Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

Krpanova kobilica ;)

 

Ma resno a je kaka fora pr Radhanu al kaj ker tole men ne zgleda beatable kot melee niti na mountu... 

Moveset ma dost berljiv in večino safe rollaš mimo. Na konju je men bil težji, ker nimaš ne rolla ne bloka in nujno rabiš distanco. Če je faza dve tist meteor z neba ga naredi sam enkrat in odjahaš mal preč. Najbolj tečen del fajta je izogibanje puščic na poti do njega 🤣

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 9 urami:

@bigboss82 a ni hardcap pri 60? Pol dobis ful mal after that. Ze po 40. 

Ne vem kje je. A je 60?

 

rabim 62 int za en spel ki oneshoota bosse, al pa vsaj jim pobete pol lajfa

 

Pol rabim se ostalo in pol mi zmanjka

 

Ma 40 je dovolj tko po filingu za to kar jaz zabim.. v dveh udarcih me ne ubijejo, so far

 

FP rabim zdej do 125.. pol ne vem ce bom se leveliral.. ne vem kaksna bo meta

 

In ne vem niti ce bom s tem likom al pol z unim na ps5 igral meta oz leveliral naprej NG+ koliko gre.. mogoce bom s tem na xboxu, ker je manjsi community in bmk

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 urami:

Jaz pa mislim, da igra na nek način hoče, da respeccam v magic. Skozi mi meče neka hude int orožja, milijarda zanimivih spellov, včeraj sem nagrabil Moonlight greatsword in še nebroj hudih čarovnij, ki hočejo nad 50 int. 

 

 

Meni pa se zdi da mi mece samo faith

 

Imam feeling da bi najbolj uzival v igrici ce bi igral str faith al se boljse dex faith build

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

rabim 62 int za en spel ki oneshoota bosse, al pa vsaj jim pobete pol lajfa

 

Ne nosiš onih čelad, ki ti povečajo int? Zgledajo butasto... opravijo pa delo.

 

Keri spel je to za 62 itn? Jaz imam samo Comet Azur, ki rabi 60. In enega za 70, ampak nisem sprobal. Mislim, da sem ga dobil pri dveh prstih za remembrance od Rennale.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

 

Ne nosiš onih čelad, ki ti povečajo int? Zgledajo butasto... opravijo pa delo.

 

Keri spel je to za 62 itn? Jaz imam samo Comet Azur, ki rabi 60. In enega za 70, ampak nisem sprobal. Mislim, da sem ga dobil pri dveh prstih za remembrance od Rennale.

Ja ima prav.. nisem preverjal ze neki casa.. 60 rabi

 

Pa celade tudi ja, imam.. lahko respekam in dam vec drugam, bom optimiziral

 

Celade so grde ko svinja ja 🤣

 

Pa pogledat morem tudi kolko je cap.. sam itak 60 rabim tako da nevermind

 

Cw kdo rabi capse

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Spet sem overleveled s tem orožjem lol. It's Bloodborne and DS3 all over again. :D

Psa pred Rennalo sem skoraj one shotal s charged R2. Rennala pa je bila res joke lol.

 

Drugače pa res nimam pojma kako vam rata opravljat kakršenkoli NPC quest v igri. Vse kar mi povejo pozabim, ali pa je ful neki bežno povedano in nimam pojma kje raziskovati. Isto mi je bilo v DS3 in Bloodborne. Sekiro je bil v tem pogledu res ful manj zajeban.

Verjetno bom moral kar začet gledat kak wiki.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 36 minutami:

Spet sem overleveled s tem orožjem lol. It's Bloodborne and DS3 all over again. :D

Psa pred Rennalo sem skoraj one shotal s charged R2. Rennala pa je bila res joke lol.

 

Drugače pa res nimam pojma kako vam rata opravljat kakršenkoli NPC quest v igri. Vse kar mi povejo pozabim, ali pa je ful neki bežno povedano in nimam pojma kje raziskovati. Isto mi je bilo v DS3 in Bloodborne. Sekiro je bil v tem pogledu res ful manj zajeban.

Verjetno bom moral kar začet gledat kak wiki.

 

 

Popolnoma razisces vsak koticek mape pa je. Js mam 45ur, pa sm odkril cist weeping peninsulo, limgrave do godricka in mostu na 90%, caelid  na kake 85%. NPC Queste k so za tukej sm naredu. Verjetno ce bo slo tko naprej bom rabil lih 500ur za obrnt, ker dobesedno preiscem mapo kot sesalec Roomba 😂

Povezava do prispevka

Jaz sem zdaj lvl 47, furam precej pure STR build s pikico FTH za beast talisman in še vedno mainam kurčev "brick hammer" ffs :D ki pa kljub temu, da ima reacha kake pol metra, dobesedno topi vse pred sabo, razen če ti pač kdo začne skakat v rikverc. Šele zdaj ko sem prišel v Atlas Plateu skozi neke rudnike so me malo ustavili razni mega zmaji, lepi pyromancer in nevidni assassin bossi v katakombah ter podobne prijazne zadeve, prej je pa sam pokalo po revežih :D Ful je lažji špil kot karkoli od Froma, par mesecev nazaj sem igral DeS remake in je tko ene 250% težji od ER :D Upam da rata kej težji, tale vmesni, freeroaming del je čist prelahek :) Pa se Akademije sploh še lotil nisem, se bojim da sem že preveč OP za tja. 

 

Se priporočam za kak pro tip od pure STR bratov, kaj je še kej legit, da ne bom slučajno res end game bossa delal z brick hammerjem :D

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 58 minutami:

Jaz sn eno zaklal ko je bla v eni katakombi zvezana 🙈

Slabo to

Galko reče pred 1 uro:

 

Čarovnice sploh še srečal nisem :D

Pol brezveze da sploh isces weapone

 

Ma jaz mislim da najboljse da pogledas na wiki weapone izberes pravega in ga upgrejdas, drugace bos porabil cel puk stonsow.. maa sej jih dobis pol sam ze ce prav isces weapom wiki

Povezava do prispevka

Ma ni šans da bom šel na wiki, preden obrnem. Šel sem pogledat kje so capi za statse, to je pa to :D Mi je poseben gušt sprešavati "lokalen" folk po forumu, mal debatirat itd :) edin ful mi je škoda, ker mam ta mesec res ubijalski tempo na jobu in ne morem tok špilat, vi ste pa potem ful pred mano in ne smem brat, da si kej ne spoilam :)

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Ma ni šans da bom šel na wiki, preden obrnem. Šel sem pogledat kje so capi za statse, to je pa to :D Mi je poseben gušt sprešavati "lokalen" folk po forumu, mal debatirat itd :) edin ful mi je škoda, ker mam ta mesec res ubijalski tempo na jobu in ne morem tok špilat, vi ste pa potem ful pred mano in ne smem brat, da si kej ne spoilam :)

Faking word. Moja najbolj pričakovana igra zadnjih par let in ni jebene šanse, da bi si jo spoilal na tak način.

Povezava do prispevka

Jaz sem respecap v str main, dex in faith na 25 in dual-weildam greatsworda. Žrtvoval sem blok, jebeš blok, samo ne predstavljam si kater solo orožje bi lahko tok hit tak dmg outputal, to je sick :D Magmo sem spravil na +9, za bloodneki mi manjka +7 stone :(

 

Slikan s krompirjem s kavča, ko med igranjem tauntam galkota po msngerju..

 

 

received_657522958856866.jpeg

Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 minutami:

Ma ni šans da bom šel na wiki, preden obrnem. Šel sem pogledat kje so capi za statse, to je pa to :D Mi je poseben gušt sprešavati "lokalen" folk po forumu, mal debatirat itd :) edin ful mi je škoda, ker mam ta mesec res ubijalski tempo na jobu in ne morem tok špilat, vi ste pa potem ful pred mano in ne smem brat, da si kej ne spoilam :)

Ne rabi te skrbet, da so drugi prej.. to igro mores igrat v izi.. ze tako je prelahka kot si reku, plus jaz, ki nabijam nonstop sem se je ze prenajedel in toze kaksne 3 dni nazaj

 

Sam jebiga, ne zdrzim da ne grem kaj pogledat in da je ne igram.. ta teden sem tudi jaz mislim igrat bolj v izi in ga lajfat zraven sam ni slo ne... padu sem not prevec in si zjebal lajf.. se cike sem zacel kadit po enem letu 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Tako da ti samo v izi, obveznosti v lajfu te obvarujejo, da se ne zajebes in pretiravas.. ce nonstop igras mal izgubi car

 

Najboljse je ko s5 igras po kaksnem dnevu.. meni so ze vsi dungeoni isti pizda 🤣

Povezava do prispevka

se strinjam 1000% da je treba tak biser jemati počasi, na srečo pa še ne delim sentimenta, da bi preveč igral in da bi se ga prenajedel :D Ampak te razumem čist itak, sej tko je z vsako stvarjo... če bi si heroin porival v žilo 2 dni skupi bi bilo verjetno tudi že malo kislo proti koncu, al pa če ti še tako mega lepa ženska liže jajca 36 ur je tudi že uno, ajde dosti zdej rad bi v miru gledal Odmeve. 

 

Meni je kar zelo insane dober špil. Malo me je sicer strah da mi bo z vsakim novim levelom samo še lažji, ampak se mi zdi da je iz prve zelo težko uravnotežiti dark souls trademark težavnost, ki je bila do zdaj stvar kurirane, linearne izkušnje, z open world konceptom. Tudi mi open world ne doseže tistega iz Zelde BOTW, manj mi je organski in pristen, ma je vseeno dovolj hud, predvsem pa nabit s skrivnostmi in zanimivimi fajti in lokacijami, da mega vleče. Pa za crafting se mi zdi da bi bilo povsem vseeno, če ga ne bi bilo, isto velja za Great Rune mehanike, mal deluje vse skup junky in prehitro dodano preveč mehanik. Vse ostalo mi je pa 10/10, fenomenalno so izvedli tranzicijo v open world, mega kvaliteten naslov je. Da ne omenjam, kako faking HUGE je zadeva, kje ste vi videli 70 ur gameplaya modelčki, meni bolj vleče na 100+ po do zdaj videnem :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ja se strinjam skoraj z vsem.. razen, da je tezko uravnotezit..  mene bi mogli poklicat, da jim povem 🤣🤣 ne salo na stran, jaz mislim, da dobro vejo, sam da so prevec poslusali une iz marketing oddelka ;) al ne vem koga, ki jim je svetoval, da bo igra bolj dostopna in da jo bo lahko vec ljudi koncalo in kupilo

 

Dve stvari imo tko iz prve.. manj soulsov od mobov.. sam pol bi mogu vec raziskovat kar tudi ni za vse.. al pa da dolocena obmocja zaprejo preden ne naredis kirega bossa.. sam tudi tako lahko precej leveliras.. ne vem ce celo areo nardis preden gres do main bossa si kar op... ne vem zapret obmocja, ta vecja.. manj soulsov od manjsih mobov in vec od bossov ki jih lahko samo 1x in ne mores tolko farmat.. sam ja to ni problem..tipi so pac namerno tako naredili

 

Problem je ker, tudi ce hoces tezjo izkkusnjo, te vlece razuskovat, vsaj prvic ko gres skozi im pol ai OP.. ma jaz mislim, da komaj NG+ pride jebeno, podobno kot Demon Souls

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...