Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 9 minutami:

WTF jaz spodaj pod Limgrave nisem srečal nobenga druzga NPCja ko trgovca... NPCja z voljčjo glavo po tistem ko sem ubil tarčo ki mi jo je  dal nisem več videl...

Spodaj je, da govoris z njim, ce ne ne mores pridet do Starscourge Radhan bossa, ker je del questa od Ranni. Moraš najprej z Ranni govorit

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 21 minutami:

Ne razumem? A ni Radhan story boss? torej ce ne naredis optional questa, ne prides do story bossa?

Mhm, sicer ne vem ce je to optional. Mene ni spustilo do bossa, ker sem moral govorit z ranni in pol s tem volkom, ker se gre za “festival gremo ubit radahna”. In ta volk je del tega. ranni ti pa pove, da je volk v siofra wellu, kjer tudi vidiš pol optional del tega questa - eternal city.

 

razen ce mene ni spustilo naprej, ker sem ze govoril z Ranni. Kako si ti @bigboss82 prisu do radahna? Te je kr spustil tisti stari do njega al si rabu volka?

 

v glavnem jst sm se ful jebal ker nisem nasel tega pofukanega volka + gianta na severu k prodaja smithing material. Tam ga vprasas ce bi sel na festival za radhana. Pol se mi je odprl boss fight. Pac sick. Sm mislu da mi je kaj zabugalo

 

@bigboss82 tebi je padel meteor na del mape, ko si premagal radhana?

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Glih našel ključ od academije, ampak še ne grem dalje, ker morem preiskat veliko drugega.

Pa odprl sem nek portal z imbued swordom, ki me je teleportiral čisto na vzhod, kjer so ruševine v zraku in dead end......sklepam da bom tja prišel kasneje?

Aja pa kaj si lahko začnem z tistimi velikimi hodečimi gradovi al kaj so sploh? :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

20220303_102428.thumb.jpg.f6464c45384b03928fe6f64165ad940d.jpg

 

Bessie reče pred 40 minutami:

Jaz bi ugibal, da pomeni, da na mapi ni respawn pointa? Neki v tem smislu, mapa čez je pa kot "ogenjček" , križec pa pač pomeni, da ga ni ali pa je broken!? :fun:

 

Dejansko pomeni, da se v tistem času ne moreš warpat do lampe. Je treba peš.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 22 minutami:

Mhm, sicer ne vem ce je to optional. Mene ni spustilo do bossa, ker sem moral govorit z ranni in pol s tem volkom, ker se gre za “festival gremo ubit radahna”. In ta volk je del tega. ranni ti pa pove, da je volk v siofra wellu, kjer tudi vidiš pol optional del tega questa - eternal city.

 

razen ce mene ni spustilo naprej, ker sem ze govoril z Ranni. Kako si ti @bigboss82 prisu do radahna? Te je kr spustil tisti stari do njega al si rabu volka?

 

v glavnem jst sm se ful jebal ker nisem nasel tega pofukanega volka + gianta na severu k prodaja smithing material. Tam ga vprasas ce bi sel na festival za radhana. Pol se mi je odprl boss fight. Pac sick. Sm mislu da mi je kaj zabugalo

 

@bigboss82 tebi je padel meteor na del mape, ko si premagal radhana?

Ne vem sploh zakaj se s tem obremenjujem če niti akademije še nisem končal :D

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Ona je v Waypoint ruins, si jo ziher srečal na začetku. Ti pove dokaj jasno kaj moraš naslednje naredit in je kar odfuk :D   Bo še trajalo, da jaz do tja pridem.

Fak, dejansko sem jo zgresil, nism niti mini bosa naredu. Mi je bil to prvi ruins v igri in ga nism se neki podrobno pregledal :D (ubil sm samo rozo)

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Mhm, sicer ne vem ce je to optional. Mene ni spustilo do bossa, ker sem moral govorit z ranni in pol s tem volkom, ker se gre za “festival gremo ubit radahna”. In ta volk je del tega. ranni ti pa pove, da je volk v siofra wellu, kjer tudi vidiš pol optional del tega questa - eternal city.

 

razen ce mene ni spustilo naprej, ker sem ze govoril z Ranni. Kako si ti @bigboss82 prisu do radahna? Te je kr spustil tisti stari do njega al si rabu volka?

 

v glavnem jst sm se ful jebal ker nisem nasel tega pofukanega volka + gianta na severu k prodaja smithing material. Tam ga vprasas ce bi sel na festival za radhana. Pol se mi je odprl boss fight. Pac sick. Sm mislu da mi je kaj zabugalo

 

@bigboss82 tebi je padel meteor na del mape, ko si premagal radhana?

Ja je padu itak mores naredit quest da ti spawna, drugace.. sta neka dva minibosa kjer se odvija festival... jaz srm zalutal tam tdi pred questom

 

Ma ne ve ta igra je cudna.. tej demigodi sploh ne vem kiri je obvezen in kiri optional

 

Imo 4. Je obvezen.. sam lol tam nasteva neke njegove kolege in dva sploh nisrm stecal.  Al jih ni, al so pol al bodo v dlcju

 

Ne vem stari moj.. niti ne vem koj kurac je to tarnish 🤣🤣🤣 so much about the story so far.. pomoje tle samo bitsu steka nejaj konkretno

 

Neki sem gledal wiki in baje je 4. Demigod Dejansko 4. In 3. Je optional san se spreminja wiki sproti.. ko sem prvic gledeal je bilo samo 5 demigodov zdaj jih je ze 6 ... buuu

Povezava do prispevka
Luftwalk reče pred 21 minutami:

To niso NPC summons, ampak real player?

Kolikor vem se ti NPC summoni pokažejo tudi če si offline in vedno delajo...za te player summon je pa tako kot je @gojc  rekel

 

Šele ko sem postnil sliko, sem ugotovil, da so to resnični igralci :D Cel čas sem mislilo, da so NPC-ji. Pa mi je blo čudno, da se mi priklanja in dela neke geste vmes :)

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

Ja je padu itak mores naredit quest da ti spawna, drugace.. sta neka dva minibosa kjer se odvija festival... jaz srm zalutal tam tdi pred questom

 

Ma ne ve ta igra je cudna.. tej demigodi sploh ne vem kiri je obvezen in kiri optional

 

Imo 4. Je obvezen.. sam lol tam nasteva neke njegove kolege in dva sploh nisrm stecal.  Al jih ni, al so pol al bodo v dlcju

 

Ne vem stari moj.. niti ne vem koj kurac je to tarnish 🤣🤣🤣 so much about the story so far.. pomoje tle samo bitsu steka nejaj konkretno

 

Neki sem gledal wiki in baje je 4. Demigod Dejansko 4. In 3. Je optional sam se spreminja wiki sproti.. ko sem prvic gledeal je bilo samo 5 demigodov zdaj jih je ze 6 ... buuu pomoje 2. Lahko tudi skippas, mogoce celo prvega buu

 

Povezava do prispevka

Ne sej ne.. sam.. lahko zajebes, spregledas kaksen quest, ubijes Blaiida po nesreci 🤣 ne vem ta od Renne je kar kompleksen, lahko zajebes kaksen step, ki tam se pogovarjajo in ce ne preberes dobro, si zapomnes imena lokacij, ki jih ne ponovijo in ti nikjee ne pise pod objective, se dobro da obstaja wiki al pa enostavno si kot moj brat ki ga boli kurac, lahko v izi ne prulides do 3. Bossa... hocem samo rect.. da za obrnit igrico ne vem kiri boss je dejanso obvezen

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pismo ste eni daleč v igri... sem prej pogooglal enga šefa k ga je en omenil in sem si spoilal nekaj kar verjetno ne bom srečal do vikenda... :(  Z mojim načinom igranja ko po dolgem in počez prečešem openworld ter rinem v vsak kot mape bom tole igral pomoje 200+ ur do kreditov lol :D 

 

Btw Powepyx ima že guide in bojda rabiš 60-100 ur za platino. So pa 4 missable trofeje.

Povezava do prispevka

Ma meni iskreno je igra malo overwhelming.. sam to je tudi zaradi mojega nacina igranja...

 

To je kot da bi hotel prebrat vojna in mir v enem susu al pa gledat lotr triologijo v enj seansi... valda te zjebe

 

Tam do 30 ur mi ni panike.. ma to je igra ki rabis slabih 100 ur, ce raziskujes svet in spustis 3/4 guestov in stvaru

 

Jaz imam jebenih 60 ur sem level 100 in po mojih izracunih bom rabil se 40 ce bom v izi, po mojih kriterijij izi, igral naprej

 

In to racunaj da ima OP build.. oneshotam skoraj vse bosse.. 4. Bossa sem z kamehameha spravil na pol ljaf in ga ugil v 2. poizkusu, drugace deluje zajeban ko pes!!!!

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ne vem kako je z ng+ sam imam obcutel, da ta igra postane pravi souls tezavnost komaj ko gres v ng+ ... podobno kot Deamon souls recimo.. to pac ce ves kaj delas, drugace je ital jebena tudi iz prve

Caster itak ma imam, staf in scit v eni levi roki im moonlight great sword v drugi in igram tudi klasicno.. sam te vecje bosse in mobe pac cheesam z magijo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 2 urama:

Mhm, sicer ne vem ce je to optional. Mene ni spustilo do bossa, ker sem moral govorit z ranni in pol s tem volkom, ker se gre za “festival gremo ubit radahna”. In ta volk je del tega. ranni ti pa pove, da je volk v siofra wellu, kjer tudi vidiš pol optional del tega questa - eternal city.

razen ce mene ni spustilo naprej, ker sem ze govoril z Ranni. Kako si ti @bigboss82 prisu do radahna? Te je kr spustil tisti stari do njega al si rabu volka?

Naredu sem sam volkcov kvest, do Ranni sploh še prišel nisem, pa me je spustl do Radahna. Sicer mi je jebal mater in ga še nisem ubil. Ampak ga bo treba, ker brez njega ne morem upgrejdat orožja. Zarad surovin, k so dol pod zemljo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...