Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 6 minutami:

pa dobro, tole Laro bi jaz v tisočinki sekunde poročil, predstavil materi in za njo pustil kariero obetavnega marketingaša / se šel boriti za pravice indijancev

 

hja kolega, se bo pač treba postavit pred dejstvo, da imaš nižje standarde kot povprečen jocker mn3njalnik foromaš igralec igric igračk

 

fric reče Dne, 30. 5. 2021 at 11:01:

ko je Shadow of TR prišel ven pa se je amnesia pritoževal kok fat je Lara postala.

 

seattle reče pred 19 urami:

ampak na splosno trend na zahodu, da se glavne junakinje dela skoz manj privlacne (npr nova Lara).

 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 14 minutami:

Jah treba je razumet, da imamo opravka s subkulturo, ki v rl ne upa pristopit k zenski, pa jih narobe razporejene 1 in 0 toliko bolj prizadanejo.

 

jah res, itak sami inceli tle, ne da ma kup folka vsaj partnerja, če ne tudi naraščaja itd.

in men je dost glupo, da so šli spreminjat lik (sploh k ni niti kak reboot ala TR), ampak ekstra boli me pa ne :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Nima veze kaj je realno in ali je nališpana al ne. Lepe babe so ble od nekdaj del mainstreama. Pa to v vseh možnih vlogah. Lara Croft ne bi bila nikoli poznana širšim množicam, če ne bi bila taka "pičkurina". In to še vedno furajo na vzhodu, da dobijo horny mladce :D . Zahod pa gre (Evropa še na srečo ne tak)...

Nostalgija te dela mal neumnega. Poglej Slinchev post.

 

Galko reče pred 32 minutami:

pa dobro, tole Laro bi jaz v tisočinki sekunde poročil, predstavil materi in za njo pustil kariero obetavnega marketingaša / se šel boriti za pravice indijancev

 

dočim tisto zabuhlo šugo od Aloy V2 bi pa skrival v kleti pred frendi in pa pred seksom bi me po naklučju vedno bolela glava

 

 

isti tier :D 

Saj vem, da rad trollaš tu pa tam, sam od tebe bi pričakoval mal več modrosti, kakor od povprečnega ameriškega twitteraša, ki cherry picka bad camera angles.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Nostalgija te dela mal neumnega. Poglej Slinchev post.

 

No pa dobro, večina posta je bla itak napisanega v šali :D Ampak a res vi primerjate Laro iz časa, ko se niti ni dalo narediti bolje grafično in potem kasneje, ko je grafika nenormalno napredovala? Kako bi jo v tistem času potem naj naredili sexy, če je bilo neizvedljivo?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

Poglejte ono "Mefistovo punco" (nimam pojma kako ji je ime z onih YouTube viedov), ki je na podlagi svojega izgleda in prepoznavnosti... dobila službo kot programerka brez večjih težav in jo je še samo presenetilo :)

Alanah Pearce je pisateljica pri Sony Santa Monica, ne programerka. Dvomim, da jo je dobila ker je lepa. Sam ja, ti boš valjda old schoolersko naprej gonil stereotipe. :rolleyes:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

 

No pa dobro, večina posta je bla itak napisanega v šali :D Ampak a res vi primerjate Laro iz časa, ko se niti ni dalo narediti bolje grafično in potem kasneje, ko je grafika nenormalno napredovala? Kako bi jo v tistem času potem naj naredili sexy, če je bilo neizvedljivo?

Ne ne, jaz primerjam moje SEDANJE dojemanje old Lare in nove Aloy.

Štekam kaj bi rad povedal. Seks appeal se prodaja, sam eni imate res malo izkrivljen pogled na celotno zadevo. Osebno mi Aloy ni bila seksi niti v izvirniku, ampak trdit, da je sedaj grda, napram tistemu prej, pa je res krneki lol. Predvsem, ker obstajajo drugi screenshoti iz prezentacije, kjer ima faking identično strukturo obraza kakor prej.

 

Ponavljam. Po moje samo izgleda napihnjena zaradi slabe osvetlitve.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 3 urami:

Ta desna je men konkretno bolj lol. A to si bi namazala lip gloss, nanesla puder pa malo popravila obrvi s svinčnikom, preden gre klat sosednji klan? :D

 

Kolikor mi je jasno se kolje tudi androidne dinozavre v svetu, ki je narejen ne za realistično vizualno izkušnjo, ampak da si spočiješ oči na vsem lepem. Če bi Aloy bila pripadnica neolitskega kurganskega plemena preden so napadli Kukuteno-Tripiljce, potem okej, leva slika v takem primeru izpade še preveč nališpana.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

 

jah res, itak sami inceli tle, ne da ma kup folka vsaj partnerja, če ne tudi naraščaja itd.

in men je dost glupo, da so šli spreminjat lik (sploh k ni niti kak reboot ala TR), ampak ekstra boli me pa ne :)

sej Lara ma tud različne modele za vsak svoj špil, sam znotraj vsake serije so si relativno podobni

2013 je precej različna od Rise in Shadow in men je šla na slabše

špila sta mi vseen dogajala pune, lp

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

jah res, itak sami inceli tle, ne da ma kup folka vsaj partnerja, če ne tudi naraščaja itd.

in men je dost glupo, da so šli spreminjat lik (sploh k ni niti kak reboot ala TR), ampak ekstra boli me pa ne :)

 

Kot receno v rl zenske niti pogledati ne upajo 😀

 

 

Povezava do prispevka

Greznico ali gnoj?

 

Pomoje je folku preveč dolgčas na šihtu/doma pa se začnejo brezvezne debate. Sploh mi je smešno, ker ni bil noben backlash pri Returnalu, da glavni lik ni najlepša ženska ever...dokler se ni začelo o Aloy pogovarjat

 

Uizi modelčki, dejte kako drugo temo začet

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 12 minutami:

Greznico ali gnoj?

 

Pomoje je folku preveč dolgčas na šihtu/doma pa se začnejo brezvezne debate. Sploh mi je smešno, ker ni bil noben backlash pri Returnalu, da glavni lik ni najlepša ženska ever...dokler se ni začelo o Aloy pogovarjat

 

Uizi modelčki, dejte kako drugo temo začet

 

 

sej vem da je težko razmišljat ker je vseeno že kar toplo pa možgancelj hitreje zakuha pa fino je tud mal potrollat pa sem pa tja

 

ampak še enkrat

 

point je v tem, da se je šlo iz simpatčnega ženske (niti ne mega lepe ali seksualizirane) očitno nalašč narediti debelega vepra :D In če bi upal ugibati, zakaj je do tega prišlo, bi rekel, da zaradi tega, da se ugaja trenutni SJW klimi.

 

Dejmo še kakega črneca spremeniti v sequelu v mulata, v tretjem delu pa v belca, pa da vidimo, kaj se bo zgodilo, če smo že tok liberalni pa nam je vsem vseeno za kozmetiko :D Recimo Zion Willamson v NBA 20, 21 in 22 bi lahko šel v tako transformacijo :D 

 

To je vsa polemika, nič več, nič manj. Klele tlačit zraven Returnal, kjer se ama eden ni spotaknil v lika, ki je že od samega začetka mišljen tak kot pač je...  je pa samo trolling.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...