Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring - SPOILER tema


Galko

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 35 minutami:

Brez brige brat, včeraj eno uro probaval, ni šlo :D cela strategija mi je jasna, ampak če si melee build, jebeno je :D

Evo ratal, zgleda je spanje pomagal. Pa to da sm si stokat reku, da je v p2 se en dodaten roll za rep :D

 

Kok je kej problematicno kasnej upgrejdat orozja? Mam se neki matsov in bi sprobal se ksno, k mi je vsec moveset, sam mam samo eno orozje na +2, tko da delajo ostala res shit damage. Atm sem level 31?

 

Also pomoje bom mogu dat se kej v endurance, ker mi zmanjka stamine za vse attacke, ko jim breakam poise.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka
zasledovalec reče pred 3 minutami:

Evo ratal, zgleda je spanje pomagal. Pa to da sm si stokat reku, da je v p2 se en dodaten roll za rep :D

 

Kok je kej problematicno kasnej upgrejdat orozja? Mam se neki matsov in bi sprobal se ksno, k mi je vsec moveset, sam mam samo eno orozje na +2, tko da delajo ostala res shit damage. Atm sem level 31?

 

Also pomoje bom mogu dat se kej v endurance, ker mi zmanjka stamine za vse attacke, ko jim breakam poise.

Jap, sej mene najbolj Endurance jebe pri Cruciblu, zmanjka mi glih toliko, da udarim nazaj, ali pa odkotalim

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 33 minutami:

una vrata zaprta iz ene strani pri bonfireju in tisti velik lift me jebeta v gradu se vedno… hm hm :) 

 

Spoiler

V onem prostoru kjer so mali in en veliki "pot" (lonci al kaj pač so hehe) imaš na eni strani dostop do roba po katerem moraš it. Potem boš tam naprej enkrat prišel do vrat z druge strani, da jih odpreš. Ampak tam še ni konec, ker potem lahko greš dol in boš prišel do še enega boss-a... in vmes kar nekaj loot-a.

 

Če pa pogruntas za drugi (veliki lift) pa kar javi, ker vidim, da še noben ni pogruntal zgleda. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Preotet reče pred 3 urami:

 

Spodaj spojler glede lokacije in bossa, ker ne vem, kok smo lahk odkriti, čeprov je spojler tema.

 

  Razkrij skrite vsebine

Rennala, šefica na Raya Lucaria Academy v Liurniji dropne Remembrance, ki ga neseš Eniji, da ga pretvori v staff ali spell. Podobna fora, ko pri DS3, ko si spreminjal duše bosov v orožje. S tem da je tuki možno podvojit remembrance in že v prvo dva imet, ne rabiš ng+. Boš povedal, če je kul staff.

 

 

Aja, to je še daleč. Zdej se prvič odpravljam izven start mape na jug.

 

tomazek reče pred 3 urami:

Potem še noben ni odklenil drugega lifta? Fak, mi ne da mira hehe... 

 

Ne

 

 

Btw a kdo ve kaj so tiste stopinje na plaži ki hodijo v krogu?

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ej kako delujejo tej summoni, se je kdo ze kaj poglobil?

 

Do zdaj sem samo 2x probal da me summonajo.. kako pa nardis da poklices koga? Nisem vidu neli napisov po tleh.. samo za npcje

 

Sicer sam nisem sprobal... ampak a nimaš ene zadeve s katero pustiš svoj znak za pomoč na tleh? Mam en kup teh MP zadev in ne vem točno z glave zdaj kako se imenuje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Sicer sam nisem sprobal... ampak a nimaš ene zadeve s katero pustiš svoj znak za pomoč na tleh? Mam en kup teh MP zadev in ne vem točno z glave zdaj kako se imenuje.

Ja potleh ja.. ne vem niti jaz.. nisem doma zdej..imaa nek jellow finger, ki napises potleh in te lahko poklicejo, pa imas nek yellow staff ki je podobno

 

Sam napisov po tleh, da bi jaz poklical pomoc nisem vidu nic 🤔 ne vem al folk ne uporablja se tega al jaz kaj ne delam prav.. summoning poolse vedno vklopim

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 25 minutami:

Če pa pogruntas za drugi (veliki lift) pa kar javi, ker vidim, da še noben ni pogruntal zgleda. 

 

Sem jaz (vbistvu sem videl sporočilo na tleh :D)  

Tisti spawn na obzidju ko so zraven takoj powder sodi in ptiči z njimi je na sredini obzidja terasa/balkon. Skoči na ograjo in poglej dol (gledaš zunanjo stran obzidja stran od gradu) :ninja:

 

Povezava do prispevka
RUBUZ reče pred 5 urami:

Jaz prvič v From špilu igram čarovnika. Sem rekel da mu dam šanso. Sej je ok, ampak mi deluje na momente boring. Samo zdaj sem že predaleč da bi šel še 1x. :D Tist prvi spell, s katerim se rodiš, je dejansko najboljši in mam tud filing da bo tako ostalo vse do konca igre. Je hiter, dovolj dmg in ne porabi preveč FPja. Tudi bossi so verjetno malo lažji...spustim tiste volke za aggro (ki zraven tud presenetljivo velik tankajo), jaz pa nekje kempam ozad in mečem spelle. :D Tisti bossi ki so na odprtem (zmaji, konjeniki, itd.) so dost bolj zajebani, ker volkovi niso tako učinkoviti, pa še s konjem moreš neki palamudit. Zaenkrat mi je največja ovira počasno castanje spellov (in dejstvo da takrat char počasi hodi ali stoji), je kak stat ki to pohitri? Več al manj fillam sam INT, občasno zmečem kaj še v vigor, mind in endurance. 

Pol v drugi coni dobis meč oz par orozji za inteligence.. tako da ne rabis samo carat.. do takrat pa je dovolj ce to orozje ki ga imas upgrejdas pri kovacu

Povezava do prispevka

Našu dostop do velkega dvigala. Od rampart towerja, gres levo kjer so ptici. Tam je nekaj ;) spodaj pa vas čaka vaš najljubši šef 😂 crucible knight

 

Evo zdej pa imam vse v gradu. A je nasel kdo kake fake stene? Kr tolcem okrog pa nic ni :D

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...