Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

@ke_kit, ti ki si bolj v fohu -  koliko časa to vzame enemu pro facial dizajnerju, da iz lepe face naredi hoho debelušček fris - torej da malo skrije ličnice, razširi obraz in doda malo podbradka? Mu vzame 1 uro? In koliko še enemu programerju, da doda funkcionalnost izbiranja face v kodo? UX-erju, da ta slider izriše in ga doda v options? Je to vse skupi 3 ure dela?

 

pač če živimo v tako fuknjenem svetu, kjer

a) ena stran hoče, da je vse super woke

b) druga stran hoče, da je vse čimmanj woke

c) tretjo stran boli kurac in ji je vse skupaj smešno

 

Zakaj se potem take zadeve enostavno ne reši z možnostjo izbire?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

  

ke_kit reče pred 8 minutami:

Ne pomnim tega iz videa. Pa to uporabljaš ta izraz narobe. Inceli so tisti, ki branijo ženske.

 

Drugače se tip bolj ozira na tipe ala Amnesia, ki očitno pretiravajo. Shitposterje skratka.

Itak da se ne spomnis...

 

Pa imo "this man never talked to a wonam without paying her for favors first" blizje orise incela kot tvoja definicija.

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 4 minutami:

Saj to so se že v enki pritoževal, zdej je pač toliko let vmes se je bejba postarala in en mal zredila, tko pač gre ane, mogoče bo pa med igro, če bo velik tekala, potem shujšala al pa se še bolj zredila in rodila naslednika, next gen pa to... :P

Horizon Forbidden West continues six months after the events of Horizon Zero Dawn.  .... :P

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

@ke_kit, ti ki si bolj v fohu -  koliko časa to vzame enemu pro facial dizajnerju, da iz lepe face naredi hoho debelušček fris - torej da malo skrije ličnice, razširi obraz in doda malo podbradka? Mu vzame 1 uro? In koliko še enemu programerju, da doda funkcionalnost izbiranja face v kodo? UX-erju, da ta slider izriše in ga doda v options? Je to vse skupi 3 ure dela?

 

pač če živimo v tako fuknjenem svetu, kjer

a) ena stran hoče, da je vse super woke

b) druga stran hoče, da je vse čimmanj woke

c) tretjo stran boli kurac in ji je vse skupaj smešno

 

Zakaj se potem take zadeve enostavno ne reši z možnostjo izbire?

To napačnega sprašuješ, jaz se ne ukvarjam s 3Djem. Na pamet bi reku, da ni tako hitro, zaradi obrazne animacije/mimike. Če spremeniš model, moraš pol prilagoditi še vso animacijo, da ne pride do kakega clipanja mesha.

 

Drugače pa

Galko reče pred 5 minutami:

a) ful ful malo folka hoče, da je vse super woke

b) ful ful malo folka hoče, da je vse čimmanj woke

c) večino folka boli kurac in sploh ne spremlja teh twitter tier gluposti

Sem ti malo pofiksal.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 3 minutami:

Itak da se ne spomnis...

 

Pa imo "this man never talked to a wonam without paying her for favors first" blizje orise incela kot tvoja definicija.

Aja, točno. Same besede res ni v videu, sam to se približa ja.

In kaj naj zdaj? Jaz se dokaj strinjam z njim in mi je video še vedno kul. Problem?

 

Aja pa s takimi pasivno agresivnimi

[]D [] []V[] []D reče pred 5 minutami:

Itak da se ne spomnis...

kar lepo odjebi :)

Povezava do prispevka

V glavnem, tuki Aloy sploh ni bistvo problema, ampak na splosno trend na zahodu, da se glavne junakinje dela skoz manj privlacne (npr nova Lara).

Noben problem ni, ce je to pac kreativna odlocitev. Sam glede na zadnje case, imajo vsi art direktorji enak okus :)
In ni lih treba bit incel al karkol da so ti vsec privalcne zenske v igrah. Pa ce je glavna junakinja strong independant woman', zakaj ne more bit strong, independat pa se lepa? :)

Se prav, glede na trend, bodo glavni junaki pocas zacel konvergirat prot Georgu Constanzi, da se bodo mali debeluscki lazje poistovetili z glavnim likom? :D

Povezava do prispevka

Sam ma očitno Sony res neko direktivo obveznega ''gršanja''  :blink:

Zakaj pol sploh najamejo oziroma skenirajo prave igralce...

 

Selene iz Returnal:

 

Meet Returnal's Selene Scanned Face Actress Anne Beyer | PlayStationing |  PlayStationing

 

To majo ziher kakšne SJW testne grupe :rofl:

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 minutami:

Meni pa je nova Lara všeč (sploh v Shadowu) - in to ni neko weak ass sprenevedanje, pač dejansko mi je seksi. Konkretno bolj kot v Legends trilogiji, kjer bi naj bila še hot po mnenju interneta 

 

 

mnja, neki so osebni okusi, neki je pa funkcionalen dizajn outfita

 

in tukaj ti pa jaz kot diplomiran obramboslovec lahko potrdim, da je bila za bojevanje v džungli, polni teroristov, pasti, medvedov in dinozavrov, najbolje dizajnirana Lara iz prvega dela

 

image.png.e6a6dda971aa225b6bcfffa25d441236.png 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...