pravkar:

 

Kva so to neki taunti... V bistvu ne vem ce je sploh prisel info do tebe, sem jih jaz tudi nabavil. Ni prava barva, ma jebiga, ni se mi vec dalo cakat. Morm prilepit fotko ko pridem nazaj v lj.

 

Also, lahko bi se tudi @Jin kaj oglasil, da bo celoten helicon gang tu.

 

Ps. MkI > MkII :D

 

Nisem vedel. Welcome to the club! Se pravi mas tudi ti cherry? 😁

 

Ma oboji so sick, mata pa vidva res lepse grille 😄

Povezava do prispevka
Heraklej reče Dne, 3. 12. 2022 at 17:09:

 

Nisem vedel. Welcome to the club! Se pravi mas tudi ti cherry? 😁

 

Ma oboji so sick, mata pa vidva res lepse grille 😄

 

Grills grills baby!

 

kf9Wwzx.jpg

 

ISNPZsq.jpg

 

Drugač to be fair maš pa ti boljše driverje. Pa itak so bolj sexy nude :D

 

Spoiler

E3cCVsz.jpg

 

Where that @Jin at tho

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Ma skoraj zastonj, stotaka več kot jin pred leti. Niso brezhibno ohranjeni, ampak za silo bo, dokler se kje ne pojavijo v rosewood finišu :D

 

Amp me je presenetil, se ful pozna da so heliconi manj zahtevni kot mentorji prej. Tako da a308 ne bi bil dovolj velik skok imo, zdaj imam v ožjem izboru mf m6 500i, devialet 110 (ta je malo over the budget, edino če ga slučajno ujagam pod ceno) in audio analogue maestro 150 (tale je insane beast, lani sem bil zelo blizu, pa mi ga je en pred nosom speljal, ko se naslednjič pojavi v rangu 1,5k ga snatchnem v sekundi)

 

Ampak prva stvar bo pomoje nov dac, verjetno kar mf mx dac, da se lepo poparčka s phono preampom.

 

Povezava do prispevka

Jup, pa valda morem mal Murphya, na ampu je en konektor za zvočnike lose, zgleda kot da je navoj fuč :/ Sem dal vn, vidu, posnel, poslal mail, dal vse nazaj v škatlo in šel v kafano na pir 😅 Sam so mi poslal mail za 15 min naj prkloplm na B pa sviram dokler ne razrešjo, tko da sem pršu ob polnoči s kafane in spet vse s škatl, prklopt vse, nastavt streamer ...  #teskoje

Povezava do prispevka

Aja, pa če kdo cinca kaj v smeri Cambridge Audio do konc decembra imajo akcijo, da se dobit večino AX in CX serije za 100 do 200€ po komadu skonto. Sem imel v planu po korakih menjat komponente, samo danes se špara samo ko se troši (pa na gnoju strokovnjaki itak priporočajo, da se ne drži preveč denarja na banki ampak stacka fizične dobrine).

 

https://www.cambridgeaudio.com/eur/en/award-winning-sound-now-for-less

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...