Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 1 minuto:

Ma mam fireball spel oznacen in vse..zadost faitha..ampak ne znam uporablat..saj so ki ze napisali samo ne stekam majkemi :)

Pa imaš pravo opremo? Sacred Seal pa te zadeve. Pa poglej, kok slotov zahteva kakšen spell. Da nimaš mogoče premal slotov al kej podobnega.

Povezava do prispevka

Se potepam trenutno po Capitol cityju.  Dobra fora ko naletiš na zapuščen round table.....

Drugače pa vprašanje.....v Siofra river sem uporabil 2 stonesworda, da sem prišel v novo območje v Caelidu. No na koncu je tisti velik lonec pred gradom, ne zgodi pa se nič......nasvet?

Povezava do prispevka

Po 70 urah sem lvl 99 in imam spucan Limgrave, Weening Peninsulo, večino Liurnia of the Lake (ne vem kako pridet gor na skrajnem jugo zahodu pa nek item rabim za stolp na vzhodu), veliko večino Altus plate ter počasi raziskujem Caelid. Spucal sem pa 3 Legacy dungeone - Stromveil, Akademijo in Volcano manor. Mal je blo tečno delat šefa v Vulkanu z basic FP ampak ko sem upgrejdal tisto orožje je šlo z 6HP/6FP flaskami. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 minutama:

Kok pa je kaj legacy dungeonov v igrici? 

Hja, tkole čez palec, ene petnajst. Mam odkrito vse razen čisto skrajnega severa. Do zdaj sem pa čisto spucal samo Akademijo. :) Tko da me čaka še veliko veselega trpljenja.

Povezava do prispevka

Lol, počistu eno izmed zadnjih območij, padla dva mini bossa… imam 500.000 duš 😂

 

ta drugi me je oneshottal, tko da sem pustil pri njemu 320.000 duš 

 

je blo kr napeto jih it iskat in ga potamanit 😍
 

Sem lvl 137 in bo lih za tri levele 

 

Tle v zadnje območju se kr dvigne težavnost. Dex 70, vigor 55 (1814 lajfa), end 47, mind 20. Imam pa medium armor. močni sovražniki me v dveh/treh šusih potamanijo, tako da ni več walk in the park

 

so pa mini bossi vedno bolj razočaranje, ker so eni in isti. Res slabo iz strani Froma. To mi je res gnilo, da so bli tok leni. To je ful velik minus. Sicer mi je pa špil res odlom. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Jaz sem res kot izgubljena kura in mi je zdaj bad. Nimam pojma kaj delam in kam naj grem. Sever vem, da še mam...ampak ne vem, če sem končal spodaj vse. Tisti rdeči polotok kje je Caelid in Drakonbarrow je samo en glavni boss (Radahn)? Vse sem preletel večkrat in ne najdem nič več. 

 

Hkrati mi je kolega rekel, da je dobil trophy za Loretto. Jaz se nisem spomnil in sem šel gledat v PSN profiles in dejansko nimam njene trofeje tam. Imam pa to kar dropne vse. 

Povezava do prispevka

@tomazek originalna Loretta je na severu. 
 

 LORETTA, KNIGHT OF THE HALIGTREE. endgame

 

nič nisi zamudil :) samo spirit verzijo si fajtal v caria manorju

 

spirit verzija = trofeja Royal Knight Loretta

originalna non-spirit verzija = trofeja je Loretta, Knight or the Haligtree

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 3 urami:

Tle v zadnje območju se kr dvigne težavnost. Dex 70, vigor 55 (1814 lajfa), end 47, mind 20. Imam pa medium armor. močni sovražniki me v dveh/treh šusih potamanijo, tako da ni več walk in the park

Uf, jaz sem na foreskin duotu s 30 vigorja, če bo iznenada jeba s hpjem za tem bo bad news za build 🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...