Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

Ima tudi capped in uncapped VRR, po mojem bom jaz kar capped na 60.

 

Zgleda, da je isti špil kot prej, samo večji. Še skoz shotty side aktivnosti in debilne MJ/useless kolegi misije. 
 

So pa bossi top, gameplay perfect in grafika/audio nora. 
 

Komaj čakam.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Ima tudi capped in uncapped VRR, po mojem bom jaz kar capped na 60.

 

Zgleda, da je isti špil kot prej, samo večji. Še skoz shotty side aktivnosti in debilne MJ/useless kolegi misije. 
 

So pa bossi top, gameplay perfect in grafika/audio nora. 
 

Komaj čakam.

40 fps vrr na LGju pa bo

Povezava do prispevka
seattle reče pred 37 minutami:

Sej je impresivno
Sam "with ZERO loading"
Kaj je pa tist 2-3 sekundi loading bar potem lol.

pa sej cel gaming je sestavljen na iluzijah

 

preveč smo jaded, to bi morali samo hajpati, samo bojim se da bo to edina res svetla točka špila (je pa rekel, da je zgodba najboljša Insomniac zgodba do zdej)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

Jp, u nulo :D folk, ki ga ne moti to kurčevo bruhanje sidequestov po mapi in nažiganje generičnega 100 in 1 opravila da ja ne popusti dopamin igralcu, bo ziher v sedmih nebesih. Pizda špil izgleda boljš ko 95% filmov v kinu. 


Ma saj to. Ne rabi bit vsaka igrica japonski arthouse za avtiste, včasih paše glupa akcijada, ki lepo izgleda. 
 

Povezava do prispevka

Edino kar men čudno zgleda so alfa efekti od daleč. To upam da je kak bug ker zgleda grozno. Drugače pa Insomniac res edini zaenkrat ki so v nulo izkoristli konzolo in Stipe SSD. Tole bo užitek preigrat a bom počakal na secondhand kopijo tko da ko bo kdo prodajal za max 40€ naj mi pošlje ZS.

 

 

Povezava do prispevka

A ni malo hecno v igrici, katere najboljša točka je dober traversal system, oglaševat fast-travel teleport? Smrt fast travelingom drgač, če ima igralec v tvoji igrici željo po fast travelingu, si naredil slabo igrico, 3/10 dobro je za koga je DaCapo bodičast grm level. Drgač zgleda res lepo, kapo dol :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 12 minutami:

 Drugače pa Insomniac res edini zaenkrat ki so v nulo izkoristli konzolo in Stipe SSD.

PRO nebo kaj drugače zato tudi sem mnenja, da je to generacijo totalno nepotreben. 1st party devi bojo konzolo izkoristili. Ostali pa bo kot je sedaj. 1st party igre so pa tudi očitno vedno redkejše vsako leto.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Tudi meni se pro to generacijo ne zdi potreben. Tbh 98 % igric deluje samo pol procenta lepših kot na pro izvedbi prejšnje generacije, tu pa tam kak 1st party da je mal lepši, to je pa to. Razni Ubisoft, EA ipd. špili bi še naprej komot laufali na PS4 pro. Za tistih 5 mega lepih first party igric, ki še bodo izšle do konca generacije, pa ne bodo dali ven pro konzole pomoje 

Povezava do prispevka

plus tole: 

Tijuana reče pred 30 minutami:

1st party igre so pa tudi očitno vedno redkejše vsako leto.

 

 

 

A je zdaj po izidu Spidermana 2 sploh še kakšen AAA Sony špil napovedan, ki je tak SP spektakel, ki bi rabil več powerja? Iskreno iz glave, brez da bi šel googlat, ne vem povedati enega samega naslova, ki bi bil v produkciji.

 

ahhh, sweet sweet Jim :wub:  :wub: 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 27 minutami:

Tudi meni se pro to generacijo ne zdi potreben. Tbh 98 % igric deluje samo pol procenta lepših kot na pro izvedbi prejšnje generacije, tu pa tam kak 1st party da je mal lepši, to je pa to. Razni Ubisoft, EA ipd. špili bi še naprej komot laufali na PS4 pro. Za tistih 5 mega lepih first party igric, ki še bodo izšle do konca generacije, pa ne bodo dali ven pro konzole pomoje 

 

Pozabljaš na en bistven element in sicer framerate.

Ja glede izgleda imaš prav ampak razlika med 30 in 60 je pa imo velika. 

 

Pro bo tako kar must have in bo padel day 1

Povezava do prispevka

Raytracing za odseve je waste of resources. Raytraced audio in ostali manj opazni bombončki so 10x boljši za igralno izkušnjo. 
 

 

Ne razumem pa ene stvari. Univerzalno kritiziran aspekt predhodnikov so bile uber slow misije z MJ in ostalimi priseski. Niso bile fun, challenging, zelo malo so prinesle iz vidika zgodbe, skratka nekaj kar lahko bp odrežeš iz dvojke and no one would care.

 

Ampak ne, baje jih je še več kot prej. The fuck? A je nemogoče naredit pavzo akcije na drug način kot je 5 minutni cut scene in 10 minutni segment sneakanja z nekim retardom, ki ni Spiderman?

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...