Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 3 minutami:

Al pa mogoče počakamo, da igra pride ven, dejansko dokončana, pa začnemo trollat, janširat in swj-irat.

 

Glih dokler se čaka je treba nekaj pisat, da se zafila čas do izida... Špekulacije so sestavni del praktično vsega dokler ne ugleda luči sveta. Če ne lahko temo do izida tudi zaklenemo, če nima smisla komentirat govoric ipd. 

 

Drugače pa, točno to kar je napisal, Galko. Ne bi besedice rekel, če je lik, zasnovan kot pač je in četudi bi bla totalno odurna, debela baba ipd. Me, pa moti, ko se nekaj naknadno spreminja... Še posebej z nekimi bednimi izgovori. 

Povezava do prispevka

Ja, ampak mi se ne pogovarjamo tu o igri, mehaniki igre, misijah, tehnični dodelanosti. Ampak o tem ali je Aloy res malo buckasta, ali jo je mogoče paparaci ujel glih ko je zapustila zobozdravnika, ali je mogoče šla babici v Bosno na domači burek in ostala 14 dni.

 

Ampak ja, le pogumno naprej.

Povezava do prispevka

Vsake oči majo svojega malara :)

 

Vučko3 reče pred 1 minuto:

Ja, ampak mi se ne pogovarjamo tu o igri, mehaniki igre, misijah, tehnični dodelanosti. Ampak o tem ali je Aloy res malo buckasta, ali jo je mogoče paparaci ujel glih ko je zapustila zobozdravnika, ali je mogoče šla babici v Bosno na domači burek in ostala 14 dni.

 

O vsem v zvezi z igro ima smisla debatirati. Ravno o mehaniki in zgodbi boš lažje debatiral kasneje. Sedaj pa o tem kaj vidimo.

 

P.S.: Jaz sprva tega itak ne bi sploh opazil, če se ne bi izpostavilo tukaj. Tu pa je itak moj edini vir informacij o igrah.

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Leva Lara fenomenalen badunkadunk, desna Lara ravna ko vrata. Sam ne vem zdaj kaj hočemo, levo ali desno? Ali se še nismo dogovorili?

Point je bil, da je bil prvi model narejen po voice actress, ki jo je igrala in je na koncu izpadla malo preveč ženstveno in premalo bojevniško. Pol so jo ojačali in je folk na internetu znorel, ker ni bila več tako gugugug cute. Krneki.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Itak. Premalo nedoraslih alpha male fanov zaposlujejo.

 

Cel čas ne razumeš kaj hočem povedati al pa si spustil ven prej, ko sem napisal. Ni problem kako je lik zamišljen. Problem je, ko se naknadno gre nekaj spreminjat iz nekih bizarnih razlogov. Če bi bila Lara, Xena, Aloy....... v osnovi zamišljene kot grde babure, brez kakršne koli simpšatičnosti in mimo vsake lepote.... ne bi bilo sploh problema.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

Cel čas ne razumeš kaj hočem povedati al pa si spustil ven prej, ko sem napisal. Ni problem kako je lik zamišljen. Problem je, ko se naknadno gre nekaj spreminjat iz nekih bizarnih razlogov. Če bi bila Lara, Xena, Aloy....... v osnovi zamišljene kot grde babure, brez kakršne koli simpšatičnosti in mimo vsake lepote.... ne bi bilo sploh problema.

Mislim, drugega kot NO U, ti res ne morem odpisat lol.

ke_kit reče pred 38 minutami:

Še enkrat še z moje strani.

 

Point je v tem, da je isti faking model kot prej.

Kvečjemu so naredili to napako, da niso upoštevali kako bosta osvetlitev in skin shaderji vplivali na izgled modela in bi jo morali shujšati, da se bolje ohrani izgled izvirnika.

Če primerjaš proporce in širino obraza, je vse identično kakor v enki.

 

Upam, da bo kak odgovor s strani devov ali so dejansko spremenili proporce obraza, ali ne.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni je všeč leva, nasploh mi je 2018 Lara lepša od 2013 pa sem krščen cisspolni hetero beli moški

 

Drugače pa v tazadnji Raiderki (SOTR) lahko v photo mode nastaviš, da je Lara še bolj buffed, prav nek buffed slider imaš 

 

 

Toj to v lajfu 

 

Drgač pa mi je res smešna želja po tem, da bi vse ženske v igricah bile narejene po neki najbolj klišejski japanezerski shemi tega, kar je seksi. Jst bi dal, da mora kupec igrice uletet buffed s sixpackom in pol dobi beauty edition, če pa pride klasični zamaščen mn3čar z vampom pa dobi fat Aloy editon igrice :D 

Povezava do prispevka

Na sploh pa najmanj razumem zakaj se zdaj tu napada stran, ki ji pač nova Aloy ni všeč? :D Zakaj ne bi smel povedati, da mi je totalno antipatična? Zakaj ena stran nima pravice izraziti nestrinjanja z odločitvami?

 

Jaz zdaj po svojem 40 letu prav gotovo ne bom več spreminjal pogleda na svet. Pa, če je po mnenju nekaterih pač zabačen, pač je in bo tak tudi ostal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Point je bil, da je bil prvi model narejen po voice actress, ki jo je igrala in je na koncu izpadla malo preveč ženstveno in premalo bojevniško. Pol so jo ojačali in je folk na internetu znorel, ker ni bila več tako gugugug cute. Krneki.

 

Ja sej ampak a ni ravno to ful problematično, da ne rečem seksistično.

Za model so najeli in skenirali živo osebo ampak ker je ta rl prelepa in preveč ženstvena jo bomo v naslednjih delih pogršali in naredili bolj možato :rofl: 

Zakaj mam občutek, da je to kar nekako ok , če bi bilo pa obratno bi bil pa cel hudič :D

 

Povezava do prispevka

@tomazekJaz ne napadam folka zaradi tega, ker jim nova Aloy ni všeč. Men že v izvirniku ni bila neki. Tukaj pa deluje še zabuhlo in mi je še manj privlačna.

Jaz sem samo mnenja, da se folk, ki pizdi nad devi "ker so jo naredili bolj debelo" moti. Niso je naredili bolj debele.

 

Drugače so mi te twitter drame samo na polno smešne.

Povezava do prispevka
gojc reče Pravkar:

Ja sej ampak a ni ravno to ful problematično, da ne rečem seksistično.

Za model so najeli in skenirali živo osebo ampak ker je ta rl prelepa in preveč ženstvena jo bomo v naslednjih delih pogršali in naredili bolj možato :rofl: 

Zakaj mam občutek, da je to kar nekako ok , če bi bilo pa obratno bi bil pa cel hudič :D

To je totalno res in se strinjam.

Sam po moje v primeru Horizona ne gre za isto stvar, ampak za nesrečno napako.

Povezava do prispevka

 

ke_kit reče Pravkar:

Drugače so mi te twitter drame samo na polno smešne.

 

No pa se strinjava. Kot pravim, jaz za te scene v veliki večini sploh ne bi imel pojma, če se jih ne bi tu prezentiralo, ker spremljam samo ta froum glede iger in občasno (pa še to full redko) kliknem na kak link, ki je tu priliman.

 

Potem pa si na podlagi tega ustvarim neko svoje mnenje. Mogoče res ni bolj zabuhla, ampak sem po tem kar je bilo predstavljeno tukaj sklepal, da je.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 14 minutami:

Ne vem kaj je narobe z Laro v 2018, dejansko zgleda boljše. Vsaj zgleda bolj pripravljena, da se loti pečine v Kongu in prefuka kanibalske sovrage. Aja, mogoče zato, ker je imela par let, da se ojača in pripravi na to.

to je afaik dobesedno razlog da so spremenil model

 

men je čist estetsko gledano res 2013 bolj huda, sam v Rise rata pa spoštovanja vredna

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...