Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 minuto:

4h sm igral pa sm prvo trofejo sele odklenu 😄 res je ogromna igrica, kamrkol gres je  neki k te ubije

 

 

Informativno, a se da ta multiplayer sporocila kako izklopit? Pac sej je cool da je tu in tam kako, sam zdj so res za vsak drek naspamana

Imaš play offline opcijo v nastavitvah (pod network - ikona globusa).

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Imaš play offline opcijo v nastavitvah (pod network - ikona globusa).

 

 

Tnx. Sj to lah pol kadarkol  nazaj vklopim al? Drgac men ni panike nekih duhcov gledat, sam en kp brezveznih sporocil je po tleh pa k te opozarjajo na nevarnost al pa lazejo 😄 DS3 nisem igral ob izzidu ampak sele kake 2 let nazaj pa ni blo tolk sporocil po tleh. Mogoc je sam zdj jih ogromn k je frisna igrca.

Povezava do prispevka

Ta sporočila v ER so katastrofa, sem dal šanso da vidim kako izgleda, pa mi je še večji umor kot pri DS, verjetno zato ker je open world. 

 

Rožice so recimo ful lepo vkomponiral, točno veš kaj lahko pobereš brez nadležnih svetlečih markerjev, pol pa ta sporočila na vsakih 5m :D

 

Povezava do prispevka

Narihtal špil, prišel do prvega bossa, ki me je seveda pojedel. Malo še skakal okrog, sedaj pa moram na pivo. FPS malo niha ja, ampak tole bi igral tudi če bi laufal z 20FPS:D Hec.......quality mode pa se mi vsekakor ne zdi igralen......ampak ta feeling ko začneš z novo FROM igro premaga vse :avadodo:

Povezava do prispevka

Na PCju se opazi mal stekanja/rubber bandinga na momente. Z maxXximum nastavitvami na 1440p (rtx3070) mam tam med 55-60fps.

 

Pri enem minibossu v prvem dungeonu mi je parkrat steknilo ravno sredi njegovega napada in je nadlezno k ti zjebe tajming.

 

Drgac pa ja, obvezno "Play Offline" v mreznih nastavitvah, da ne videvas teh sporocil po tleh. Semi mislil, da bo kaj filtrilalo, ko sem nastavil na "mn3" in "MN3" grupo, samo ni blo ne.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Ti si ga namreč v prvo, a ne? :huh:

Ma kje. Prva stvar, ki sem jo naredil je, da sem pomotoma preklopu na lok in pol bil v sekundi mrtev.

Pač mislu sem, da ti te prve bosse nabiješ v prvo v prvo, ne pa da reštartaš večkrat. Mit uničen. :D

Nisem mislu nič slabega. V bistvu me res zanima kolikokrat si ga ponavljal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...