Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

 

Hernire reče Dne, 15. 9. 2023 at 10:26:

+1 @ Galko

 

Ne vem če obstajajo bolj 7/10 (5-6/10 po beležnici) špili kot špili od Insomniaca. PS5 Ratchet ima brutalno grafiko, da bi si pobiral čeljust s tal, a kaj, ko ima vsega skupaj 2-3 zanimive planete po designu, ostalo pa vse dolgočasno, tako da se ti na koncu igrice zdi, da ima zelo povprečno grafiko, ker je pač vložena v taka povprečna prizorišča. Spider-Man ima fantastično mesto, ki je zdaj bojda skoraj podvojeno po trailerju sodeč, ampak kaj ti to pomaga, ko začnejo pokat tako dolgočasne aktivnosti, kot so tisti "random zločini", ki si jih moral reševat v vsaki coni med swinganjem po mestu. Jaz se spomnim, da sem začel igrat Spider-Mana in bil res hyped kero hudo vzdušje in mehanike gibanja, pa ni mi deloval bloated, to bom obrnil na 100 % ayyy, pol pa začne špil vsake pol ure dozirat nov collectable ali vrsto side-aktivnosti, tako da na koncu postane bloated as fuck. Sem samo obrnil main story, malo poswingal po mestih in naredil side activity s fotkanjem, pol pa fuknil disk iz kojnzole 

Res upam da bo dvojka imela boljši open world in te side activities. Core gameplay še vedno en izmed najbolj zabavnih ever v igrah, sam kaj ko je ostali del špila kot nek copy paste Assassin's creed open worlda. Pač ja tak blockbuster vibe sam hkrati igri manjka mal duše tako kot tem blockbuster Marvel filmom.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Model...

 

Najpomembnejša igra letos, GOTY 2023 in tehnološko tour de force katerem lahko PC in Xbox samo pofafata rit :happy:

 

tomazek:

 

...ma dobro je za koga je....bo za kupit na kaki razprodaji čez kako leto....

 

:rofl:

 

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
gojc reče pred 15 minutami:

Najpomembnejša igra letos, GOTY 2023 in tehnološko tour de force katerem lahko PC in Xbox samo pofafata rit :happy:

Jaz bi igral samo zaradi tega. Mi pa OG igra ni bila neki všeč. Verjetno bom v soboto (al kaj pride tole vun) že limal skrinšote

Je pa tole (kar se tiče tehnične plati) tisto "postavljeni novi standardi (ala ER, Zelda) " pol pa dobiš starfild pa jedi survivor...

Povezava do prispevka
AMF reče pred 7 minutami:

Jaz bi igral samo zaradi tega. Mi pa OG igra ni bila neki všeč. Verjetno bom v soboto (al kaj pride tole vun) že limal skrinšote

Je pa tole (kar se tiče tehnične plati) tisto "postavljeni novi standardi (ala ER, Zelda) " pol pa dobiš starfild pa jedi survivor...

Novi konzolni standardi😁 

Zgleda drugače zelo dobro se strinjam👍

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...