Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

Eh tokrat nimam nič dopusta tako da boš z zobotrebcem prej obrnu ko jaz. 

 

PS4 verzija res fantastično laufa. Sploh mi pa ni jasno kako se lahko loada hitreje ko XS verzija. 

 

Ej zdaj grem novo igro na drgem ps z ps4 razlicico.. igra je ogromna, to bp maraton.. pa niti nisem vec v fprmi ne da se mi rushat.. naslednji teden pride gt7, uno bo treba probat.. prqv uno bmk kdaj bom obrnu..vzel sem si ga lagano.. 

 

drugace jaz stavim na @ke_kita

Povezava do prispevka

med tednom je na polno užgal kratek stik po dnevni sobi zaradi cheap kitajskega polnilca za laptop, tko pol metra modra strela je užgala iz štekarja, fuknilo ven vse varovalke, šel v kurac celotni hifi sistem :( mislim da ni nič glavnega skurjeno (ta glavni zvočniki in woofer še delajo), TV tudi dela, je pa čist razštelalo reciever, tako da moram igrati na TV zvok.

 

In zato nisem še štartal ta novih Soulsov, ker bi pač rad max experience :( Tko res totalen bullshit move res

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

med tednom je na polno užgal kratek stik po dnevni sobi zaradi cheap kitajskega polnilca za laptop, tko pol metra modra strela je užgala iz štekarja, fuknilo ven vse varovalke, šel v kurac celotni hifi sistem :( mislim da ni nič glavnega skurjeno (ta glavni zvočniki in woofer še delajo), TV tudi dela, je pa čist razštelalo reciever, tako da moram igrati na TV zvok.

 

In zato nisem še štartal ta novih Soulsov, ker bi pač rad max experience :( Tko res totalen bullshit move res

Dobro ajde, lahko vsaj Snowrunnerja furaš naprej, za to ne rabiš max experience :D 

Povezava do prispevka

Kako je včer minil dan, od 14h ko sem zaključil s šihtom doma... jaoo.

 

Zaenkrat odkrivam mapo, naletim na odfuk like, z nekaterimi se poigram, nekateri mi j. m., uživam.:D

 

Igram na PS5 pa imam vprašanje - še komu občasno drifta kontroler? Meni vsake toliko na določenih lokacijah začne srat in mi lik obračat v levo, malo večji krog bi delal, če ni ovir. PA me zanima, je to del omenjanih težav ob launchu al je meni ravno zdaj začel jebeni kontroler driftat? K sreči imam rezervo, ampak bi rad bil ziher.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 minutama:

Kako je včer minil dan, od 14h ko sem zaključil s šihtom doma... jaoo.

 

Zaenkrat odkrivam mapo, naletim na odfuk like, z nekaterimi se poigram, nekateri mi j. m., uživam.:D

 

Igram na PS5 pa imam vprašanje - še komu občasno drifta kontroler? Meni vsake toliko na določenih lokacijah začne srat in mi lik obračat v levo, malo večji krog bi delal, če ni ovir. PA me zanima, je to del omenjanih težav ob launchu al je meni ravno zdaj začel jebeni kontroler driftat? K sreči imam rezervo, ampak bi rad bil ziher.

Nisem opazil nobenga driftanja. Edino vsake toliko se v kakih ožjih hodnikih sfuka kameri in jo mal premetava in trese. Prav drift drift pa nič.

Povezava do prispevka

Lol kako glomazen je že prvi legacy dungeon ki je zavoljo dodanega skoka prepoln skrivnosti. Drugi pravi šef me je lomil uro in pol preden je padel... Melee only in brez summonov zaenkrat. 

 

Tole bom rabil 100+ ur za prvi skozi hod ker imam ocd da če vidim loot ne morem naprej dokler ne najdem pot do njega... 

 

P. S. 

Aja 3hp sem imel ko je padel šef lol :avadodo:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Lol kako glomazen je že prvi legacy dungeon ki je zavoljo dodanega skoka prepoln skrivnosti. Drugi pravi šef me je lomil uro in pol preden je padel... Melee only in brez summonov zaenkrat. 

 

Tole bom rabil 100+ ur za prvi skozi hod ker imam ocd da če vidim loot ne morem naprej dokler ne najdem pot do njega... 

 

P. S. 

Aja 3hp sem imel ko je padel šef lol :avadodo:

Kolko si bil level?

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Ene 33. Zajebal sem ker sem dal preveč pik v vigor (30) kar je brez veze v tej igri zaenkrat ker bi rabil več dmg delat... 

Ja..  ma 33 je proper souls izkusnja imo to si spucal lih prvi del in se kaj tko okoli

 

Ma ce spucas prej cel jug in vzhod lepo po vrsti, si pa ziher okoli 50

 

Plus mele je bolj zajebano igrat kot castin class itak

Povezava do prispevka
Spoiler

 

kako me je igra svinjsko potrolala, še zdej mi svic tece. najdem drugo skrinjo v igri, katere mist te teleportira na drug del mape. se znajdem na vrhu pecine nekih rusevin, aktiviram bonfire, gledam levo desno, spust ni mozen, ker lift od spodaj ni aktiviran, ok gremo pogledat naslednje cudo od bossa. jebeni giant, ga popraskam po podplatih, njegov life bar se ne premakne, zamahne cez celo areno. kul, pac se vidmo cez 50 ur al neki. se hocem prestavt nazaj na en bonfire in mi Miyazaki napise: you're trapped, find another site of grace. mrzu pot, a se ti zajebavas, ne bi se 1x zacel na novo, sem se dober najebu z nekaterimi 'mini' bossi na drugih delih mape, ker pac lutam ko blesav in sem under levelan, pa imam kar nekaj sveta odkritega. umrem parkrat, me igra ne jebe. levo v areni una vijola teleport lens naprava ne dela, desno skrinja s kul talismanom. ga poberem, umrem, in kar naenkrat lahko nardim travel na drug bonfire. :D:doctor:

 

pL47Ict.jpg

 

 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 18 minutami:
  Skrij vsebine

 

kako me je igra svinjsko potrolala, še zdej mi svic tece. najdem drugo skrinjo v igri, katere mist te teleportira na drug del mape. se znajdem na vrhu pecine nekih rusevin, aktiviram bonfire, gledam levo desno, spust ni mozen, ker lift od spodaj ni aktiviran, ok gremo pogledat naslednje cudo od bossa. jebeni giant, ga popraskam po podplatih, njegov life bar se ne premakne, zamahne cez celo areno. kul, pac se vidmo cez 50 ur al neki. se hocem prestavt nazaj na en bonfire in mi Miyazaki napise: you're trapped, find another site of grace. mrzu pot, a se ti zajebavas, ne bi se 1x zacel na novo, sem se dober najebu z nekaterimi 'mini' bossi na drugih delih mape, ker pac lutam ko blesav in sem under levelan, pa imam kar nekaj sveta odkritega. umrem parkrat, me igra ne jebe. levo v areni una vijola teleport lens naprava ne dela, desno skrinja s kul talismanom. ga poberem, umrem, in kar naenkrat lahko nardim travel na drug bonfire. :D:doctor:

 

pL47Ict.jpg

 

 

 

 Tega kurca gianta sem ubil in ni fuknil niti 3000 run. Fakoffff.

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...