Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Uno ko misliš da si popularen, ljubljen in oboževan, potem pa v enem trenutku ugotoviš, da si celo življenje živel v laži in da ti ljudje nalašč mečejo polena pod noge :( 

 

 

tomazek reče pred 10 urami:

 

"Mastnega črva" misliš tisti stvor spodaj, ki je potem za njim ena letvica za gor it? Tam pred njim pa so neke podgane? Če si bil tam, se tam zgoraj nad podganami odprejo vrata. Jaz sem ta vrata tudi nazadnje odpr, ampak pred tem seveda nisem našel niti mastnega črva :D Ker je bil ta del od vrat dol.

 

Prevarantska laž. Nad podganami se ne odpre čisto nič. Sem šel od bonefireja proti glavnemu dvorišču in se vrgel desno dol proti smeri podganam, pač tam kjer edino lahko prideš. Nato mi je ratal mega skok čez nekakšen prelomljen gotski cerkveni lok, kjer sem dejansko prišel v neko novo sobo... Kjer pa ni bilo razen dveh napadalnih netopirjev ama čisto nič. Glede na zahtevnost / skritost sem pričakoval neki mega cool item, dobil sem pa wuhansko netopirsko drisko po škornjih in dva razbita soda. Tolkel še po zidih ko debil, ma nič od nič. Res weird no, tam bi prisegel da bo kaj mastnega.

 

 

bitsurugi reče pred 8 urami:

Če je to tam skoraj na koncu, idi na ledge, nad tistimi vazami, ki te napadajo, skoči na ozko polico in potem na okno. Tam imaš tudi pot zelo zelo v globino, kjer te čaka tudi prijetno presenečenje.

 

bitsurugi reče pred 8 urami:

Bonfire na koncu trga. Greš z liftom gor. Pol prideš v večjo cono, kjer boš spodaj fightal vaze. Nad njimi je potka in na desno boš videl ''oknske odprtine''. Skočiš na ozek ledge in nato še en skok na police (boš takoj našel, težko se opiše z besedami). Pol pa samo sledi. Tam imaš dve poti, ena vodi do tistih vrat, ena bolj kreativna s padci na lesene police pa vodi dol v globino, boš točno vedel, ko boš našel, ker je epic moment.

 

Umazana goljufija, vredna javne obsodbe. Skakal sem kot debil tam na tistem mini dvorišču, kamor te zapelje lift, torej tik preden greš do vaz, in ni šans, da prideš do tistega prostora nad njimi. Sicer se vidi nad njimi potka in prehodi, ampak ne prideš tja gor, ni šans never ever everer. Na isti višini si kot vaze, nikamor gor ne moreš it. Razen če sem šel iz napačnega bonefireja, kar pa je možno samo če sta dva bonefireja na koncu "dvorišča" (če je dvorišče mišljen glavni prostor, kjer je tik pred liftom nek ogromen beast in kamen, ki ga mora razbiti velikan). in oba z liftom. Temu bonfireju mojemu je ime "liftroom" ali nekaj podobnega. 

 

Sem šel pa potem raziskovati malo po svoje in sem čisto na random odkril še faking 2 bonefireja, enega novega mini bossa in prehod proti verjetno zelo pomembni coni v špilu (Stormhill) :D Uno mal skačeš, mal se mečeš gor / dol... in si kr naenkrat v čisto novi, neraziskani coni, čaka te u iber zafukan mini boss (nek lev z mečem iz noge) in še čist tko usput prehod v novo cono :D  Pa število bossov in minibossov v jebeni PRVI coni je naraslo na 5, pa mogoče je še kje kakšen. Wat da fak no, keri kraljevski špil :wub: 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@Galko tm k sta tedva netopirja si na pravi poti, gres samo se naprej dol in prides do tega mastnega crva.

 

za vrata moras it gori ob robu do lesene policke (nad vazami), kjer je eno truplo tut. pol pa od tam naprej skaces, eventuelno prids do teh vrat pri liftroomu in si jih odpres za bliznjico.

 

drugace vec kot 5 mini bosov v prvi coni je ze brez gradu :D

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Momci kam je primerneje it iz Caria Manor? Al dlje na sever od Liurnije al v Caelid? Kje se vam zdijo težji nasprotniki? Ne bi rad zdaj delal nekaj full težkega. Kasneje pa se vrnil nekam kjer bom full overleveled in dobival nič runesov ipd. Kaj se vam zdi bolj naraven prehod... 

 

Tudi surovine ipd. bi v težjem predelu dobival višje in ne tistih vmesnih, ki jih zdaj rabim za nadgradnje.. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 39 minutami:

Momci kam je primerneje it iz Caria Manor? Al dlje na sever od Liurnije al v Caelid? Kje se vam zdijo težji nasprotniki? Ne bi rad zdaj delal nekaj full težkega. Kasneje pa se vrnil nekam kjer bom full overleveled in dobival nič runesov ipd. Kaj se vam zdi bolj naraven prehod... 

 

Tudi surovine ipd. bi v težjem predelu dobival višje in ne tistih vmesnih, ki jih zdaj rabim za nadgradnje.. 

Se mi zdi, da sta Caelid in una gora na severu skor tm tm. Oboje približno enako zajebano.

Povezava do prispevka

Sem tako vesel, da je Radahn končno padu. Kok je pa to beden boss. Zaenkrat najbl nefer zadeva s tistimu njegovmu aimbotom in vrtenjem. Ampak sem ga stalno frostal, da je šel v drugo rundo z veliko manj kot polovico zdravja. Potem pa sam od daleč in mi je nekak ratal. V ene dvajseto, petindvajseto, bi rekel.

Povezava do prispevka

Ta špil je fuknjen. Danes pospravil 6 trofej. Raziskal cel osrednji del in vzhodni, liurnijo tudi. Underground je huge. Se mi zdi kot da sem en cel dark souls odigral spodi. No life teden. Samo Optional quest za ranni sem delal ene 5 ur 😂

 

sem pa level 107 in imam 47 ur

 

1742AA5D-2F06-454B-AB27-9CC1BB370045.thumb.jpeg.44a484afa4943793205155f9569e86d6.jpeg

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 17 minutami:

Jst nisem nobenih podgan ali pa netopirjev našel :nicjasno:

 

Edino dva cucka pri velikemu troll truplu

 

Saj piše, da tam nasproti od pot-ov (onih loncev) je pot kjer moraš malo poskakat po policah in potem dol. Več opisov je na zadnjih dveh straneh kako se to naredi. Meni je že detajlno šlo iz glave. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Momci kam je primerneje it iz Caria Manor? Al dlje na sever od Liurnije al v Caelid? Kje se vam zdijo težji nasprotniki? Ne bi rad zdaj delal nekaj full težkega. Kasneje pa se vrnil nekam kjer bom full overleveled in dobival nič runesov ipd. Kaj se vam zdi bolj naraven prehod... 

 

Tudi surovine ipd. bi v težjem predelu dobival višje in ne tistih vmesnih, ki jih zdaj rabim za nadgradnje.. 

Caelid definitivno težji od Liurnie imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Liurnije ja. Mislil sem območja severneje (Grand lift of Dectus gor). Ker zdaj imam ti dve opciji in nisem ziher kam. 

Ni ful lahko območje, sam Caelid mi je bil ful težji. Se mi zdi, da so tudi sedaj tam mobi, ki zahtevajo več udarcev, kakor v tem novem območju, kamor greš.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Tu sem ravnokar ruknil Magma Wryma in nisem vedel al iti tu al nazaj v Caelid. Tnx. 

Jaz sem samo bežal mimo XD

 

EDIT: Aje, ne čaki. Ti misliš tistega v jami? Jaz sem bežal mimo nečesa kar pride mal kasneje. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

@tomazek akademijo si spucal? Jaz ful zaostajam :D

 

Sem pa vsaj Caria Manor naredil in zvecer bom underground sceno popucal.

 

btw, ko prides do Three Sisters regije je tam en zmaj, se tepema, in na po hp-ja zmaj zgine. Je to normalno?

 

Mislim, da sem. Ampak sem ziher kak kotiček spregledal :D Sem akademijo pred Caria Manor. Sedaj sem na poti od Caira Manor severno. Tisti zmaj izgine, ko ga spraviš nekje na pol ja. Caelid si ti že kaj pucal? Jaz sem ga samo malo prelaufal in polootal, ko me je teleportiralo tja par krat..

 

 

Povezava do prispevka

Fak, po mojem sem zajebal. Tam mal naprej od Dragonbarrowa, k so zmaji, a ne, je en ful velik bel zmaj, ki ga lahk fentaš, pa te nič ne tepe. No, učeri sem gledal eno spojler free recenzijo na yt in je med govorom kazal promocijske posnetke, med katerimi se je pojavu sekundo dolg kader, v katerem en al ena obudi velikega belega zmaja. Sam upam, da to ni ta. :cry:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 34 minutami:

 

Mislim, da sem. Ampak sem ziher kak kotiček spregledal :D Sem akademijo pred Caria Manor. Sedaj sem na poti od Caira Manor severno. Tisti zmaj izgine, ko ga spraviš nekje na pol ja. Caelid si ti že kaj pucal? Jaz sem ga samo malo prelaufal in polootal, ko me je teleportiralo tja par krat..

 

 

Malo sem se sprehajal po dungeonih, je kar zajebano, in bossi prihajajo v dvojicah. Se da naredit, sam zna bit konkretno frustrirajoče. Pa načeloma te skoraj oneshottajo. Juzni Caelid je malo lazji, sever je precej tezji.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...