Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 2 minutama:

Js sem probal za zajtrk ene pol urice, lih tok da vidim, vzel warriorja ampak sem se takoj spomnil, da je dual wield v soulsih mal lame. :D

Pomoje bom menjal

 

Sam dve stvari

 

mamica, skačem v souls igri, wtf 

open world -> :worship::worship:

nope

 

v trojki Sellsword Winbladi topijo vse po vrsti, sam L1, R1 mashas

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

@bitsurugi dej pogruntaj kako se nardi uno s passwordom, da je isti world za vse na istem passwordu.. coop invejdanje sporocila ipd

 

A misliš grupe? Saj ni kaj za pogruntat po moje, daš notri točno določen napis in vsi, ki imajo ta napis bodo prioritetno s tabo online, za coop, invazij etc.

 

Če daš passcode pa mislim, da vse ostalo izklopi in pokaže ZGOLJ tiste z istim passwordom.

 

Tak da jaz bom dal v GROUP1: mn3 

 

Pa dajte še vi, pa da vidimo, če se najdemo. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 minutama:

 

Damage ja, sam navadit se da ni blocka? 

na začetku mi je blo res uno tole ne bo šlo, potem pa nizek equip load pa samo čim več stamine in rolaj k je treba dodgat. TO je to, k se navadiš je zakon ne rabiš nobenga ščita razn GreenGrass na hrbtu :D

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 minutami:

na začetku mi je blo res uno tole ne bo šlo, potem pa nizek equip load pa samo čim več stamine in rolaj k je treba dodgat. TO je to, k se navadiš je zakon ne rabiš nobenga ščita razn GreenGrass na hrbtu :D

 

Verjamem, sam men je block tok integral del igre da bom pomoje menjal na samuraja

Sem sprobal, če so mogoče dodali to k majo ene igre, da lah kljub dual wieldu še vseen za silo blockaš 

Povezava do prispevka
kemik reče Pravkar:

 

Verjamem, sam men je block tok integral del igre da bom pomoje menjal na samuraja

Sem sprobal, če so mogoče dodali to k majo ene igre, da lah kljub dual wieldu še vseen za silo blockaš 

sej moje mnenje se je navezovalo samo na tisto k si reku da so dual wieldi bl meh v Souls seriji pa sm hotu sam rečt da niso. Ti valjda špilaj kak ti paše, vsekakor pa zgleda da bo špil mel visok replay vaule tko da boš težko zajebal kar koli boš že izbral

Povezava do prispevka

Pizda nocem vam tezit ampak na xboxu tece precej boljse.. aploh ni frej dropov in celo jebene barve so lepse

 

Ne

bitsurugi reče pred 38 minutami:

 

A misliš grupe? Saj ni kaj za pogruntat po moje, daš notri točno določen napis in vsi, ki imajo ta napis bodo prioritetno s tabo online, za coop, invazij etc.

 

Če daš passcode pa mislim, da vse ostalo izklopi in pokaže ZGOLJ tiste z istim passwordom.

 

Tak da jaz bom dal v GROUP1: mn3 

 

Pa dajte še vi, pa da vidimo, če se najdemo. 

Aja nisem nasel sem iskal pod setting sam je pod multiplayer

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...