Skoči na vsebino

[PS4] Ghost of Tsushima


Priporočeni prispevki

Kdo ve če se upgrade in dlc stvar da kupit če si v drugi regijo ,.. (rad bi kupil na svojem primarnem PSNu) in ne da kupujem britanski PSN kartice,.. ?? 70 pa res ne dam,.. ja DLC + JPN VOA + Dualsense + 3dAudio + higher reso je super ,.. ampak vseeno bi raje upgrejdal.

Povezava do prispevka

the world is yours bigboss, najboljsi AC zame. sam da to ni AC. combat je na lethal+ s polno ritjo vsega se vedno uzivantski, ni pa to GoW nivo, al neki. sam to je res vrhunsko nadomesceno z japonsko atmosfero like no other, z zaprtimi slusalkami jizzam skos. kolk si ti vanili dal oceno?

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

men je pa glih GoT open world to, zarad cesa sem navlecen. ko sem uletu na otok, sem prvo vlozil skilla v nova winda. taming zivali je hud surpeise, lokostrelstvo malo manj. pol sem pa zagnal Wind of Charms in na cikcak poti do shrinea dozivel vse in se vec, zarad cesar praiseam ta game -  brez mape, brez taganja questov in ?, nada. sam jest in moj crni vranec, pa mali rumeni ptic.

 

9J5EBpX.jpg

 

 

 

je pa dodatek se bolj mracen in misteriozen :wub:

 

Spoiler

tkv7XFs.jpg

 

EPZDPTl.jpg

 

The Shrine

rWbp2hN.jpg

 

VT7TrHd.jpg

 

 

 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Ok popustil,.. ker mi je original zakon,.. končal nekje na 3/4, ker bil tako razpizden, ker mi na save fajlu ene par trofej ni popnilo,.. drugače bi platinumiral,.. Grem zdaj jovo na novo čez cel Director's cut v Haponščini,.. in res me zanima če bom opazil razliko med 1800pC in 4KC,.. Ker edino kar me je motilo je pmanjkanje Anisa ,.. me zanima če so dodali ali če rezolucija stvar izboljša,.. Fino da so dodali lockon itd,.. in haptiko in da vidim ta famozni 3d Sound.

 

Najbolje kar pa je je pa možnost na bumperje in trigerje dat napade,.. Kot Soulsborne,.. Kar je edini pravi način igranja vsega

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Yep še zmeraj ga seka,.. Bomo vidl če je expansion vredu,.. Drugače pa mislim da če imaš original,.. ni neki baš razlike,.. Ja malce bolj ostro je vse,.. ampak baje so popatchal soulsborne bumper attacke tudi na PS4 verzijo,.. tako da ne vem,.. fino je pa da zdaj imas lip synced japonski dubb,..  Bom videl kakšen je crow fight,.. ker na ps4 pro je performance tistega bosa padel framerate pod 30 pomoje.

 

554219640_GhostofTsushima_20210821135518.thumb.png.e1ff3ae422683b8f589c625bdf366bfb.png

Povezava do prispevka

Zadnji ''zima'' del lahko preigraš v 2h urah,.. (ker si praktično na koncu) Tudi za spucat vse je najmanj dela,..zlasti če končaš kampanijo, da se ti mapa odpre. (pa ena prvih misij je da odpreš nazaj cel otok, če se bojiš da boš sam sneg gledal dolgo),..Na PS5 je itak vse tako hitro da je skakanje po mapi v sekundi nekaj neverjetnega.  Iki otok je pa tudi relativno majhen,.. Ima pa ene par res kul bombončkov,..

 

spacer.png

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Jaz sem zdaj zacel igrat tole in mi je ful vsec. Prav bomba mi je..fajtanje....raziskujem..pokam stranske..sploh se mi ne mudi z glavno storijo.  Malo se vidi da so Sekirota spremlali…pa pri teh ki niso from..sepa fajt v obliki, tezje perfekt parry spect..ko da je bol pocasno/random…al pa se vsaj meni to dogaja.
Dopade se mi da ma res ful enih opcij za bildat lik…pristopov miljon..pol ko mas vse odklenjeno lahko delas kaj ces. 
 

V glavnem super popestritev da ga pocasi grindnem do EldenRinga. 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Verhusnki mi je spil…mislim da sem pred zadnjo misijo na prvem delu otoka..gremo strica resit..pa pucam se vse side queste …vprasaje..one glasbene….po poti ce srecam bandite jih potamanim…pomoje sn ze kar lepo overlevelan..ker brute pokam ko nc…sploh nevem kdaj sem nazadnje umrl.  Neko malenkost se mam pa sn reko toti bezirk.

 

vglavnem..ja..noice mi je :)…nvm kaj nisem ze prej nabavo.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Živjo!

 

Igram kak teden, se mi je p včeraj po intenzivnejšem igranju zgodilo, da se mi sam od sebe pojavi tale okenček za klicanje vetra/ piščali...in ne izgine. Obenem tudi ne dela

 

Do sedaj se je pojavil samo kadar si podrsal po ploščici, sedaj pa je stalno prisoten in nefunkcionalen...

 

Ne vem, ali sem ga v fajtu po nesreči vklopil ali je kak bug...

V nastavitvah nič ne najdem.

 

Do sedaj se je zgodilo že dvakrat, pomaga edino hard reset...

 

Je pa res da sem danes updatov verzijo.

 

Komu kej znano?

 

https://file.si/9Jjd/20211220-193029hdr.jpg

uredilo bitje pocast
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...