Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Evo za sabo imam dobrih 50 ur in 45% completion naredil sem pa lvl 22 main quest. Dejansko so se sigurno ful zgledovali po Witcher 3 in stranski questi overall so dejansko celo boljši imo. Seveda pa dvomim da bo kaj doseglo Red Baron side quest. Zdej gre pa igra na pavzo za nedoločen čas... Elden Ring here we come! 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 35 minutami:

Evo za sabo imam dobrih 50 ur in 45% completion naredil sem pa lvl 22 main quest. Dejansko so se sigurno ful zgledovali po Witcher 3 in stranski questi overall so dejansko celo boljši imo. Seveda pa dvomim da bo kaj doseglo Red Baron side quest. Zdej gre pa igra na pavzo za nedoločen čas... Elden Ring here we come! 

 

Se strinjam. Je pa res, da to tudi teoretično ne more, ker lepota Red Barona in W3 je imeti različne odločitve, ki drastično vplivajo na samo štorijo in razplet. V Horizon so šli na to, da nič ni missable, tako da takih RPG elementov nima, kar ni nujno slabo, saj tako se ne moreš ''zafrknit''. V tem je tudi HZD2 drugačen od W3 (pazi: drugačen, ne boljši ali slabši).

 

Po drugi strani jih tudi ne moreš primerjat v combatu, gre za čisto drugačne vrste špil. Pri W3 tudi ne moreš imet vseh skillov, pač moraš na nek način izbrat tvoj playstile, v HZD2 pa imaš lahko čisto vse skille iz skill treeja.

 

So mi pa main misije bistveno boljše tukaj kot v Witcherju, v smilsu cinematičnosti, so dokaj podobni Unchartedu, kar nor tempo/pacing imajo za moje pojme.

Povezava do prispevka

Majkemi, bolj ko igram, bolj mi je vseč. Še vprašanja na mapi mi je fun odkrivat. Pa super, da je veliko ognjev, da nisi nikoli predaleč ob hitrem potovanju.

 

Pa ne spomnim se več iz zero dawn, samo število robotejev se mi zdi 2-3x večje. :avadodo: po tipu.

 

Ko se skrivaš v travi in pizdun dojame, da znaš bit tam in se čisto približa. :avadodo:

 

Side questi tudi super. 

 

Pa na ps4 laufa bp. Tudi konzola se ne dere nenormalno. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...