Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

V glavnem jaz si jezusa predstavljam  ko wolverina, ko mu zabije sekiro sredi cela in tip se instantno regenerira.. na zacetku bi bil ko hippi ja.. ma ko bi dobil sekiro sredi cela, si bi slekel majico.. in uno, ko muten roshi iz dragon balla...

 

2100477395_BuffRoshi28PtP29.png.0f5b703b2b63015d471a4744b5ae22f1.png

 

Pol pa bi imel se super power, da kar njemu naredis, se zgodi tebi.. ne delaj drugemu tega, kar ne zelis, da ni drugi delali tebi... samo, da pac tip bi se instantno regeneriral, Kratos ne. To bi blo jeba :)

 

 

Povezava do prispevka

Egpicanski bi bli fajn, sploh bi blo carsko ce bi zacel z monoteizmom ki so ga mel in bi potem sele v kaki 2ki prilezel do polija ko bi drugi hotl tudi sedet na prestolu in bi jim seveda kot player pomagal.

 

Lah pa z minimum efforta refurbishajo v Rimske 

 

Glory of Rome is forever

 

news-reader-rome.gif

Trve roman bread for trve Romans

 

LP

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

jaz sem biased, ampak če smo dobil nordijsko mitologijo, bi tudi either kitajsko al pa japonsko mitologijo z veseljem sprejel v špilu ali dveh, potenciala je ogromno, egipčanski bogovi sploh nimajo nekih hudih štorij za sabo, tu so grki, nordijci in vzhodnoazijci, ki prednjačijo kar se mitologije tiče

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Sicer nimam pojma ali je res ali ne, sam mislim, da imajo egipčanski bogovi kr dosti lora. Vsaj glede na zgodbe iz filmov, ki sem jih kdaj videl.

Kar se mene tiče, mi je že sama estetika egipčanske mitologije res na polno carska in dovoljšen razlog, da bi igral ta setting.

This

 

Podobna nota:

Fvck, kaj mi je age of mythology delal :D

Na sploh sm/sm bil sucker za stari vek/antiko

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 44 minutami:

Pač sej lah se kej vkomponirajo, samo je verjetno veeeeeeeeeeliko lažje grško al pa nordijsko mitologijo verno prevest v špil, kot pa egipčansko. Preprosto ni tok dobr, vprašaj kogarkoli, ki se je učil mitologije sveta

Sej po moje mora kr držat. Predvsem grška mitologija je zanimiva, ker je polna drame, zaradi človeškega karakterja bogov. Se mi zdi, da je podobno pri nordijski. Egipčanski so veliko bolj ezoterični in bi znali bit bolj boring. Sam men imajo dosti bolj kul izgled kakor grški (ali nordijski).

Pa GOW razvijalci so si vedno jemali ogromno svobode pri konceptualizaciji bogov. RL lore je veliko bolj prizemljen.

 

unknown.png

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...