Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 23 urami:

končno lahko ves HUD daš na always off. Mana za lastnike OLED tvjev :D

Imam oled (don't care for burn in) ampak immersion v detajle grafike/sveta naredi res šele HUD Off. Slava vsem developerjem, ki so pogruntali, da se hud prižiga z attack buttonom sicer pa izgine. Kapo dol, zrezek gor in amen! Vsi ostali so na windows 95. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 urami:

Jaz pa, zelo redke igre tako obožujem in si jih želim otežiti, da bi bil pripravljen dodatno lutati okrog brez Hud-a. Fak, sploh si ne predstavljam večine open world iger dolgih 100 ur, da bi še sam vse iskal (AC, GoT, Far Cry...). 

Ma saj ne mislim, da bi izklopil komplet HUD, ampak pač nepotrebne stvari.

 

Recimo za Witcherja 3 sem se zelo trudil, da sem si naredil optimalen HUD, ker privzet je katastrofalen. V bistvu sem imel na koncu vklopljen samo mini-map. Sem probal igrat tudi brez mini-mapa, ker imam zelo rad raziskovanje in sem mislil, da se bo dalo tako igrat. Pridem do prvega questa in mi nek momak pove, da naj raziščem neko hišo na hribčku. Začnem lutat okoli, prelutam pomoje 3 kilometre okoli, nakar cel obupan vklopim nazaj mini-map. No, to kar je bil "hrib" za NPC-ja, je bila random enometrska vzpetina, ki niti slučajno ni spominjala na hrib :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 minutami:

Ma saj ne mislim, da bi izklopil komplet HUD, ampak pač nepotrebne stvari.

 

Recimo za Witcherja 3 sem se zelo trudil, da sem si naredil optimalen HUD, ker privzet je katastrofalen. V bistvu sem imel na koncu vklopljen samo mini-map. Sem probal igrat tudi brez mini-mapa, ker imam zelo rad raziskovanje in sem mislil, da se bo dalo tako igrat. Pridem do prvega questa in mi nek momak pove, da naj raziščem neko hišo na hribčku. Začnem lutat okoli, prelutam pomoje 3 kilometre okoli, nakar cel obupan vklopim nazaj mini-map. No, to kar je bil "hrib" za NPC-ja, je bila random enometrska vzpetina, ki niti slučajno ni spominjala na hrib :D 

Pravi slovenac, ve da pod 1000m nadmorske višine ni hrib :D

Povezava do prispevka

Aja drgač pa sem zaštartal Horizon 1, ker hočem pred 2 it skozi še DLC, ki ga nisem nikoli igral. Sem malo lutal po OG mapi in pol šel v DLC, kar hud. Carski twist, da je Tallneck zamrznjen in ga moraš reševat, ker v OG igri so vsi samo hodili naokrog. Mimogrede, a v dvojki tudi mapo aktiviraš s Tallnecki? Te mehanike drugače ne maram preveč. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 36 minutami:

Aja drgač pa sem zaštartal Horizon 1, ker hočem pred 2 it skozi še DLC, ki ga nisem nikoli igral. Sem malo lutal po OG mapi in pol šel v DLC, kar hud. Carski twist, da je Tallneck zamrznjen in ga moraš reševat, ker v OG igri so vsi samo hodili naokrog. Mimogrede, a v dvojki tudi mapo aktiviraš s Tallnecki? Te mehanike drugače ne maram preveč. 

 

Jup, ampak imaš še fog of war, pa vsak tallneck ima še bolj domisleni kvest kot tisti iz DLCja od enke. Vsak jezelo drugačen.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 23. 2. 2022 at 18:47:

Sej to štekam, samo ko si misliš kako bi lah z naskokom imeli GOTY (oz izrazitega kandidata za GOTY), če bi špil imel nek breathing space, ne pa da vsakič ko pride nov Horizon ven, da morjo levo pa desno pogledat, da ne bo kak Bloodborne 2 al pa Witcher 4 prpizdil

 

Pač škoda je, če bi jim ratal decembra vem fuknit, bi vsi samo o Horizon govoril zdele

Jaz sem napovedal Bloodborne 2 in Witcher 4 takrat, ko pride Horizon 3, bomo vidli :ninja:

Povezava do prispevka

Sej ne pravim, da bo Witcher 4 dober špil, samo da bo večji hype kakor za Horizon 3. Tud če na koncu Horizon proda več izvodov, privotni hype je vseeno hype, ki bo ukradel pozornost Horizonu. Sej meni je vseeno, samo res nimajo sreče, ker vem kako je to, ko se nekaj izda pa se o nečemu drugemu veliko več govori

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Sej ne pravim, da bo Witcher 4 dober špil, samo da bo večji hype kakor za Horizon 3. Tud če na koncu Horizon proda več izvodov, privotni hype je vseeno hype, ki bo ukradel pozornost Horizonu. Sej meni je vseeno, samo res nimajo sreče, ker vem kako je to, ko se nekaj izda pa se o nečemu drugemu veliko več govori

 

Narobe si me razumel. Hype Witcherja bo sigurno velik, časovna komponenta je praktično nemogoča glede na kaos v CDPR.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 16. 3. 2022 at 13:07:

Pomoje je možno da pridejo Horizon 3 in Witcher 4 ven leta 2026 ali 2027

 

Ampak ja, I get it

Horizon 3 bo prišel pred 2026, to si lahk sigurn

 

GG so ratali ogromen studio in zelo verjetno je H3 že pošteno v predprodukciji

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 16. 3. 2022 at 5:37:

Včeraj začel nazaj igrat in bil pozitivno presenečen glede grafike v 60fps načinu! In pa ja res hecno kako se jim je že drugič zgodilo da niso ravno najbolje ujeli datuma izida... :D 

 

FNNTlMLVIAEV4R3?format=jpg&name=small

 To je res kiks.

 

Jaz povsem dal na stran FW, saj raje nabiram runes v Elden Ring in probam kakega bossa ubit, za  sprostitev pa dirkam v GT7. 

 

Vsak dan si rečem pa jutri spet mal zaženem FW, a pol itak zmanjka časa,  zdaj pa si že govorim a sploh še obvladam mehaniko igre, mogoče gre tudi za moj problem, ko v večini primerov po 20 urah zanimanje za igro drastično upade. 
 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...