Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

@AdamSmit Je dosti odvisno od publisherjev, kok prej dajo review copyje in kere (online) featureje imajo disablane v igrici. Namco je bil očitno kar pripravljen in je oddal dovolj časa prej fejst spoliran špil, ki je očitno res odlomil folk. Tako da si imel na primer že včeraj tok review kopij naokoli, da je imel fextralife, glavni community, že na polno opisane min. - max. guide, kako optimizirat za optimalen level 120, boss strategije, statse za orožja, location guide, folk v commentih na polno komentira statse in se krega, uno res lol wat, kot da je špil izšel 2 leti nazaj :D

 

Maš pa tud siromake ki sploh ne dajo review copyjev opisovalcem, sam to je bolj redka praksa in tud mislim da opisovalcem ni preveč všeč hehe

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 5 minutami:

PC gaymer 90 - nov mejnik, a hkrati premalo svežega, preveč podobnosti Dark Souls, težki bossi, težko se orientirat

Jaz sem bil pa vedno prepričan, da so PeCe master race neki hard corovci iz maminih kleti. Zglea je edini hard coreovc iz mamine kleti mefisto s svojim svičem.

Povezava do prispevka

Pa sej ni važn ne eno ne drugo, ocene so passe, važn da mi razložijo kak je feeling s kontrolerjem, kok podobni sistemi so, a je kej ful preveč isto kot prej kar ne bi rabl bit (npr. A bo spet en del kjer si večino cajta zastrupljen lol), kako laufa na poljubnemu sistemu,.. take pičkarije. No, pa da ni polomija kot Cyberpunk al pa slabše od napovedanega tko k Dying Light 2

 

Raje podam svojo oceno kot da držim ocene drugih kot svete številke

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 19 minutami:

Sam ste smešni no. Taki fanboyi ste, da je vsaka ''kritika'' konec sveta. Meni so bolj lol ocene 100 kot pa 90.

Dobr Gatsuta včasih malo zanese :D 

 

Meni je sam fajn, da je zgleda res dobra igrica, toj to, upam da po dolgem času pade 9 ali 10 po Ćamirju

Povezava do prispevka

Je kdo v opisih kaj rekel glede performansa na PS5 in če je PS4 verzija res zaklenjena na 30fps? Sam namreč niti štapom ne taknem nobenga opisa ker tu je res vse spoiler in se prov trudijo kakega šefa pokazat ponavad...

 

 

  

Hernier reče pred 2 minutama:

Dobr Gatsuta včasih malo zanese :D 

 

Meni je sam fajn, da je zgleda res dobra igrica, toj to, upam da po dolgem času pade 9 ali 10 po Ćamirju

 

Zanese? Model je fucking najbolj garbage outlet kar jih je na svetu citiral lol :D Se spomnim ko smo to govno imel v slovenščino prevedeno. Res za kozlat nivo opisov je bil tisto. Sam ša WAB opis lahk linkaš ki bi bil bolj garbage tbh ;)

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 37 minutami:

LOL PC Gamer citiramo kot nek relavanten opis. Dej AdamSoft nared nam uslugo in klikn logout zgoraj desno al pa pejt nazaj onanirat na AC Valhallo :rofl:

Men ni tolk važno a je objektivno dober al slab špil. Govorim o opisih, ki so dokaj negativni, na koncu pa skoraj perfect 9/10 ocena.  Also, vsaj tolk relevanten kot Kris stuckman ali collider.

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...