Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Jaz sem včeraj odprl potem tista vrata, kot že povedano, ampak potem kako uro iskal @bitsurugi-jev "drop v globino po lesenih deskah, kjer te čaka lepo presenečenje" hehe, ma ga nisem našel pa da se ubijem (dobesedno). Res svaka vam čast fantje, jaz sem mega veteran Souls špilov, najljubša franšiza so mi ko keks, igram jih 10+ let, znam jih igrat, razumem kako deluje okolje, ma tehle dveh secretov pa ne bi nikoli najdel sam. Oz enega še vedno ne :D 

 

Sem potem obupal in šel s Stoneswordom ključem v tutorial cono pogledat, kako se kej vozijo traktorji in kaj so zadnji trendi priklopnih kosilnic. Dejansko ogromna cona, z jebenima dvema sklopoma bossov, kjer je Gnusni črv v2 še precej težji od svojega brata dvojčka pod gradom. Kar zelo zafukan fajt ko enkrat pride do druge faze, pa še totalno burek reward dobiš, nekega summon knighta - yaay ful dobr, škoda da igram STR / quality build in ga ne morem castat :D .

 

Speaking of, zaenkrat še nimam nobenega orožja, ki bi mi tako sedel po movesetu, da bi se vanj orenk investiral. Težka kladiva (imam dva kar proper beasta) zdaj že komot 2H-jam, ma imajo premali reach in mi nasploh ne sedejo. Še čakam, da mi nekdo v inventory uvali proper greatsword ali ultrasword, klasiko nas souls igralcev z majhnimi tiči in jezo v srcu. BTW, Godrickova duša lahko producira 2 weapona, greataxe in neko zmajevo roko. Je kdo stestiral te dve zadevi, sta cool? Kaj se splača narediti? Greataxe izgleda zelo cool, čeprav ima orenk DEX investment. Kaj pa zmajeva rokica? Ful izgleda unikatna.

 

Aja pa že kar nekaj cajta nazaj sem našel catalyst za miracle v obliki želve, ki scala miracle s STR statsom, če prav razumem? Če je temu tako, je to eden od najbolj insane in broke itemov ever v soulsih, ker mi za ušiv investment 12 (13?) v FTH omogoča dostop do raznih Enhance weapon pizdarij. Verjetno jaz neki prav ne razumem tukaj, ker bi bilo preprosto premočno, saj ti omogoča FTH/STR melee build brez investmenta v FTH. 

 

Aja n.2, sem šel pogledat "sivi krogec" na mapi, curtesy of mr. @Vučko3. Bil pohojen od bossa ko proukrajinski protestnik v moskvi, pa še isto se mi zdi, da je monster vse skupaj snemal in potem kazal kolegom, ko ti kaže You died screen prov slišiš kako se smejijo in tauntajo truplu. Nekako imam filing da tole ni level 30 roba :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

A poveš kje si staknu ta seal (zelvico)? 

 

Drugače pa jst furam claymore, sem pa dobil tudi zwei, ki je po movesetu zelo podoben (namesto štirih R1 napadov ma zwei tri, tretji je spin, r2 sta pa thrust pri obeh) in ma se večji reach (je pa počasnejši) 

Povezava do prispevka

U bistvu ni želvica, tisto je talisman za boljšo stamino, sem zajebal z opisom. Ta catalyst za STR scaling ima obliko kamna. Dal mi ga je pa nekakšen beast king na skrajnem severovzhodu mape :D Vampire hunter D ti pove, kje je skrita bližnjica do njega.

 

Claymore je quality legenda in je top tier v vseh soulsih, ne dvomim da je tudi tukaj petarda. Sam pismo no, mogoče sem se je že malo prenajedel...

Povezava do prispevka

No kako pa ti razumeš ta talisman za STR scaling? Ali ti resno scala "incatatione" (kar je verjeno novo ime za Miracle) z STR? Torej rabiš samo doseči FTH prag za miracle, nato pa STR prevzame scaling?

 

Če je to res to, potem sploh ni vprašanje, kakšen build bom fural v prvem gameplayu :D :D  Brutalni STR weaponi z right-hand FTH enchantmenti čez, ki pa scalajo nazaj s STR, hm hm hm, sploh ne OP :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 51 minutami:

Hm, a potem je boljše it na plateau? Za dvigalo imam samo en del medalijona (left), desni del naj bi bil nekje v caelidu, ampak če prav razumem lahko na plato pridem čez nek vulkanski podzemni tunel? 

 

Jaz sem to včeraj spraševal. Al Caelid al plateau... Kaj je bolj "naravni" prehod, da kasneje ne bi prišel v prelahek del in prej delal težjega. In je nekako edini odgovor bil Plateau, ker se Caelid zdi težji. 

 

Me pa mika Caelid za Ranni quest (in Blaidd), ker je zgleda naslednji goal premagati Radahna (al kaj je že :) ) 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 56 minutami:

Hm, a potem je boljše it na plateau? Za dvigalo imam samo en del medalijona (left), desni del naj bi bil nekje v caelidu, ampak če prav razumem lahko na plato pridem čez nek vulkanski podzemni tunel? 

Yup. Čisto na severu Liurnije je na mapi tunnel (kao). Severozahodno od dvigala. Pojdi skozi jezero v sotesko.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Jaz sem to včeraj spraševal. Al Caelid al plateau... Kaj je bolj "naravni" prehod, da kasneje ne bi prišel v prelahek del in prej delal težjega. In je nekako edini odgovor bil Plateau, ker se Caelid zdi težji. 

 

Me pa mika Caelid za Ranni quest (in Blaidd), ker je zgleda naslednji goal premagati Radahna (al kaj je že :) ) 

Isto, pomoje bom oboje malo raziskal, pol pa še odločil kam :D

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 5 minutami:

Imo ja, tako kot si napisal, dmg se ti šteje od faith in str + dodaten boost na bestial 

 

Brutal. Aha ampak je pa ta caveat, da deluje STR scalling samo na "beast" miracles. No vsaj to :D Kako pa prepoznam, kateri miracle je "beast"? :D Fak no kako cool ime, takoj veš, da bo pokalo po faci

Povezava do prispevka

Dicer zaradi pomanjkanja časa igram bolj počasi in sem ravno zaključil z opcijski šefom v tutorial zoni. Igram standarden quality build (20/20) zaenkrat, malo čez 30 lvl...torej ne čisto nov char...ampak pismo, pri temle šefu sem se pa kar konkretno preznojil. Problem z takim biuldom,  je da zaradi glupe kamere občasno ne vidiš dobro kaj sef pripravlja in je potem zelo reakcijski boj vse skupaj. Tule sem vsaj desetkrat dušo spustil in se enih par krat preden sem prišel do dol. Sem misli da lahko kosilnico Tepeš, jo počakal in od zadaj mahnil...igra je to zgleda štela kot dotik...posledice jasne:D

 

Zdaj pa počasi dalje proti gradu...me ima da bi onega pametnjakoviča spredaj nabutal.. pa vem, da ni ravno dobra ideja.:hmm: Če po glasu sodim, se bova sigurno kasneje še srecala...kot v ds3.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 minuto:

Torej če sem ubil Godricka in Renalo grem po tretji talisman pouch?

Upam da ti bo delalo, ker nekako renala ne šteje, ker njene rune ne aktiviraš. Moralo bi ti delat. Če ne si pa fucked. Po moje je blo mišljeno da se ubije godricka in pol radhana, katerih rune je treba aktivirat. Ne vem zakaj ne dela, če ubiješ prej Renalo.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče Pravkar:

Upam da ti bo delalo, ker nekako renala ne šteje, ker njene rune ne aktiviraš. Moralo bi ti delat. Če ne si pa fucked

 

Jaz sem dobil po Renali pouch od une starke v hubu. A njene rune se zih ne aktivira? Zakaj jo pa pol dobimo? Fak un madness poleg dvigala je bil tud en wtf moment. 2x sm crknu preden sem dojel kva dogaja. Pol sem dal neke cote gor z focusom pa trinket in sem šibal gor... 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Jaz sem dobil po Renali pouch od une starke v hubu. A njene rune se zih ne aktivira? Zakaj jo pa pol dobimo? Fak un madness poleg dvigala je bil tud en wtf moment. 2x sm crknu preden sem dojel kva dogaja. Pol sem dal neke cote gor z focusom pa trinket in sem šibal gor... 

kot sem razumel je moč njene rune rebirth. Lepa da si dobil od nje. Meni ni dala bjača. Zdaj pa ne bom mel do ng+ oz dokler ne pofiksajo. Na reditu je ful ljudi pri kerih je zbugano

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

 

Jaz sem dobil po Renali pouch od une starke v hubu. A njene rune se zih ne aktivira? Zakaj jo pa pol dobimo? Fak un madness poleg dvigala je bil tud en wtf moment. 2x sm crknu preden sem dojel kva dogaja. Pol sem dal neke cote gor z focusom pa trinket in sem šibal gor... 

Stari moj, jaz sem pusto tam 25k run in 2x gor laufal, vzel rune in instantno spet crkno. Pol pa sem se zaletel, healing konstantno in priso do vrha brez dodatkov, samo cardio :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

Godrickova duša lahko producira 2 weapona, greataxe in neko zmajevo roko. Je kdo stestiral te dve zadevi, sta cool? Kaj se splača narediti?

Kasneje dobiš lokacije, kjer lahko dupliciraš Remembrance (stvar, ki jo uporabiš za Boss orožja). V primeru, da bi rad oboje.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 44 minutami:

To je pa uni dolg quest od Renne, ki traja ene 5 ur :D 

Jaz sem glih vceraj zacel njen quest, čaka me še verjetno VSE :D

 

Zdaj pa samo nekaj, a ni ona Ranni? :D 

 

faking igra stariiiiiiiiii, studiral sem vceraj kar nekaj cajta kje za vraga je Selen!!!!!

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 minutami:

Jaz sem glih vceraj zacel njen quest, čaka me še verjetno VSE :D

 

Zdaj pa samo nekaj, a ni ona Ranni? :D 

 

faking igra stariiiiiiiiii, studiral sem vceraj kar nekaj cajta kje za vraga je Selen!!!!!

Ranni Renni :D potato potejto 😂 

 

to ja, Ranni 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...