Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

@Galko Js sm uzel axe od godricka (lih ucer spravu atribute na zahtevano raven), pa mi je mal underwhelming, ne vem ce bom upgrejdal. Light attack je stab, strong attack je swipe (oboje dela enako dmga), special pa nek aoe knockback (2-3x), kr slow napad, mozno sicer, da zbije poise precej. Se mi zdi bl za trash wepn k pa za bose, morm se mal sprobat.

Povezava do prispevka

Js sm se zmeri bloodhound fang gang :D Mal prematurely sm zlvlal se nek kratek axe od unga deathbirda iz juga na +11. Hudo mi je zgledal, pa hotu sm neki hitrejsega met se. Sam v praksi ma RES kratek reach, tko da na konc falim pol napadov. Mogoce sprobam se dual wield, k dobim se kej carskega.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Jaz sem včeraj po moško melee only no summon, no magic, no range, no cheese se lotil ono Gargoylo pred Volkodlak NPCjem. Ene 10 min sem jo tepel z mojim orožjem, da sem ga sklatil, res ima nenormalno dosti HPja (oz. je očitno mišljena za kasneje, ko imaš boljše orožje). Dal mi je res lep halberd, ki ga bom najrž uporabljal, pa še neki.

 

Pol sem Renallo namlatil, res simple fight, padla v prvo, brez sleherne težave, se mi zdi, da je občutno lažja od Godricka ali celo Margita. Tudi Raya main dungeon je bil dokaj premočrten, z izjemo rooftopov (wow!) v primerjavi s kompleksnim Stormveilom. ''Našel'' sem tudi pot, ki jo Patches omenja, seveda Patches kot PAtches te lepo nategne in je čisto druga lokacija, kot jo on namiguje (in seveda je točno vedel, kaj se bo zgodilo) :D 

 

Sej kasneje ugotoviš zakaj končaš v Vulkanu in ne v Akademiji, ker je on pač del te nategunske covenante. Tam sem pobil oni duo boss ter se ''odrešil''.

 

Nato sem aktiviral velik lift za Plateau, tam pobil duo Tree Sentinelov (očitno ima From Nioh fetiše s temi double boss fighti), pol pa v glavno mesto nisem znal prit, pa sem rekel, da gremo do vulkana, ker sem imel invitation od one služabkinje. Po poti so padli Mariner v3.0, Magma Wirm, ona neka Demi human princeska in oni bik pred Vulkanom ter prvi boss Vulkana (debeluh). 

 

Vulkano Mannor pa je faking Stormveil na potenco, tam je spet en milijon različnih poti in kaj ti jaz vem še čega, sem našel malo morje skrivnosti. Res vrhunsko narejeno.

 

Spotoma pa sem spucal še par mini dungeonov v Caelidu, tam spet srečal mini verzijo Magma Wyrma, tokrat  v dungeonu (recycle much?).

 

Sem pa lvl 70, ampak bossi te 2 hitajo bolj ali manj, tako da po moje sem underlevellan, ampak se zelo zabavam, mi je všeč da greš lahko kamor hočeš in ni nekega fix zaporedja con, ki jih lahko narediš le v enem in edinem zaporedju.

Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 1 uro:

Js sm se zmeri bloodhound fang gang :D Mal prematurely sm zlvlal se nek kratek axe od unga deathbirda iz juga na +11. Hudo mi je zgledal, pa hotu sm neki hitrejsega met se. Sam v praksi ma RES kratek reach, tko da na konc falim pol napadov. Mogoce sprobam se dual wield, k dobim se kej carskega.

 

dzaver reče pred 1 uro:

Jst sm sprobal ampak mi je prepočasen, ga imam na +5. Še vedno uchigatana twohanded, trenutno na +17, delam sashimi iz nasprotnikov. unsheat skill je op as fuck

 

Vučko3 reče pred 1 uro:

Jaz mam Fang, katano in twinblades :D Prakticno je vse enako uporabno. Ampak Fang najbolj uporabljam, ker res razfuka vse na Akademiji.

 

Tisti pes ali volk miniboss, na zacetku akademije sploh mi ni uspelo imena prebrat kok je hitr crkno :D

Ok, faking never mind. Sem zdaj obiskal en tunnel in nabral nove smithing stones in level upal Gratsword. Kjer faking raztur dela ta mrcina lol.

Vedno znova se vračam k tem STR zadevam fak. :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Še nobene From igre nisem igral z temi "great" zadevami. Mene že posnetki, ko gledam full odvrnejo. Meni je to vse skup prepočasi. Mislim, da tudi nikoli ne bom igral teh mrcin. Me bolj mika sprobat prej dual hand ipd. 

Fora "great" zadev je v tem, da zelo ZELO veliko težavnih ali elite nasprotnikov takšno orožee zalima v tla oziroma jih zruši. Kar ti da neprecenljivo prednost za optimalno postavitev oziroma ti dopušča tak tajming, da sovraga ponovno zrušiš takoj ko vstane - in tako nikdar več ne pride na vrsto. Kar naredi fajte, ki bi bili sicer mega težki, precej lahke. Vsaj meni je to glavni perk ultra greatswordov ali ultra greataxov. Uno res s hrastovim hlodom nažgeš momca po glavi ffs :D  Pri določenih bossih, nasprotniki brez možnosti staggerja ali rušenja ali hitrejših / mobilnih sovražnikih imaš pa lahko resen problem, ja.

 

Me3do reče pred 2 minutama:

Aja @Galko bloodhound fang je tudi top quality weapon 

Nikad čuo, sprobam ko (če) najdem :) 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 20 minutami:

 

 

Ok, faking never mind. Sem zdaj obiskal en tunnel in nabral nove smithing stones in level upal Gratsword. Kjer faking raztur dela ta mrcina lol.

Vedno znova se vračam k tem STR zadevam fak. :D

 

Uff js mam tut namen sprobat Grafted Blade Greatsword, ki sm ga dobil od Leonine, sam mi manjka se neki malga STR.

Povezava do prispevka

Meni tudi ni bla

Jst bom pomoje ratu umazan casual in začel faith lvl-upat

 

Nisem še nikoli igral faith, pa se mi zdi da te ER na vsakem koraku bombardira z enimi spelli... 

 

Bomo vidli kaj bo :D

Jeba sam ker pol rabiš še mind lvlupat 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 1 minuto:

Meni tudi ni bla

Jst bom pomoje ratu umazan casual in začel faith lvl-upat

 

Nisem še nikoli igral faith, pa se mi zdi da te ER na vsakem koraku bombardira z enimi spelli... 

 

Bomo vidli kaj bo :D

Jeba sam ker pol rabiš še mind lvlupat 

Jaz bom razmišljal o čem podobnem, šele ko bo na voljo respec. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Ti še nisi pri respec? 

Pojma nimam kje to je. Zaenkrat sem zelo malo story contenta naredil. Zgolj Godricka in še par monsterjev, ki ti dropajo trophyje. Naslednjo stvar bom šel v akademijo (ključ že imam). Zdaj sem prišel v capital city in se ne morem načuditi izgledu zadeve. Irtithyll of the Boreal Valley mu ne pride do gležnjev. :avadodo:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Pojma nimam kje to je. Zaenkrat sem zelo malo story contenta naredil. Zgolj Godricka in še par monsterjev, ki ti dropajo trophyje. Naslednjo stvar bom šel v akademijo (ključ že imam). Zdaj sem prišel v capital city in se ne morem načuditi izgledu zadeve. Irtithyll of the Boreal Valley mu ne pride do gležnjev. :avadodo:

 

Aja... Ja takoj, ko ubiješ Rennalo imaš to možnost. V akademiji. Sem bil ziher, da si to končal, ker si že tudi po severu haral proti vulkanu :D

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 6 minutami:

Ok na izy pomoc…faith sem dau na 10 da sem lahko kupo one na izy firebale v roundtablu…zaj pa ne znam metat tega :blink:

Prvo jih mores equipat v memory slot na gracu

Pol pa mores imet uno, ki ne v kako se klice v tej igri.. kot ima sorcerer pac staff, tako imastl tle za feith une kurce ki kastajo incantatione.. ko nek weapon za kastanje.. un odas v roko 🤣

 

Prej so se klicali talismani zdaj ne vem, ki ao talismamj drugo

Povezava do prispevka

Hm. Zdaj sm prilezel do vulkana. A so bli from mal leni, ker so minibossi vsi isti sam mal reskin? To je pa kr neznačilno za njih, da se to ponavljajo. Do zdaj mi je to kr fail. Zdaj sem ubil ene 8 minibossov in so vsi bli ali uni pes s kristali, magma kuscar, masten črv, uni k so pri drevesih ali pa varjanta malo večji normal enemy

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...