Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

+1 @ Galko

 

Ne vem če obstajajo bolj 7/10 (5-6/10 po beležnici) špili kot špili od Insomniaca. PS5 Ratchet ima brutalno grafiko, da bi si pobiral čeljust s tal, a kaj, ko ima vsega skupaj 2-3 zanimive planete po designu, ostalo pa vse dolgočasno, tako da se ti na koncu igrice zdi, da ima zelo povprečno grafiko, ker je pač vložena v taka povprečna prizorišča. Spider-Man ima fantastično mesto, ki je zdaj bojda skoraj podvojeno po trailerju sodeč, ampak kaj ti to pomaga, ko začnejo pokat tako dolgočasne aktivnosti, kot so tisti "random zločini", ki si jih moral reševat v vsaki coni med swinganjem po mestu. Jaz se spomnim, da sem začel igrat Spider-Mana in bil res hyped kero hudo vzdušje in mehanike gibanja, pa ni mi deloval bloated, to bom obrnil na 100 % ayyy, pol pa začne špil vsake pol ure dozirat nov collectable ali vrsto side-aktivnosti, tako da na koncu postane bloated as fuck. Sem samo obrnil main story, malo poswingal po mestih in naredil side activity s fotkanjem, pol pa fuknil disk iz kojnzole 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Nikoli mi ne bo jasna ta norija američanov nad capeshitom. :avadodo:

 

Meni je bila v osnovi cool, samo so pač zapretiravali od Marvela naprej. Saj vem, da so itak vsi te heroji obstajali že desetletja, samo dokler so bili samo v tiskani obliki, so bili dosti bolj obskurni. Pač nek krog čudakov se je poistovetil s tem ali onim herojem. Zdaj od MCU booma dalje pa so probali vsakega od teh herojev narediti cool in filmskega, kar jim je pomoje nekaj časa uspevalo, potem pa je začelo padati in je postalo cringe. 

 

Jaz sem naredil cel krog. Bil mi je kul Batman in Batman Returns, potem sem gledal Nolanove Batmane in pri užival, pol masoven kos tega MCU-ja, nekatere v kinu, nekatere doma, nekateri so mi bili okayish, nekateri dobri, nekateri smeti, dokler mi ni vse začelo it na kurac. Ko me zdaj kdo kaj vpraša o superherojih, sem nazaj na mnenju "men je kul Batman Returns lp" :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Nikoli mi ne bo jasna ta norija američanov nad capeshitom. :avadodo:

Ljudje rabijo svoje junake. Če je tak k rad gobca in se premika po znanem mestu, pa še tok bolš.

 

Men je Spidey kul lik, samo bolj v stripih kot v filmih. Isto Deadpool, ki pa je bolj antijunak.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 43 minutami:

Meni je bila v osnovi cool, samo so pač zapretiravali od Marvela naprej. Saj vem, da so itak vsi te heroji obstajali že desetletja, samo dokler so bili samo v tiskani obliki, so bili dosti bolj obskurni. Pač nek krog čudakov se je poistovetil s tem ali onim herojem. Zdaj od MCU booma dalje pa so probali vsakega od teh herojev narediti cool in filmskega, kar jim je pomoje nekaj časa uspevalo, potem pa je začelo padati in je postalo cringe. 

 

Jaz sem naredil cel krog. Bil mi je kul Batman in Batman Returns, potem sem gledal Nolanove Batmane in pri užival, pol masoven kos tega MCU-ja, nekatere v kinu, nekatere doma, nekateri so mi bili okayish, nekateri dobri, nekateri smeti, dokler mi ni vse začelo it na kurac. Ko me zdaj kdo kaj vpraša o superherojih, sem nazaj na mnenju "men je kul Batman Returns lp" :D 

Fak, bolje ne bi mogel opisati moje izkušnje. :D

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Meni je bila v osnovi cool, samo so pač zapretiravali od Marvela naprej. Saj vem, da so itak vsi te heroji obstajali že desetletja, samo dokler so bili samo v tiskani obliki, so bili dosti bolj obskurni. Pač nek krog čudakov se je poistovetil s tem ali onim herojem. Zdaj od MCU booma dalje pa so probali vsakega od teh herojev narediti cool in filmskega, kar jim je pomoje nekaj časa uspevalo, potem pa je začelo padati in je postalo cringe. 

 

Jaz sem naredil cel krog. Bil mi je kul Batman in Batman Returns, potem sem gledal Nolanove Batmane in pri užival, pol masoven kos tega MCU-ja, nekatere v kinu, nekatere doma, nekateri so mi bili okayish, nekateri dobri, nekateri smeti, dokler mi ni vse začelo it na kurac. Ko me zdaj kdo kaj vpraša o superherojih, sem nazaj na mnenju "men je kul Batman Returns lp" :D 

na začetku so bili kar dobri ti marvel filmi ker nikoli prej nismo dobili kaj takega. Čez čas pa vidiš da ima vsak superhero skoraj identičen karakter. Meni isto Batman sede najbolj ker je edin ki deluje malo bolj realen. Ostali filmi so postali preveč copy paste. Prav točno veš kdaj pride nek cheesy one liner.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

gledal The Boyz prvo sezono, res top shit, captain america je absoluten bog moških :D :D :D A so ostale sezone tudi tako tr00 ali so ratali softiči? Nekak si ne predstavljam, da bi tako alfa in omega cis white male XXX bad boy lahko haral naokrog v 2023, zih mu odrežejo kurca al neki :D 


Naslednje sezone so brutal, prva je v primerjavi kot Marvel serija. Le v drugi grejo heavy v alt right nazi plot, ampak izpade še tolk bolj hillarious. 
 

Povezava do prispevka

Ni spoiler, samo kratki imdb opis epizode v tretji sezoni :D

 

Spoiler

You’re invited to the 70th Annual Herogasm! You must present this invitation in order to be admitted! Same rules as always: no cameras, no non-Supe guests unless they sign an NDA and they’re DTF, and no telling any news media! It’s BYOD, but food, alcohol and lube will be provided! And please remember to RSVP so we can get an accurate headcount for the caterer!

 

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...